Anasayfa / Tımar / Konutta ve Profesyonel Kullanım İçin En İyi 13 Saç Kesme Makinesi

Konutta ve Profesyonel Kullanım İçin En İyi 13 Saç Kesme Makinesi

ErkekStlistler.Com

En İyi Saç Kesimi Makasları Yorumları1. Andis Organizatörü Combo Saç Kesimi Clippers2. Oster Classic 76 En İyi Saç Düzeltici3. Wahl Lithium Ion Pro Combo Saç Kesme Makineleri4. Philips Norelco En İyi Saç Kesimi Makasları5. Conair Chrome Clipper Diy Erkek Saç Kesimi Makası6. Conair Hc1100R Kendinden Saç Kesimi Makası7. Wahl Düzenleyici Seti Saç Kesme Makineleri8. Oster Süratli Besleme Surat Saç Düzeltici9. Braun Hc5090 Saç Kesimi Makası İncelemesi10. Panasonic Er Gs60 S Profesyonel Saç Kesme Makineleri11. Oster Free Rider Saç Düzeltici12. Andis Master Beden Kılı Düzeltici13. Andis Excel 2 Sürat En İyi Saç Kesme CihazlarıSaç Kesme Cihazlarını Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli Kendi Saçınızı Kesmenin Verimleri

Saç kesme cihazları size veya başka birine izin verebilir Aksi takdirde rastgele bir profesyonel eğitim almadan saçınızı kolayca kesebilirsiniz. Kumpaslı saç kesimi sizi bakımlı gösterebilir. Ancak saç kesimi için kuaföre gitmek pahalı olabilir. Bu saç kesme cihazları ile rastgele bir makas veya özel bir teçhizata lüzumunuz yok. Bir saç düzenleyici, ileri geri hareket eden ve bir cins makas etkisi yaratan dişli bıçaklardan oluşur.

Kullanımı çok basittir, tek yapmanız gereken saç kesme cihazlarını saçınızın içinden geçirmektir. .

İyi haber şu ki, yüzdeki kaba tüyleri düzenleyebilecek bazı ürünler var. Bu, sakalınızı her zaman kestirmek için çok kullanışlıdır. Ayrıca, çok güçlü olan çok sayıda saç kesme makinesi vardır. Aslında, kalın veya ıslak saçları kesebilirler. Saç kesme cihazları aynı zamanda askeri saç kesimi için de idealdir.

En İyi Saç Kesme Makinesi Analizleri

Sahip olduğumuz en iyi saç kesme cihazlarıyla alakalı derinlemesine analizlerimizin altında en iyi ve en rahat süslemeler için test edildi, parçalara dağıldı ve tekerrür test edildi.

1. Andis Promoter Combo Haircut Clippers

Andis Promoter Combo Haircut Clippers Andis Promoter Combo Haircut Clippers Andis Promoter Combo Haircut Clippers – Alın Amazon aracılığıyla

en iyi saç kesme makinesi için seçimimiz Andis Promoter Combo’ya gidiyor.

Bu güçlü saç kesme cihazları kalın saçları, ıslak saçları ve hatta kaba sakalları dahi kesebilir. Boyun çizgilerini ve gözdeleri ayrıntılandırmak için en iyisidir. Hem Clippers hem de Trimmer’ın kabloları vardır, bu sebeple şarj etmeye veya yeni batarya satın almaya gerek yoktur. Ayrıca, eğitim almamış olsanız dahi profesyonel bir saç kesimi yapabileceğinizi garanti etmek için bir eğitici DVD dahildir.

Artıları:

27 aksesuar ve ek kapsar.

Eksileri:

Kabloları vardır.

2. Oster Classic 76 En İyi Saç Düzenleyici

Oster Classic 76 En İyi Saç Düzeltici Oster Classic 76 En İyi Saç Düzeltici Oster Classic 76 En İyi Saç Düzenleyici – Alın Amazon aracılığıyla

Oster Classic 76 Universal Motor Clipper en güvenilir saç kesme makinesidir.

Bu düzenleyiciler aslında kişisel kullanım için tasarlanmasa da, kendi saçınızla kullanmak öbür modellere göre çok daha kolaydır.

