Anasayfa / Tımar / Muhteşem Tıraş Makinesi Tıraş Kılavuzlarına sahip En İyi 10 Düz Tıraş Makinesi

Muhteşem Tıraş Makinesi Tıraş Kılavuzlarına sahip En İyi 10 Düz Tıraş Makinesi

İçerik

Tıraş için En İyi Tıraş Bıçağı Analizleri1. Cellidur Siyah Saplı Dovo Düz Tıraş Bıçağı2. Thiers Issard Düz Tıraş Bıçağı3. Dovo Astrale Düz Tıraş Bıçağı Abanoz Sap4. Boker Tıraş Bıçağı Kanvas Micarta Sap5. Feather Dx Sabreder Ahşap Saplı Tıraş Bıçağı 6. Karbon Saplı Dovo Düz Tıraş Bıçağı7. Parker SR1 Paslanmaz Çelik Tıraş Bıçağı8. Parker SRB Düz Kenar Kuaför Tıraş Bıçağı9. Dovo Klasik Düz Tıraş Bıçağı10. Equinox Düz Kenarlı Tıraş BıçağıDüz Tıraş Bıçağı ve Güvenlik Tıraş BıçağıBıçak BoyutuTıraş Bıçağı KullanımıTıraş Bıçağı GüvenliğiDüz Tıraş Bıçağı İçin En İyi Tıraş Aletleri Tıraş için Düz Tıraş Bıçağı Nasıl Kullanılır Tutuşu Öğrenin Tıraş Kremi ile KöpürtünHazırlıkTıraş Kremi UygulamasıTıraş HareketiTıraş Kombinasyonu

Düz Tıraşınızı Başlarken id=”ftwp-postcontent”>

Düzgün ve temiz bir surat görünümü elde etmek için erkeklerin en kullanışlı çözümü jiletlerdir. Sizce kaç çeşit tıraş bıçağı vardır? Yalnızca bir cins jilet olduğunu düşünüyorsanız; kendini tamamen yanlış kavradın. Değişik kullanım usulleri gerektiren ve değişik neticeler elde eden değişik jilet cinsleri vardır.

Bugün piyasada iki ana popüler tıraş makinesi cinsi bulacaksınız: düz tıraş makineleri ve güvenli tıraş makineleri.

Bu ikisi arasındaki farklar hakkında daha aşırısını keşfedelim ve hangisinin size uygun olduğunu bulalım!

Tıraş için En İyi Tıraş Bıçağı Analizleri

En sevdiğimiz seçtiklerimizin altında test ettiğimiz, incelediğimiz ve önerebileceğimiz en iyi usturalar için.

1. Cellidur Siyah Saplı Dovo Tıraş Bıçağı

DOVO Cellidur Siyah Saplı Karbon Çelik Bıçaklı Düz ​​Tıraş BıçağıDOVO Cellidur Siyah Saplı Karbon Çelik Bıçaklı Düz ​​Tıraş Bıçağı birinci sınıf tıraş bıçağı seçimimiz olarak bunu seçiyoruz. Dovo Razor her zaman şaheserleriyle tanındı ve bu ustura onların beklentilerini aştı.

Bu ustura, size alabileceğiniz en yakın tıraşı vermek için planlanmış 5/8″ karbon çelik bıçağa ve cellidur siyah sapa sahiptir. Dovo’nun ‘Saç Testini’ geçmek için honlanmış ve keskinleştirilmiş, nihai kesimin kanıtı.

Sadece minimum bir bütçeniz olsa bile, en ünlü üretici Thiers-Issard’dan en iyi usturaya sahip olabilirsiniz. Dikkat çekici bir “1937 Özel Kuaför” Siyah Gravür ile bir Carbonsong Bıçağı ile birlikte gelir. Ebedîye kadar sürebilen yuvarlak uçlu keskin bir 5/8″ bıçağa sahiptir. Beyaz plastik pullar suya dayanıklıdır. Dünyanın en iyi sanat ve işçilik eserlerinden biridir.

Blade: 5/8″ Carbonsong Blade

Profesyoneller

Bıçak evvelden honlanmıştır ve kullanıma hazırdır. Jiletin saklanması için bir dana derisi çantası içerir.

