Anasayfa / Tımar / Sağlıklı Bir Sakal İçin 13+ En İyi Sakal Yağları ve Balzamları İncelendi

Sağlıklı Bir Sakal İçin 13+ En İyi Sakal Yağları ve Balzamları İncelendi

İçindekiler

Sakal Yağı Neden Kullanılır ve Nedir?Sakal Yağları İncelemeleri1. Liberty Premium Sakal Balsamı2. Gnarly Joe Kokusuz Sakal Yağı3. Leven Gül Sakal Yağı4. Sakal Yağından Evvel Mezar5. Barbar Willie’nin Sakal İksiri6. Tıraştan Evvel Mezar7. Dürüst Amish Sakal Balsamı8. St. Pierre’in Sakal Yağı9. Gentlemen’s Beard Premium Sakal Yağı10. Smolder Beard Oil – Blades Grim11 tarafından. Tree Ranger Sakal Yağı12. Leven Gül Sakal Balsamı13. Urban Nomads14’ten Sakal Yağı. Wisdom Sakal YağıSakal Yağı Nasıl Düzgün Uygulanır

Sakallar uzun zamandır erkekler arasında bir iftihar kaynağı olmuştur, ancak ne yazık ki aynı zamanda kepek ve tahriş kaynağıdır. Rehabilitasyon edilmeyen bir sakal sıklıkla tahriş olabilir, kaşınabilir ve kepek dolu olabilir. Ayrıca, harekât görmemiş sakalları idaremek ve şekillendirmek genellikle güçtür. Şöhrets eseri, sakal yağı var. Sakal yağı sakalınızı yumuşatabilir ve bunun neden olduğu kepekleri ortadan kaldırabilir. Sakal altındaki cildi ıslatır ve sakalınızın daha yumuşak olmasını sağlar. Harekete geçmek istiyormuş gibi mi hissediyorsun? Okumaya devam edin, size sakal yağının nasıl çalıştığını, kullanılacak en iyi sakal yağlarını ve bunların nasıl kullanılacağını öğreteceğiz.

Sakal Yağı neden kullanılır ve nedir? ?

Sakal yağları ve balzamları en azından 1930’lardan beri harcayıcılara sunulmaktadır.

Sakal yağındaki özel karışımlar, yüzdeki kıl köklerinin çevresindeki cildin kuruluğunu eksiltmeye çalışır. Bu da cildi ıslatırken kepek riskini eksiltir Ve tabii ki sakalınızın hoşça parlamasını sağlamak için…

sakal yağı parlak kullanır sakallar sakal yağı parlak sakallar kullanır

Genellikle, sakal yağı kullananlar suratlarının apaçık biçimde daha az kaşındığını bildirir. Bu sebeple, hassas cilde sahip şahıslara sakal yağı ve balsamı önerilir. Yağlar genellikle A, D ve E vitaminleri gibi ihtiyarlamayı önleyici, antibakteriyel ve irin önleyici hale getirebilen vitaminler kapsar. Bunlardan rastgele biri sizin için geçerliyse, sakal yağı kullanmanız muhtemelen size fayda sağlayacaktır. Bahsetmemek gerekirse, 20 doların altında ucuz sakal yağı şişeleri bulmak çok kolay. Yağa bağlı olarak, sakalınıza güzel ama hafif bir koku vermek için kokular kullanılabilir.

Liberty Premium Sakal Balsamı

Liberty Premium Sakal Balsamı Liberty Premium Sakal Balsamı Liberty Premium Sakal Balsamı – Amazon’dan alın

En meblağlı son derece- Derecelendirilmiş ürünler, bu balsam nitelikli, natürel içerikler kapsar. Okaliptüs kokusu canlandırıcıdır ve daha yüksek bir balmumu içeriğine sahip olduğundan, gün süresince azıcık stil yakalamak için daha iyidir.

2. Gnarly Joe Kokusuz Sakal Yağı

Sakal Yağları İncelemeleri Beard Oils Reviews Gnarly Joe Kokusuz Sakal Yağı – Amazon’dan alın

20 doların hemen altında geliyor bu da onlardan biri gördüğümüz en iyi sakal yağları.

Bu ürün hakkında söyleyebileceğimiz tek makûs şey, kokusuz olduğu için kimilerinizin güzeline gitmeyebilir ama çoğunuzun bu sakal yağını seveceğini düşünüyoruz!

3. Leven Gül Sakal Yağı

Leven Gül Sakal Yağı Leven Rose Beard Oil Beard Oil Markası – Amazon’dan Alın

Araştırdığımız bu sonraki sakal yağı, 14 doların azıcık altında azıcık daha ucuz. Ancak bu ucuz maliyetin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu sakal yağının günlük kullanımda 2 aydan azıcık fazla sürdüğünü ve sakallarımızın şaşaalı görünmesini sağladığını gördük. Kendiniz için bir şöhrets verin!

4. Sakal Yağından Evvel Kabir

grave-before-beard-oil-small.jpg Beard Oil Markası – Amazon’dan Alın

Enteresan kutuya karşın , bu sakal yağı, minik bir kolide yeterli ölçüde ıslatıcı kapsar.

Ancak sakalınıza veya cildinizin kuruluğuna bağlı olarak bu sizin için sakal yağı olabilir.

5. Barbar Willie’nin Sakal İksiri

wild-willies-beard-elixir-small.jpg Beard Oil Markası – Amazon’dan Alın

Sadece isim harika, ama bu fantastik sakal yağını kullandıktan sonra sakalınız da öyle olacak. Jojoba yağı bazlı bu sakal yağı, kuru cilt ve sakallarında kepek olan herkes için müthiştir. Ayrıca sakallarımızı fark edilir biçimde daha yumuşak yaptı.

