Anasayfa / Tımar / Öğrenmenizi İstediğiniz En İyi 3 Sakal Bakım İpucu

Öğrenmenizi İstediğiniz En İyi 3 Sakal Bakım İpucu

İçerik

Erkekler İçin Sakal Bakım İpuçlarıCildiniz önemlidirSakalınızı YıkamaSakalınızı Şekillendirin

Hiçbir surat birbirine benzemez ve iki sakal da bütün olarak aynı değildir. Her biri, onu giyen şahıs kadar eşsizdir, bu sebeple karar vermeniz gereken ilk şeylerden biri, suratınıza, yaşam stilinize, alışkanlıklarınıza ve zaman kısıtlamalarınıza en uygun sakal tipidir. Bunu yapmak ve usluca bir karar vermek için gereken zamanı ayırmak, hoş surat kılları ile suratınıza yapışan isyankar bir hayvana benzeyen sakal arasındaki tüm farkı yaratabilir. Sakallar muhakkak özellikleri saklayabilir ama aynı zamanda ötekilerini de övgü ederler, bu sebeple suratınıza en uygun tarzı bulmak ehemmiyetlidir. Ayrıca sakalınızın bakımı, bakımı ve bakımı için ne kadar zaman ayırmaya istekli olduğunuza da bakmalısınız.

Erkekler İçin Sakal Bakım İpuçları

Suratı kılı olan herkesin sakalı yoktur- sakal uzatmaya ve gözetmeye karar veren adam ile bir hafta içinde tıraş edemeyecek kadar miskin olan adam arasında fark vardır. Fiziksel görünümünüzü bitiren sakallar, kumpaslı olarak özel bakım gerektirir ve kumpaslı bir bakım rutininin parçası olmalıdır.

Sakalınızın bakımının ne kadar süreceği, seçtiğiniz sakal tarzına bağlıdır.

Keçi sakalı veya öteki biçimli sakal tarzınız varsa, düzgün görünmesini sağlamak için tıraşsız bölgelerin üzerinden her gün veya iki kere geçmeniz gerekebilir.

Cildiniz ehemmiyetlidir< /h3>

Sakal Bakımı Sakal Bakımı

Bir Hayli erkeğin dikkate almadığı alanlardan biri de cilttir. Cilt sıhhatli olduğunda sakal sıhhatlidir ve hoş görünür. Hiç hoş bir sakalı olan ama kuru beyaz deri pullarıyla dolu birini gördünüz mü? Belki bu sana oldu? Cilt kuru ve tahriş olduğunda sakalınızın görünümünü tesirler, bu sebeple cildinize bakım yapmak için zaman ayırmanız ve misalin bir sakal kremi veya balsamı kullanmanız ehemmiyetlidir.

Yıkadığınız devireme. Suratınıza ve sakalınıza uygulayın, bir hayli sabun cildi kurutabileceğinden dünyalar kadar fark yaratabilir. Bir kar kasırgasından geçiyormuş gibi görünmemek için, paklerken yatıştırmaya ve ıslatmaya dayanakçı olmak için planlanmış bir sakal devireme kullanmayı düşünün.

Kolay ıslatıcılar, bu pulları uzak yakalamada uzun bir yol kat edebilir.

Sakalınızın altındaki cilde bir ölçü ıslatıcı masaj yapın ve kumpaslı olarak tıraş edilen bölgelere özellikle dikkat ettiğinizden emin olun. jilet yanmasını önlemeye ve boynunuzun ve suratınızın harika görünmesini sağlamaya dayanakçı olabilir. Sakalınızın altındaki cildi ıslatmanın yanı gizeme sakalınızı da pak ve nemli yakaladığınızdan emin olun.