Azıcık daha ağır olduğunu görebilirsiniz, ancak birkaç haftada bir kullanacağınız için bu bir sorun olmayacaktır. Bu sebeple, en kalın tüyleri dahi kesebilecek güçlü bir saç düzenleyici arıyorsanız, bu Oster Classic 76 Saç Kesme Makinesi sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Artıları:

Dayanıklı ve nitelikli bir saç kesme makinesidir. Sağlam ve güvenilir motoru en kalın saçları dahi kesebilir. Bu kesme cihazları, yoğun kullanımdan sonra dahi asla ısınmaz.

Eksileri:

Daha hengameli, daha ağır ve daha büyüktür.Korumalar dahil değildir.Ekstra bıçaklar oldukça pahalıdır.Bıçağı değiştirmek oldukça güçtür.

3. Wahl Lithium Ion Pro Combo Saç Kesme Cihazları

Wahl Lithium Saç Kesme Makineleri Wahl Lithium Hair Clippers Wahl Lithium Ion Pro Combo Saç Kesme Cihazları – Amazon’dan alın

The Wahl Lithium Ion Pro Combo, öbür saç kesme cihazlarına benzeyebilir.

Elektrikli saç kesme makinesi ve düzenleyici kapsayan kullanımı kolay bir kittir. Daha kısa ya da daha uzun bir saç modeli istemeniz fark etmeksizin yüksek nitelikli bir saç kesimine sahip olmanızı garanti eden 14 eklenti bulunmaktadır. Saç kesme cihazları kablosuzdur ancak makbuza da takılabilir. Bu ürünşöhret öne çıkan özelliklerinden biri, tek bir batarya şarjının 100 dakika sürebilmesidir. Ayrıca, bu saç kesme cihazlarının beş sene garantisi vardır, bu da rakiplerini yenmeyi güçleştirir.

Artıları:

Bu saç kesme cihazlarını tek bir batarya şarjıyla 100 sene süresince kullanabilirsiniz. dakika.

Eksileri:

Karıştırma eki dahil değildir.

4. Philips Norelco En İyi Saç Kesimi Makasları

Philips Norelco En İyi Saç Kesimi Makasları Philips Norelco En İyi Saç Kesimi Makasları Philips Norelco En İyi Saç Kesimi Makasları – Amazon’dan Alın

Saçınızı kendiniz kesiyor veya başınızı tıraş ediyorsanız, Philips Norelco Kendin Yap Saç Kesme Makinesi olağanüstü bir seçimdir.

Bu saç kesme makinesi, kendi saçınızı rahatça kesmenize imkân tanıyan eşsiz bir tasarıma sahiptir. Bu kablosuzdur ve tek bir şarj 60 dakikaya kadar sürebilir. Uzunluk seçenekleri için 14 ek vardır, ancak sadece birkaç aksesuar dahildir. Üstelik iki senelik üretici garantisine sahiptir.

Artıları:

180 derece dönen harikulade bir kafası vardır.

Eksileri:

Sadece birkaç eki ve kılavuz tarağı vardır.

5. Conair Chrome Clipper Diy Erkek Saç Kesimi Makasları

Conair Chrome Clipper Diy Erkek Saç Kesimi Makasları Conair Chrome Clipper Diy Erkek Saç Kesimi Makası Conair Chrome Clipper Diy Erkek Saç Kesimi Makasları – Amazon’dan alın

Çok sayıda saç kesme aparatına sahip bir ürün arıyorsanız, Conair 3’ü 1 arada Chrome Clipper dikkate değer.

Dahil olan 25 aksesuar ile saçınızı profesyonel bir biçimde ustaca kesebilirsiniz. Bu makasların kullanımı kolaydır. Beş sene garantisi vardır. Bu ürün, öbür elektrikli saç kesme cihazlarıyla aynı standart bir tasarıma sahiptir.

Artıları:

Bir saç kesme makinesinin yanı sıra bir burun ve kulak ayrıntılandırıcı kapsar. .

Eksileri:

Ne yazık ki, bu saç kesme cihazları ıslak saçları kesemez.