3. Dovo Astrale Tıraş Bıçağı Abanoz Sap

Dovo Astrale Düz Tıraş Bıçağı Abanoz Sap Dovo Astrale Düz Tıraş Bıçağı Abanoz Sap Dovo Astrale Düz Tıraş Bıçağı Abanoz Sap – Amazon’dan alın

Dovo Astrale Düz Tıraş Bıçağı Abanoz Sap, üçüncü en iyi seçeneğimizdir.

Dovo Jiletler, dünya çapında birinci sınıf ürünleriyle popülerdir. Benzersiz Abanoz ahşap sapı ile klasik bir tasarıma sahiptir.

Harika bir hediye arıyorsanız, Dovo marka ustura ile asla yanılmazsınız. Bıçağın üzerinde marka ismi 24K altın, sap üzerinde ise “Ebenholz” ismi işlenmiştir.

Bıçak: 3″ Karbon çeliği blade

Profesyoneller

Tıraşa hazır tıraş bıçağı

4. Boker Jiletli Kanvas Micarta Sap

Boker Jiletli Kahverengi Kanvas Micarta Sap Boker Düz Tıraş Bıçağı Kahverengi Kanvas Micarta Sap Boker Tıraş Bıçağı Kanvas Micarta Sap – Fiyat: 141,98 $- Amazon’dan alın

Bıçak: 5/8″ bıçak en iyi Solingen jilet çeliğinden yapılmıştır

Bizim < güçlü>dördüncü alternatif, Solingen, Almanya’da elle yapılan Boker Düz Tıraş Bıçağı, Ağaç Markası 140509, Kahverengi Kanvas Micarta Saptır.

Bu ürün makul bir fiyata üstün kaliteye sahiptir. Tartı kulpları olarak ünlü Micarta kanvasını kullanır.

Bunu yaparken yalnızca çekici bir görünüm sergilemekle kalmaz, aynı zamanda birçok ürün avantajı da sağlar. Boker Tıraş Bıçağı’nı seçmenin iyi yanlarından biri de, sırılsıklam ellerle bile her tıraşınızda sıkı ve rahat bir tutuş sağlamasıdır.

Artıları:

 Islak ellerle bile çok güvenli ve rahat tutuş

5. Feather Dx Sabreder Ahşap Saplı Jilet

Feather Dx Katlanır Ahşap Saplı Jilet Feather Dx Katlanır Ahşap Saplı Jilet Feather Dx Sabreder Ahşap Saplı Jilet – Amazon’dan alın

Feather DX Sabreder Ahşap Saplı Jilet bir Japon ürünüdür ve aynı zamanda beşinci tercihimizdir.

Çok keskin yuvarlak bir kenarı vardır, bu sebeple sadece en deneyimli ustura meraklıları tarafından kullanılmalıdır. Sapı reçineli ahşaptan, gövdesi ise pasa ve kimyasallara dayanıklı paslanmaz çelikderi yapılmıştır. Tek parça olarak üretildiğinden daha pürüzsüz bir tıraş elde edebilirsiniz.

Eksileri:

Bıyıkları veya favorileri düzgün bir şekilde kısaltmak kolay olmaz zira yuvarlak bir kenarı vardır. Maliyetlidir.

 6. Karbon Saplı Dovo Düz Tıraş Bıçağı

dovo karbon saplı düz tıraş bıçağıdovo karbonlu ustura kolu

altıncı seçimimiz, Dovo Shavette Karbonlu Düz Tıraş Bıçağı. Bu tıraş bıçağı, seyahat edenler veya düz tıraş bıçağıyla tıraş olmaya yeni başlayan erkekler için en iyi seçim haline getirmek için çok uygundur. Bu tıraş bıçağı sadece Tek Kullanımlık Paslanmaz Çelik bıçaklar kullandığından, bileme, kayış ve diğer gerekli aksesuarları satın almaya gerek yoktur.

Gerçekten hoş görünüyor ve son derece iyi inşa edilmiş görünüyor. Kullanırken buna çok dikkat edildiğini söyleyebilirim, bu surattan kesinlikle tavsiye edilir!