Sakalınızı Devireme

Sakal Bakım Ürünleri Sakal Bakım Ürünleri

Bedeninizi yıkamak ve saçınızın pak olduğundan emin olmak için zaman ayırıyorsunuz ve sakalınızın da aynı özen ve özene gereksinimi var. Sakal kılları, suratınızdaki konumu sebebiyle yağlı ve kirlenmeye daha yatkındır. Yüzdeki kıllar da kafanızdaki kıllardan daha sert ve sırımdır, bu sebeple harika görünmesini sağlamak için özel bir TLC’ye gereksinimi vardır.

Bir Hayli erkeğin yaptığı bir kusurdur ve iş görünüş mevzubahisi olduğunda bu onlara pahalıya mülk olur. sakalları, sakallarında banal sabun veya şampuan kullanıyorlar mı?

Bir Hayli sabun cildi ıslatmaya dayanakçı olabilir, ancak bir hayliyi cildi kurutabilir ve yağların giderilmesine dayanakçı olabilir. Sakalınıza banal kalıp sabun kullanırsanız, cildiniz için yaptığının benzerini yapmaz. Sakalınızı kurutabilir ve bütün olarak durulanmazsa tüylerin rengini bozabilir ve sakalınızın pis ve evcilleşmemiş görünmesine neden olabilir.

Şampuan saçta kullanmak için iyidir ve arınabilir, ayrıca saçlarınızı arınabilir. zararlı saç köklerini onarın. Leke ve yağı uzaklaştırır ve tek tek saçlardaki kırılmaları ve aşınmaları onarmaya dayanakçı olur. Bu kulağa sakalınızda kullanılacak bir şey gibi gelebilir, ancak sakalınız ile kafanızdaki kıllar arasında büyük bir fark vardır.

Sakallar genellikle çok gürdür ve sakalınızın ne kadar uzun olması gerektiğine bağlı olarak değişir. Başınızdaki daha ince saçlar için planlandığından, banal şampuandan daha fazla bakım ve koruma sağlar. Sakal devireme şampuanları ve sakal yağları, özellikle gür saçlar ve sakalınızın her gün katlanması gereken eşsiz şartlar için planlanmıştır. Özel formülasyonları sakalınızı korur, sıhhatli meblağ, hasar vermeden pakler ve kullanımı basittir.

Sakalınızı Şekillendirin

Sakal Bakım Seti Sakal Bakım Seti

Sakal, kimliğinizi oluşturmanın ve kendiniz hakkında güçlü bir açıklama yapmanın harika bir yoludur.

Sakalınızın insanlara doğru iletiyi ilettiğinden emin olmak istiyorsanız, bununla ilgilendiğinizden emin olun!

Size en iyi övgü eden bir görünüm seçin ve her gün cildinize ve sakalınıza özen gösterin. . Kolay bir zaman ve enerji yatırımı ve banal sabun veya şampuan yerine yüksek nitelikli bir sakal yıkamanın kullanılması bir dünya fark yaratabilir! O surattan o daha önceki sabunu çöpe at ve bugün sakalını yıka. Tamamlamak ve sakalınızın gerçekten parlamasını sağlamak için sıhhatli ve pak bir sakal için hoş sakal yağı kullanın. Gerçekten itmek istiyor musun? Sakalına azıcık tatlı erkek parfümü sık ve kız senin için delirsin. İşte o kirazı sakalınızın üstüne koymak için en iyi sakal bakımı ipuçlarını kapsayan bir dakikalık özet.

Şimdi, sakalınızı uzatmadan evvel öğrenseydiniz, bu sakal bakımı ipuçlarıyla yola çıkın. Tecrübenizi her zaman bilmek istiyoruz, bu surattan lütfen alta bir yorum vazgeçin ve en iyi sakal bakımı ipuçlarınızı bize bildirin.

joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi
Joseph Gonzales

7 yaşındayken kardeşinin saçını kesmeye başlayan Joseph, her zaman ünlü bir kuaför olmak istemiştir.

Şimdi esin verici yazılar, resimler ve saç modeli teklifleriyle bilgilerini bizimle paylaşıyor.

.

Hakkında admin