6. Conair Hc1100R Kendinden Saç Kesimi Makası

Conair Hc1100R Kendinden Saç Kesimi Makası Conair Hc1100R Self Haircut Clippers Conair Hc1100R Self Haircut Clippers – Amazon’dan Alın

Conair HC1100R Lityum İyon saç kesme cihazları aslında öbür ürünlerle aynıdır. Onu değişiklerinden ayıran şey, kit içerisinde bulunan aksesuar sayısıdır. Conair HC1100R, konutunuzun rahatlığında profesyonel görünümlü bir saç kesimi sağlamak için 20 saç kesme aleti kapsar.

İster kordonlu ister kordonsuz kullanabilirsiniz. Bu ürün üç senelik garanti kapsamındadır. Ayrıca, bol ölçüde aparata erişebilirsiniz.

Artıları:

Tek bir şarjla, Conair HC1100R 75 dakikalık saç kesimi için kullanılabilir.

Eksileri:

Bir düzenleyici dahil değildir.

7. Wahl Düzenleyici Seti Saç Kesme Cihazları

Wahl Düzeltici Seti Saç Kesme Makineleri Wahl Düzeltici Seti Saç Kesme Makineleri Wahl Düzenleyici Seti Saç Kesme Cihazları – Amazon’dan alın

Wahl Saç Kesimi ve Sakal Düzenleyici Kiti, muhtelif ataşmanları sayesinde size daha fazla uyarlanabilirlik sağlar. Bununla beraber, sinir bozucu doğrultuyu, kablosuz olarak kullanıldığında sadece sınırlı efor sunmasıdır. İyi haber şu ki, çok sayıda kılavuz tarak gibi neşesini çıkarabileceğiniz bir hayli olağanüstü özellik var.

Bu ürün beş sene garantilidir. Bol ekstra vasıtaları ile daha az dağınıklık ile basit bir saç kesimine sahip olabilirsiniz.

Artıları:

Bu ürün beş senelik garanti kapsamındadır.

Eksileri:

Saç düzenleyiciler veya karıştırma aparatları dahil değildir.

8. Oster Süratli Besleme Surat Tüyleri Düzenleyici

Oster Hızlı Besleme Yüz Tüyleri Düzeltici Oster Fast Feed Yüz Tüyleri Düzeltici Oster Fast Feed Surat Tüyleri Düzenleyici – Alın Amazon aracılığıyla

Oster Süratli Besleme size daha fazla efor verebilir ve ıslak saçları kesme marifetine sahiptir. Öbür saç kesme cihazlarına eş temel bir tasarıma sahiptir. Bu elektrikli saç kesme cihazları, sekiz fitlik bir efor kablosuna sahip olmak ve güçlü bir pivot motor kullanmak gibi bol özelliklere sahiptir.

Temel bir tasarıma sahip olmasına karşın, ıslak saç ve sakal kesmek için daha fazla efor sağlama marifetine sahiptir. Keskin, paslanmaz çelik bıçaklar kullandığından kusursuz bir saç kesimi elde edebilirsiniz.

Artıları:

Islak saçları ve sakalları kesebilir.

Eksileri:

Bu ürünşöhret sadece bir senelik garantisi vardır.

9. Braun Hc5090 Saç Kesme Makinesi İncelemesi

Braun Hc5090 Saç Kesme Makinesi Braun Hc5090 Saç Kesme Makinesi Braun Hc5090 Saç Kesme Makinesi – Amazon’dan Alın

Braun Hc5090 Saç Kesme Makinesi Kendi saçınızı veya sakalınızı kesmeyi planlıyorsanız uygun. Bununla beraber, eş öbür saç kesme aygıtlarından alabileceğiniz sayısız aksesuar ve özellik bakımından yetersizdir. Sansasyonel bir tasarıma sahiptir ve kordonlu veya kordonsuz olarak kullanılabilir.

Yıkama, akan su kullanılarak kolayca yapılabilir. En iyi saç kesimini oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç aksesuar vardır.

Artıları:

Bu ürün 17 uzunluk ayarıyla kazanç.