Blade: Tek Kullanımlık Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Artıları:< /strong>

Kullanımı kolay, tek yapmanız gereken bıçağı değiştirmek. Size harika ve pürüzsüz bir tıraş sağlayabilir. MALİYETI HAKİMİYET EDİN

7. Parker SR1 Paslanmaz Çelik Tıraş Bıçağı

Parker SR1 Paslanmaz Çelik Tıraş Bıçağı Parker SR1 Paslanmaz Çelik Tıraş Bıçağı Parker SR1 Paslanmaz Çelik Tıraş Bıçağı – Alın Amazon aracılığıyla

Parker SR1 Paslanmaz Çelik Düz Kenarlı Tıraş Bıçağı, 5 Shark Süper Paslanmaz bıçakla birlikte gelir. Çok istikametliliği ve uygun fiyatı nedeniyle bunu yedinci tercihimiz olarak seçtik.

Kesikleri eksiltmek için bıçak bölmesinde yuvarlak bir kenar sergiler. Bıçak daha sonra bir geçmeli kilit ile sabitlenir. Bu dikkat çekici tıraş bıçağı, bileme ve taşlama işlemlerinden bunalanlar için idealdir.

Bıçak: Tek Kullanımlık Paslanmaz bıçaklar

Artıları:

Çok uygun fiyatlı.Tek kullanımlık bıçaklar kullanır.Bıçağı sabitlemek için bir geçmeli kilit kullanır.Profesyonel berberler tarafından tercih edilir

8. Parker SRB Düz Kenarlı Kuaför Tıraş Makinesi

Parker SRB Düz Kenarlı Berber Tıraş Makinesi Parker SRB Düz Kenarlı Kuaför Tıraş Makinesi Parker SRB Düz Kenarlı Kuaför Tıraş Makinesi – Alın Amazon aracılığıyla

sekizinci tercihimiz, Parker SRB Düz Kenarlı Berber Tıraş Bıçağıdır. Bu tıraş bıçağı profesyonel bir kaliteye sahiptir ve beş adet Shark Paslanmaz Bıçağa sahiptir.

Sadece bıçağı çıkarmanız ve yenisiyle değiştirmeniz gerektiğinden genellikle az bakım gerektirir. Yeni bıçağı takmadan evvel tıraş bıçağını temizlemeyi unutmayın.

Bıçak: Tek Kullanımlık Paslanmaz bıçaklar

Artıları:

Kısıtlı bütçesi olan kişiler için idealdir. Tek kullanımlık bıçaklar çok ekonomiktir. Geçmeli/kilitli bıçak yakalayıcı kullanır. İlk kere ustura kullananlar için en iyisidir.

9. Dovo Classic Tıraş Bıçağı

Dovo Classic Tıraş Bıçağı Dovo Classic Tıraş Bıçağı Dovo Classic Tıraş Bıçağı – Amazon’dan alın

Dovo Classic Tıraş Bıçağı budur dokuzuncu tercihimiz için seçiyoruz. Yarı oyuk bir zemine sahiptir ve İsveç çeliğinden yapılmıştır. Bu tıraşa hazır tıraş makinesi siyah plastik pullarla birlikte gelir.

Bir tıraş bıçağı ararken, her zaman daha uzun ya da belki bir ömür boyu sürebileceğini umarsınız. Büyük değer ve kalite mevzubahisi olduğunda, Dovo tıraş bıçağı en iyisidir.

Artıları:

Yüksek kaliteli karbon çeliğinden üretilmiştir.İyi dengelenmiş tıraş bıçağı.Doğru uyuyor Elinizde.Çok Uygun.

Eksileri:

Dik bilme eğrisi.Plastik terazi biraz ucuz görünmesini sağlar.

10. Equinox Düz Kenarlı Tıraş Bıçağı

Equinox Düz Kenarlı Tıraş Bıçağı – Amazon’dan alın

Equinox Düz Kenarlı Tıraş Bıçağı bizim onuncu seçimimiz. Daha uzun vakit dayanabilen dayanıklı yapıdan yapılmıştır. Bu tıraş bıçağı Orijinal Paslanmaz Çelikderi yapılmıştır, böylece asla paslanmayacağından emin olabilirsiniz. Çağdaş çekiciliği ile klasik bir tasarıma sahiptir ve onu en muhteşem erkek hediyesi yapar.

100 Tek Kenarlı Bıçak ile birlikte gelir. Bu, benzersiz ve havalı bir ürüne dönüşen eski bir klasik tıraş bıçağı.

Artıları:

Ebedîye kadar direnecek şekilde üretildi.Çok uygun fiyatlı.