6. Tıraştan Evvel Kabir

grave-before-shave-oil-small.jpg Tıraştan Evvel Kabir – Amazon’dan alın

Bu sakalla alakalı tenkitler gördükten sonra petrol, kendimiz sınamak zorunda kaldık.

Bu sakal yağı hakkında yanlış diyebileceğimiz tek şey azıcık pahalı olması.

7. Dürüst Amish Sakal Balsamı

honest-amish-beard-balm-small.jpg Dürüst Amish Sakal Balsamı – Amazon’dan alın

Bu sakal balsamı vegan dostu olması bakımından benzersizdir. Ama bunun seni yıldırmasına izin verme. En barbar sakallarımızı dahi evcilleştirdiğini gördük. Bu sakal balsamı hakkında söylememiz gereken tek olumsuz şey, meyan kökü gibi kokması ve bu sebeple kimilerinizin güçlü kokudan etkilenmesi olabilir.

8. Pierre’s Beard Oil

Çalışan Sakal Yağları Çalışan Sakal Yağları St.

Ancak bunun dışında, bu ürünle alakalı tek dikkat çekici şey bu. Giriş seviyesi bir sakal yağı arıyorsanız bunu alın.

9. Gentlemen’s Beard Premium Beard Oil

gentlemens-beard-premium-beard-oil-small Beard Oil Markası – Amazon’dan Alın

Bu, araştırdığımız ilk kokusuz sakal yağlarından biridir ve bu sakal yağının harika olduğunu söylemekten mutluluk dinliyoruz. Jojoba yağı, argan yağı ve E vitamini ile yapılan bu sakal yağı gerçekten ıslatır ve sakalınızı yumuşak ve parlak yapar. Hepinizin içindeki beyefendi için müthiş. Ancak dikkat edin, bu sakal yağı azıcık hacim verir ve sakalınızın olması gerekenden daha büyük görünmesine neden olabilir. Ama kimi aldatıyoruz, ne kadar büyükse o kadar iyi.

10.

Bırakın koku yapsın. Dürüst olmak gerekirse, anason kokusu hoş olsa da herkes için değildir. Ancak bu meyan kökü kokulu sakal bakım ürünşanın arkasında makul bir maliyete iyi bir sakal yağı bulduk.

11. Tree Ranger Beard Oil

tree-ranger-beard-care-small.jpg Beard Oil Markası – Amazon’dan alın

Bu sakal yağı şunları kapsar: bir sakal bakım ürünnamda aradığınız her şey: Jojoba, Badem, Üzüm Çekirdeği, Hint Yağı ve Uçucu Yağlar. Ama bir kıymeti var. Ancak bu pahalı sakal yağı seçeneği, sakalınızı daha kolay idarenebilir ve rahat hale getirmek için harika bir iş çıkarır.

12. Leven Rose Beard Balsamı

leven-rose-beard-balm-small.jpg Beard Oil Markası – Amazon’dan alın

Bu sakal kremi seçeneği Leven Rose tarafından tehlikesiz bir seçimdir.

Sadece azıcıkçık kullandığınızdan emin olun, zira bu sakal kremi suratınızı azıcık yağlı hissettirebilir.

13. Urban Nomads’tan Sakal Yağı

En İyi Sakal Yağı En İyi Sakal Yağı Urban Nomads’tan Sakal Yağı – Amazon’dan alın

Bu sakal yağıyla alakalı en dikkat çekici şey, %100 natürel içeriklerden üretilmiştir. Sakalınızı fantastik derecede yumuşak hissettirebilir, ki bu hepimizin bildiği gibi öpüşmek için harikadır. Öyleyse, yapacak çok öpüşmeniz varsa, bunu sakalınız için alın! Barselona’da el üretimidir.

14. Bilgelik Sakal Yağı

wisdom-beard-oil-small.jpg Beard Oil Markası – Amazon’dan alın

Bu, usluca olacağınız bir sakal yağıdır seçmek.

Hiç yağlı değil. Kokulu sakal yağlarından hoşlanıyorsanız, toplam satın alma.

Sakal Yağı Nasıl Düzgün Uygulanır

Başka Bir Deyişle sakal yağına karar verdiniz ve şimdi siz suratına azıcık sürmek istiyorum Sakal yağı veya balsamını düzgün bir biçimde uygulama süreci oldukça basittir. Hatırlanması gereken en ehemmiyetli şey, sadece birkaç damlaya lüzumunuz olduğudur. Avucunuzun içine birkaç damla sakal yağı damlattıktan sonra, ellerinizi birbirine sürtün ve yağı iki elinize denk biçimde yayın. Ardından yağı yanaklarınıza erişene kadar boynunuzdan yukarıya doğru usulca ovuşturun. Tamamladıktan sonra, sakalınıza pak bir görünüm vermek için sakalınızı tarayabilir veya tımarlayabilirsiniz.

Kapsamlı bir kılavuz için alttaki videoyu izleyin:

Artık sözde sakalı bildiniz yağ ve sakalınızı düzenlemeyi tamamladınız, malzemeleri alma zamanı. Yukarıyada araştırdıklarımızdan kesinlikle eşleşmenizi bulacaksınız. Suratınız kaşıntılı, kuru hissediyorsa veya kepek kaynağıysa, suratınızdaki o asi dağınıklığı gidermek için bir sakal yağı veya balsam alın ve hatta hoş kokmasını dahi sağlayın!

christian hume berber erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

İnanın ya da inanmayın ama Christian makaslı ve jiletli bir sihirbazdır.

Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında destekçi olmak için bu ekibe son kayıp millete olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene süresince kendi berber iş yerini açtı. Hazır olun!

.

Hakkında admin