10. Panasonic Er Gs60 S Profesyonel Saç Kesme Cihazları

panasonic-er-gs60-s-professional-hair- c Panasonic Er Gs60 S Profesyonel Saç Kesme Cihazları – Amazon’dan alın

Panasonic ER-GS60-S Sakal Düzenleyici, kalın saçlarınız varsa ve basit bir saç kesimi yapmak istiyorsanız en iyi seçenektir. Bu elektrikli saç kesme cihazları o kadar güçlüdür ki kuru ve ıslak saçları ve hatta yüzdeki tüyleri dahi kesebilir. Hoş bir saç kesimi için 45 derece açılı keskin bıçaklar kullanır.

Ayrıca paklik için rastgele bir yağa veya fırçaya gereksinim dinlemediğinden daha az bakım gerektirir. Basitçe syatıl altına yerleştirin ve işiniz bitti.

Artıları:

Bu saç kesme cihazları su altına yerleştirerek süratle arınılabilir.

Eksileri:

Tek bir batarya şarjı size sadece 50 dakikalık kullanım sağlayabilir.

11. Oster Free Rider Saç Düzenleyici

Oster Free Rider Saç Düzeltici Oster Free Rider Hair Trimmer Oster Free Rider Hair Trimmer – Amazon’dan alın

Kalın veya güç saçlarınız varsa kaygılanmanıza gerek yok zira yeniden de Oster Free Rider Pivot Saç Kesme Makinesini kullanarak kendi başınıza kesebilirsiniz. Bu ürün ıslak ve kalın saçları kesebilecek kadar güçlüdür. Güçlü pivot motoru ve paslanmaz çelik bıçaklar, ne cins saça sahip olursanız olun saçınızı sorunsuz bir biçimde kesmede çok kullanışlıdır.

Eksileri:

Sadece bir senelik garantisi vardır, bu da öbür saç kesme cihazlarına göre azıcık daha kısadır.

12. Andis Master Body Hair Trimmer

Andis Master Body Hair Trimmer Andis Master Body Hair Trimmer Andis Master Body Hair Trimmer – Amazon’dan alın

Andis Master Hair Clipper canavar, en azından kullanıcılarının söylediği bu. Kesme, inceltme ve hatta sakal düzenleme için kullanılabilen çok doğrultulu bir aygıttır. Metalden yapıldığı için azıcık daha ağırdır, ancak bunun pozitif bir yanı da vardır – son derece dayanıklıdır! Ayrıca donakaltıcı derecede sessiz. Saçları tek elle kesmenizi sağlayan özel bir kolu vardır. Bu saç kesme cihazlarını sık sık yağlamanız gerekir.

Artıları:

Bu saç kesme cihazları sessiz ve hassastır. Çok güçlüdür, bu sebeple ağır işlerde kesim için idealdir .

13. Andis Excel 2 Süratli En İyi Saç Kesme Cihazları

Andis Excel 2 Hızlı En İyi Saç Kesme Makineleri Andis Excel 2 Hızlı En İyi Saç Kesme Makineleri Andis Excel 2 Süratli En İyi Saç Kesme Makinesi – Amazon’dan Alın

Andis Excel 2-Speed ​​öbür profesyonel modellerle aynı maliyete sahip olmasına karşın daha dar ve daha sessizdir. Oster’ın makaslarına eş çıkarılabilir bıçaklara sahiptir. Görünüşe göre, saçınızı keserken seçebileceğiniz iki sürat var. Her ne kadar bazı insanlar onu en yüksek sürate koysalar da. 7 tarak ve bir bıçak kapsar. Muhafaza kırılmaya dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve herkesin eline harikulade biçimde uyar. Ayrıca çok daha hafiftir.

Artıları:

Yüksek nitelikli malzemeden yapılmıştır ve elinize bütün olarak oturur. Daha sessiz ve daha hafiftir.

Saç Kesme Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz

En iyi saç düzenleyiciyi mi arıyorsunuz? Şayet öyleyse, sağlamanız gereken ehemmiyetli hususlar vardır. Yeterince güçlü olmalı ve saçları hoşça kesebilir. En ehemmiyetlisi, kullanıcı dostu olmalıdır. Saçınızı kesmeye çalışıyorsanız, kullanımı kolay saç kesme makasları çok yararlıdır. Saç kesme cihazlarını değerlendirirken kullanabileceğiniz bazı etkenler şunlardır.