Düz Tıraş Makinesi ve Güvenlikli Tıraş Makinesi

Tarihe bakacak olursak, güvenli tıraş makineleri sahneye girmeden evvel düz tıraş makineleri kullanıldı. 1950’lerden evvel usturalar, erkekler için ananesel ve popüler alternatif tıraş olmaktı. 1950’lerde güvenli tıraş makineleri milletin kullanımına sunuldu. Daha güvenli ve kullanımı daha kolay olduğu için güvenli tıraş makineleri anında milletin favorisi haline geldi. Bayanlar bile rahatlıkla kullanabilir.

Düz Tıraş Bıçağı Düz Tıraş Bıçağı Düz Tıraş Bıçağı – Fiyat: 49,99 Amerika Birleşik Devletleri doları – Etsy’den alın

Tıraş makinesinin nasıl kullanılacağını bilmek, göz korkutucu ve zorlu bir görev ama bir kere kullanma sanatını öğrendikten sonra, tek kullanımlık bir tıraş bıçağı kullanmaya mukayeseyle daha iyi ve pürüzsüz bir tıraşlı surat elde edebilirsiniz.

İlk denemelerinizde de çirkin neticeler elde edebilirsiniz.

Kimileri muhtemelen surat sınamadan sonra ustura kullanma sanatını mükemmelleştirebileceğinizi söylüyor. Düz ustura kullanmada ustalaştığınızda, sıkı çalışma kesinlikle karşılığını verecektir zira zahmetsizce daha pürüzsüz ve çok daha iyi görünen bir tıraş elde edebileceksiniz. Öte yandan, güvenli tıraş makinelerinin kullanımı çok daha kolaydır. Ancak dikkatli olmadığınızda yine de kesiklere neden olabilirler.

Bıçak Ebadı

Sert tıraş makineleri ile güvenli tıraş makineleri arasındaki en önemli farklardan biri onların bıçak uzunluğudur. Düz tıraş makinelerinde, bir sapa yakalatılmış uzun düz bir bıçağa sahiptir. Düz traş makinelerinde uzun bıçak, sapının içinde ve dışında dönebilir.

Düz Tıraş Bıçağı Vs Güvenlikli Tıraş Bıçağı Düz Tıraş Bıçağı ve Tıraş Bıçağı Güvenlik Jilet – Fiyat: $44,99 – Etsy’den alın

Öte yandan, güvenli tıraş makinelerinde tıraş sırasında tutabileceğiniz uzun bir sapın üzerine yapıştırılmış kısa bir bıçak bulunur.

Surat değişik kıvrımlara sahip olduğundan, galibiyetli bir tıraş için tıraş bıçağını nasıl düzgün yakalayacağınızı bilmek önemlidir. Başparmağınızı bıçağın yanına, üç parmağınızı bıçağın arda ve serçe parmağınızı sap kısmına yerleştirerek usturayı düzgün tutabilirsiniz.

Tırnak, usturanın sapıdır. Tıraş makinesi için uygun tutuşu yaptıktan sonra, üzerindeki köpüklü tıraş kremiyle sakalınızı tıraş etmeye devam edebilirsiniz.

Düz Tıraş Bıçağı Uygun Kavrama Düz Jilet Proper Grip

Tıraş makinesi kullanırken, tutuşunuzu uzun sapına kolayca yerleştirebilirsiniz. Nasıl yakalanacağına dair gerçekten spesifik bir şey yok. En rahat ettiğiniz pozisyonda tutabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylere tıraş kremini sürdükten sonra güvenli tıraş bıçağıyla tıraş olmaya başlayabilirsiniz.

Ek olarak, rahat bir baskı uygularken suratınızı tıraş edin.

Düz Tıraş Bıçağı Güvenliği

Mevzu güvenlik olduğunda, güvenli tıraş bıçakları onun yıldızıdır. isim öneriyor. Güvenli tıraş makineleri, suratınıza dokunan bıçak miktarını hudutlar. Ayrıca erişilmesi güç açılara erişme esnekliğini de hudutlar. Bu sebeple, bu tıraş makinesini kullanmak suratınızı tıraş ederken hakimiyetinizi hudutlar.

