Anasayfa / Erkek Giyim / Seyahat ederken Her Zaman İyi Görünmek İçin Ne Paketlemeli

Seyahat ederken Her Zaman İyi Görünmek İçin Ne Paketlemeli

İçerik

Seyahat ederken Her Zaman İyi Görünmek İçin Ne Paketlemeli

Her türlü seyahati içeren herhangi bir seyahate izin hazırlarken, bavul hazırlarken aklınızda bulundurmanız gereken birçok ayrıntı ve noktayı da beraberinde getirir. Taşıma şeklinizin, paketleme listenize dahil ettiğiniz şeylerin yanı sıra, onu nasıl paketleyeceğinizle çok ilgisi olacaktır. Ancak nereye gittiğinizi, ne yapacağınızı ve gittiğiniz her yerde en iyi şekilde görünmenizi sağlamak için yanınızda ne getirmek istediğinizi de düşünmelisiniz. Aşağıda, bavul hazırlamayı ve seyahat etmeyi kolaylaştıracak ipuçları, fikirler ve faydalı öneriler bulacaksınız. En önemlisi, seyahat cüzdanınızı unutmayın.

Seyahat ederken Her Zaman İyi Görünmek İçin Ne Paketlemeli?

Uçakla Seyahat< /strong>

İtalya İçin Erkek Paketleme Listesi İtalya İçin Erkek Paket Listesi Orijinal olarak travel.ceoblues tarafından gönderildi

Bagaj alırken, Benzersiz bir desene veya şekle sahip olduğunuzdan emin olmaya çalışın, böylece birinin çantanızı kendisininmiş gibi görme olasılığını azaltabilirsiniz.

Bavula daha fazla eşya sığdırmanın püf noktalarından biri, valizinizdeki alanı daha verimli kullanmak için kıyafetlerinizi rulo yapmaktır. Paketlediğiniz kıyafetler ve getirdiğiniz aksesuarlar söz konusu olduğunda, yanınıza hafif şeyler aldığınızdan emin olun ve geldiğinizde ne alabileceğinizi düşünün. Birçok otelin odasında sizi bekleyen banyo malzemeleri vardır. Ayrıca, gerçekten hangi aksesuarları getirmeniz gerektiğini düşünün. Güzel bir saat, zarif bir bilezik, şık bir klips ve kravat ve belki de bir şapka, seyahatiniz sırasında katılabileceğiniz daha gündelik ve yarı resmi etkinlikler için muhtemelen ihtiyacınız olacak tek şey. Gerekenleri yanınıza almayın – akıllı ve hafif eşyalarınızı yanınıza alın!

Otobüs veya Araba ile Seyahat edin

Avrupa İçin Erkek Paket Listesi Avrupa İçin Erkek Eşya Listesi Orijinal olarak dontforgettomove

tarafından gönderildi

Arabada veya otobüste sürerken tadını çıkarabileceğiniz atıştırmalıkları ve içecekleri paketleyin ve seyahatinizi gittiğiniz her yere götürün. Otobüsle yapacağınız seyahatler bir gecede olacaksa küçük bir yastık veya hafif bir battaniye de getirebilirsiniz.

Ayrıca araba veya otobüsle seyahat ederken hijyeninizi de düşündüğünüzden emin olun ve parfüm olmazsa olmaz! Birçok otobüs şirketi de WiFi bağlantılarına sahip olmaya başlıyor, böylece seyahat ederken iş öğeleri üzerinde çalışabilirsiniz. Ayrıca, hızlı ve kolay bir şekilde alabilmeniz için önemli eşyalarınızı yakınınızda tutmaya çalışın. Kırışıksız giysiler giymek kıyafetinizin kırışmasını ve kat kat giyinmesini önlemenize yardımcı olabilir, ayrıca daha soğuk havalarda seyahat ediyorsanız sıcak kalmanıza yardımcı olabilir ve ayrıca bagajınızda yer tasarrufu sağlayarak tıraşınız gibi diğer öğeler için yer bırakır. takım, takım elbise vb.

Tekneyle Seyahat

Erkek Çantaları Hawaii Listesi Erkek Paket Listesi Hawaii için Orijinal olarak huffingtonpost tarafından yayınlanmıştır

Tekneyle seyahat ederken kıyafet kurallarını bilmeniz ve buna göre bavul hazırlamanız önemlidir.

Teknede kalacaksanız, her ihtimale karşı seyahat hastalığı ilaçlarına erişiminiz olduğundan emin olun. Birçok tekne banyo malzemeleri ile donatılmış olsa da, kendi tercih ettiğiniz markaları paketlemeniz önerilir. Ayrıca, geceyi geçiriyorsanız, bazı tekneler yolcuları için standart yapmadığından, bir çalar saat getirin. Ayrıca teknede kalış sürenizi de düşünmeniz gerekecektir. Üç günlük bir yolculuk çok kötü değil ama bir teknede haftalarca vakit geçiriyorsanız, kıyafet seçiminizin ötesinde şeyler düşünmek isteyebilirsiniz. Bakımı kolay, yeni bir saç modeli düşünün, çünkü yarım saat saçınızı düzleştirmek ve jelleştirmek zor olabilir ve denizden esen rüzgar süslü bir saç stilini alt üst edebilir.

Arabadan uçağa ve her şeye. arasında, paketleme ihtiyaçlarınız iş ihtiyaçlarınıza ve sizin veya şirketinizin seçtiği nakliye şekline uygun olmalıdır. Paketleme listenizin ihtiyaçlarınıza ve seyahat acentenizin izin verdiği parametrelere uygun olduğundan emin olmak çok önemlidir. Mevsimlik seyahat bir rahatsızlık olmak zorunda değildir ve küçük bir hazırlıkla paketleme listeniz kolayca toplanabilir. Bir sonraki kaçamağınıza hazırlanırken bu nakliye paketleme ipuçlarını aklınızda bulundurun! Kıyafetlerinizi toplamanın yanı sıra, resmi veya günlük kıyafetlerinize uygun kemerlerinizi de getirmeyi unutmayın.

erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri
Erik Lucatero

İtalya’da doğan Erik Lucatero, genç yaştan itibaren moda ve stil konusunda ani bir hüner edindi.

Şimdi moda polisi sınavını geçmenize yardımcı olmak için ekibimize katıldı.

.

Hakkında admin