Performans – Yüksek nitelikli saç kesme makinesi ararken, kullanımının kolay olduğundan ve bunları yapmanıza izin verdiğinden emin olun. bazı ilaveler ilave edin. Başınızın üzerinde yakalamanız daha kolay olacak biçimde tasarlanmalıdır. Saçınızı kendiniz kesmeyi planlıyorsanız, uzun süre kullanacağınızı unutmayın.

Ayrıca kalın veya ıslak saç kesiyorsanız, saç bakımını da incelemelisiniz. saç kesme makinesinin motoru. Tipik olarak, saç kesme cihazlarında kullanılan üç tip motor vardır – döner, döner ve manyetik. En güçlüsü döner motorlardır, ancak daha büyüktürler. Pivot motorlar kalın ve ıslak saçları kesebilir, ancak bıçaklar çok ağırdır. Manyetik motorlar size daha fazla sürat verebilir, ancak daha az güçlüdürler.

Aksesuarlar – Saç kesme cihazlarının en iyi yanı, size saç uzunluğunu seçme şansı vermesidir. arzuladığın şey.

Çoğu zaman, saçları 1/16 inçten 1 inç’e kadar kesebilen sekiz aksesuardan oluşurlar. Ayrıca, sağ ve sol konik aksesuarları kapsayıp kapsamadığını hakimiyet edin. Bu ilaveler, sol ve sağ kulağın arkasındaki tüyleri kesmek için kullanılır. Denk bir görünüm sağlamak için bir karıştırma aleti de ehemmiyetlidir.

Bu saç düzenleyicilerin çoğu sadece üzerlerinden su akıtılarak arınılamaz. Yağ ve fırça kullanılarak arınılabilen birkaç ürün vardır. Lüzumlu paklik cinsi buysa, ek fiyat ödememeniz için ürüne dahil edildiğinden emin olun.

Tasarım – Şunlardan birini yapabilirsiniz: kablosuz bir saç kesme makinesi veya kablolu bir saç kesme makinesi satın alın. Çoğu kablosuz ürün şarj edilebilir ve 40 ila 100 dakika arasında kullanılabilir. Saçınızı kendiniz kesiyorsanız kablosuz bir model idealdir. Öte yandan, kablolu bir model size daha fazla efor verebilir ve onu her kullanışınızda şarj etmeye devam etmek zorunda kalmazsınız.

Uygun özelliklere ve tasarıma sahip olarak, yüksek performans elde edebilirsiniz. -çok fazla para ödemeden nitelikli saç kesimi.

Kendi Saçınızı Kesmenin Verimleri

Kendi saçınızı kesmek size bir hayli fayda sağlayabilir.

Özlediğiniz saç kesimine kavuşabilirsiniz. Yeni yetenekler öğrenebilirsiniz. Hepsinden iyisi, cümbüşlü! Sonunda kendi başınıza saç kesmenin sizin işiniz olduğuna ikna olduysanız, daha sağlam ve daha keskin bir kesme makinesine lüzumunuz olacak.

Burada, işinizde size destekçi olacak en iyi saç kesme aygıtlarından kimilerini derledik. . Kimileri profesyonel ve pahalıdır, ancak makul maliyetli olanlar da vardır.

Saçınızı kendiniz kesmek istiyorsanız, o zaman en iyi saç kesme makinesi gibi uygun aletlere sahip olmalısınız. Bazı insanlar kendi saçlarını sınamaktan korkmazlar zira saçlar her zaman yine uzar! Üstelik güven veriyor! Bakımlı olmak, sadece pak bir saç kesimine sahip olmaktan değil, aynı zamanda iyi kesilmiş bir sakaldan da oluşur.

joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi
Joseph Gonzales

7 yaşındayken kardeşinin saçını kesmeye başlayan Joseph, her zaman ünlü bir kuaför olmak istemiştir.

Şimdi esin verici yazılar, resimler ve saç modeli teklifleriyle bilgilerini bizimle paylaşıyor.

.

Hakkında admin