Düz Tıraş Bıçağı Keskinleştirme Düz Jilet Bileme Düz Jiletli Deri Kayış – Fiyat: $52.00+ – Etsy üzerinden alın

Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız düz tıraş makineleri güvenli değildir. Daha evvel de belirttiğimiz gibi, ustura ile tıraşın kullanım ve usullerine hakim olmak birkaç kesime neden olabilir. Ancak, eski usulle tıraş olmayı öğrendikten sonra bunları kullanmanız daha güvenli olacaktır.

İkisinin de sabuna, kremaya ve tıraş fırçasına ihtiyacı var. Bu taşıtlar tıraş işlemi sırasında gereklidir.

Düz Tıraş Bıçağı Seti Düz Tıraş Bıçağı Seti Düz Tıraş Bıçağı Tıraş Seti – Fiyatı: 199,99 Amerika Birleşik Devletleri doları – Etsy’den alın

Bununla birlikte, tıraş makinelerinin bakımı mevzubahisi olduğunda, düz tıraş makineleri, honlama ve saplama gibi birkaç alete daha ihtiyaç dinleyecektir. Düz tıraş makinenizin her zaman keskin ve yeni gibi iyi olmasını sağlamak için bir “Biy”e ihtiyacınız var. Honlama, uzun süreli kullanım nedeniyle eskiyen bıçağın dişlerini eski haline getirmeye takviyeci olur.

Bir tıraş bıçağı, keskinleştirdikten sonra bıçağın pürüzsüz bir bıçağa erişmesine takviyeci olur. Birkaç aksesuara daha ihtiyaç olabilir ama emin olun usturalar ömür boyu bereketli olacaktır. Tekerrür tekerrür yeni tıraş makineleri satın almak gereksiz olacaktır.

Tıraş için Düz Tıraş Bıçağı Nasıl Kullanılır?

Çoğu adım için aşağıdaki adımları izleyin. bir ömür boyu muhteşem tıraş, sakalınız size teşekkür edecek, güven bana.

Anlamayı Öğrenin

Yeni başlayanlar için en çok önerilen tutuş yukarıyada bahsettiğimiz şudur: Üç parmağı bıçağın arda, başparmağı yan tarafa ve serçe ucu sivri ucuna yerleştirmek.

Ancak, daha da ilerlediğinizde, değişik tipte ustura saplarını da deneyebilirsiniz. Gelişmiş ustura kullanıcıları, suratın değişik kısımlarında değişik tutuşlar kullanma eğilimindedir. Çeneleri ve üst dudakları tıraş ederken tutuşunuzu değiştirmeniz gerekebilir.

Sakalınızı Hazırlayın

Önemli sakalınızı daha kolay ve hatasız tıraşa hazırlamak için. Yumuşak bıyıkları tıraş etmek kuru bıyıklara göre çok daha kolay olduğu için sakalınızı yumuşatabilecek hazırlık işlemleri yaparsanız daha iyi olur. Sizin için usturayla tıraş olmak için berberlere gittiğinizde, genellikle suratınızı nemli, sıcak bir havluyla sararlar. Bu prosedür sakalınızı etkili bir şekilde yumuşatır.

Düz Tıraş Bıçağı Tıraş Sabunu Straight Jiletli Tıraş Sabunu Tıraş Sabunu – Fiyatı: 8,00 $ – Etsy’den alın

Bir başka iyi teknik de duş alırken sakalınıza bol miktarda saç veya sakal kremi uygulamaktır. Saç kremi, size en iyi sakal stillerini vererek saçı etkili bir şekilde daha yumuşak hale getirebilir.

Tıraş Kremi ile Köpürtün

Şimdi sizi köpürtelim…

Hazırlık

Tıraş Makinesi Düz Tıraş Kremi Düz Jiletli Tıraş Kremi Tıraş Kremi – Fiyat: 8,50 $ – Etsy’den alın

Bu hazırlık adımında tıraş kremi veya tıraş sabunu kullanabilirsiniz. Tıraş kremi kullanmayı tercih ediyorsanız, kremadan nikel büyüklüğünde bir parça alıp kupanıza koyun, tıraş sabunu kullanmayı tercih ediyorsanız sabunlu keki kupanızın dibine yerleştirin.

Ardından, fırçadaki fazla suyu hafifçe vurun.

Tıraş Kremi Uygulaması

Fırçada fazla su kalmadığından emin olduktan sonra fazla su, tıraş kreminizi veya tıraş sabununuzu karıştırmak için kullanabilirsiniz. Krema veya sabunu koyulaşana kadar karıştırın. Daha kalın bir karışım istiyorsanız daha uzun vakit çalkalayabilir ve karıştırabilirsiniz. Krem veya sabununuz için istediğiniz kıvamı elde ettiğinizde devam edip tıraş olmak istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz.

Karışımı sakalınıza uygularken döner hareketlerle uygulamak daha iyidir. Bu, suratınıza sürdüğünüz her bıyıkların köpürmesini sağlar. Son olarak, sakalınıza birkaç vuruş daha yaparak her şeyi düzeltebilirsiniz.

The Shave Stroke

Tahıl ile Düz Tıraş Bıçağı Tıraş Geçişi Tahıllı Düz ​​Tıraş Bıçağı Tıraş Makinesi Hububatlı Tıraş Kartı

Sakal tıraş olurken kullanılabilecek değişik bir geçiş vardır.

Takip ettiğiniz geçiş, saçınızın uzama istikameti ile ilgili olduğunda “Hububat ile” veya “WTG” olarak adlandırılabilir.

Saçınızın uzama istikameti süresince tıraş etmek istiyorsanız, “Across thegren” veya “XTG” yapabilirsiniz. Ayrıca saçınızın uzamasına karşı olan bir tıraş da yapabilirsiniz. “Hububatlara karşı” veya “ATG” olarak adlandırılır.

Diyagramı, yapmak istediğiniz herhangi bir tıraş geçişinde kılavuz olarak kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki batık tüyleri ve jilet darbelerini önlemek için bıyıkları “hububat ile” tıraş etmenizi öneririz.

30 derecelik bir açıyla ustura ile tıraş olmaya başlayabilirsiniz. Kesikleri en aza indirmek için daha yüksek veya daha düşük jilet açısı derecelerinden kaçının. Tıraş yaparken çok dikkatli olun ve yalnızca biraz baskı uygulayın. Sağ alt çeneye giderek suratınızın sağ tarafını tıraş etmeye başlayabilirsiniz. Daha sonra aynı işlemi sol yanaklarınız ve sol çeneniz için de yapabilirsiniz. Çenenizi ve çenenin altını tıraş ederek tıraşı bitirebilirsiniz.

Tıraş Kombinasyonu

Tahıllara Karşı Düz ​​Tıraş Bıçağı Tahıllara Karşı Düz ​​Tıraş Bıçağı Tıraş Pası Hububatlara Karşı Tıraş Pasosu

Tıraştan sonra, daha pürüzsüz bir cilt için birden fazla geçiş yapın.

Bu, kendinizi kesme risklerini eksiltecektir.

Bununla birlikte, tıraş mevzusunda daha gelişmiş hale gelirseniz, tıraşa evvel kıllarla, ardından kıllarla ve kıllarla başlayabilirsiniz.

Lütfen, tıraş olmanız gerektiğini unutmayın. geçiş yapmadan evvel suratınızı yıkayın ve tekerrür köpürtün. Bitirdikten sonra, suratınızı soğuk suyla yıkayabilir ve tahrişi önlemek için suratınıza aromatik bir tıraş losyonu uygulayabilirsiniz.

Düz Tıraşınızı Başlarken

Tıraş makinesiyle tıraş olmak kolay bir iş değildir, ancak doğru miktarda kararlılık, pratik ve beceriyle, kısa zamanda kesinlikle daha pürüzsüz bir tıraşlı suratın keyfine varacaksınız. Düz tıraş makineleri ayrıca sakalınızı şekillendirmede elektrikli tıraş makinelerine mukayeseyle daha fazla hakimiyet sağlar bunun da tıraş avantajları vardır.

Bir kere ustalaştıktan sonra, yalnızca erkeksi bir beceri elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda daha temiz ve asil bir görünümün keyfini çıkaracaksınız. Sakalınızı usturayla tıraş etmeye çalışırken her şeyin nasıl gittiğini dinlemeyi çok isteriz, bu surattan alta bir yorum vazgeçmekten çekinmeyin ve bize bildirin!

christian hume berber erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

Tıraş olmaya çok ihtiyacı var, inanın ya da inanmayın ama Christian makaslı bir sihirbazdır ve jilet.

Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında takviyeci olmak için bu ekibe son kayıp ulusa olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene süresince kendi berber iş yerini açtı. Hazır olun!

.

Hakkında admin