Anasayfa / Tımar / Keçi Sakalını Stille Geliştirmek, Düzenlemek ve Giymek İçin 6 Adım

Keçi Sakalını Stille Geliştirmek, Düzenlemek ve Giymek İçin 6 Adım

İçerik

Keçi Sakalını Yetiştirmek1. Usturanızı Uzakta Kilitleyin2. Cilt Islatıcıları Uygulayın Bir Keçi Sakalını Düzeltin3. Dağınık Görünümden Kurtulun4. Keçi Sakal Tarzınızı Seçme Keçi Sakal krokiyi oluşturun Anahattı belirleyin Suratınızı yıkayın Style5 ile Keçi Sakal giyin. İnatçı Anız6’ya veda edin. Keçi Sakalınızı Kumpaslı Tutun

Keçi sakalı yetiştirmek ve bakımını yapmak bilgi, sabır ve azim gerektirir. Keçi sakalı çenede bulunan sakal tarzıdır. Çenenizde bu saç tutamını geliştirmek bir açıklama yapabilir ve kendinize olan güveninizi ve değişikliğinizi gösterebilir. Keçi sakalı değişik jenerasyonlarda popüler olmuştur. Daha evvel olduğu gibi, şimdi muhtemelen hapsedilmeden bir keçi sakalı yetiştirebilirsiniz. Bu eşsiz tarzı giymek için daha fazla serbestliğe sahipsiniz ve netlikle keçi sakalı görünümü için daha fazla alternatifiniz var.

Keçi Sakalını Yetiştirme

İşte en kolay ipuçları biz erkeklere sunulan bir hayli harika sakal tarzından biri olan keçi sakalı nasıl yetiştirilir.

1. Jiletinizi Uzakta Tutun

keçi sakalı nasıl yetiştirilir jiletten uzak durun keçi sakalı nasıl yetiştirilir usturayı uzak tutun

Bunun sebebi, gelişirken cildinizde delikler açmaya çalışan her sakal olabilir. Sadece sakalınızın yavaş gelişmesi için değil, sizi rahatsız edebilecek kaşıntı için de sabırlı olmanız gerekecek.

Bunun iyi yanı, bunun sadece kısa bir müddet içinde reelleşmesidir. Yüzdeki tüm kıllar tenden çıktıktan sonra tek yapmamız gereken azıcık daha beklemek. Sakalınızın çıkma süresi tamamen genetiğe bağlıdır. Kimilerinin sakal uzatması uzun zaman alırken kimilerinin daha kısa sürmesi. Sakalınızı uzatırken, natürel saç çizgileriniz görüneceği için keçi sakalınızı nasıl planlayacağınız mevzusunda da fikir sahibi olmalısınız.

2. Cilt Islatıcıları Uygula

Sakal keçi sakalına uygun bakım için nemlendirici uygulayın sakal keçi sakalına uygun bakım için nemlendirici uygulayın

Saçlar uzarken, cildi ıslatmaya takviyeci olan mahsulleri bol ölçüde uygulamak bereketli olacaktır.

Yüzdeki tüylerin uzamasının bu safhasında, daha fazla tahrişe neden olabileceğinden ciltte kuruluğu önlemek ehemmiyetlidir. Islatıcı kullanıyorsanız, içki kapsayan mahsulleri kullanmaktan kaçının, zira içki kuruluğa neden olabilir. Anız uzadığında, kirlenmiş bir yumuşatıcı uygulamak da takviyeci olabilir.

Keçi Sakalını Düzenleyin

3 . Dağınık Görünümden Kurtulun

keçi sakalını kısaltarak dağınık görünümden kurtulun keçi sakalını düzelterek dağınık görünümden kurtulun

Cildinizdeki kaşıntı geçtiğinde, bu sadece sakalınızın dağınık ve kumpassız görünecek kadar uzadığı anlamına kazanç. Bazı muhteşem erkekler için bu, erkeksi görünümlerini bitirebilir, ancak çoğu zaman çoğu erkeğin görünümünü bozabilir. Bu, yalnızca bazı çizgileri düzenlemek ve denk olmayan uzunluktan kurtulmak için sakal üzerinde ufak bir düzenleme yaparak düzenlenebilir.

Bıyık dudağını, yanak üstünü ve yaka çizgisini düzenlemenizi öneririm.

Keçi Sakal Tarzınızı Seçme

erkekler için farklı keçi sakalı stilleri erkekler için farklı keçi sakalı stilleri

Bir kere sakalınız İstenilen uzunlukta geliştiğinde, şimdi ideal keçi sakal tarzınızla şekillendirebilirsiniz. Şimdi bilindik olmanız gereken değişik Keçi sakalı cinsleri vardır. Ananesel Keçi sakalı, sakalın veya sakalın yalnızca çene altında göründüğü bir tarzdır.

Van Dyke, çenede sakalla irtibatsız bir bıyık bulunan bir keçi sakalı cinsidir. Ardından, bıyık ve çene altındaki kılların birbirine bağlandığı yuvarlak sakal vardır.

Keçi sakalı krokiyi oluşturun

keçi sakalınızı şekillendirmeye başlayın keçi sakalınızı şekillendirmeye başlayın

Saçın düzgün biçimde kesildiğinden emin olmak için evvel sakalınızı tarayın ve tarağı kullanın denk bir görünüm için bazı parçaları kırpmak için.

Sakal, enteresan görüneceği için bu çizgilerin ötesinde görünmemelidir. Bıyıkların uçları, genişliği tanımlama açısından keçi sakalınızın ana hatları için bir kılavuz olarak da kullanılabilir.

Açıklamayı belirleyin

keçi sakalı nasıl şekillendirilir nasıl şekillendirilir-a keçi sakalı

Enseden kısa saçları keserek başlayın. Keçi sakalınıza nereden başlayacağınız mevzusunda bir çelişki içindeyseniz, daha tehlikesiz olması için keçi sakalını Adem elmasının bir inç yukarıyası çizmeniz önerilir. Ancak seçiminize bağlı olarak, bunu daha yüksek veya daha düşük olarak tanımlayabilirsiniz. Boynunuza keçi sakalınızın biçimini tanımladıktan sonra yanaktan ufak kesikler yapmaya başlayabilirsiniz.

Keçi sakalını tanımlarken her şeyin denk olmasına ekstra özen göstermelisiniz. Ehemmiyetli bir ipucu, biçimli keçi sakalını dışa doğru tıraş etmektir.

Pak bir keçi sakalı elde etmek için tıraş aygıtını muhtemel olan her doğrultuya doğru hareket ettirin.

Yüzdeki kıllar her doğrultuya uzayabilir, bu sebeple tıraş bıçağını değişik açılardan hareket ettirmek afaki kılları kesecektir. Daha sonra biçimli keçi sakalını değişik açılardan hakimiyet edin. Uzaktan nasıl göründüğünü ve kapandığını hakimiyet etmeye çalışın.

Suratınızı yıkayın

keçi sakalını tıraş ettikten sonra yüzünü yıka keçi sakalını tıraş ettikten sonra yüzünüzü yıkayın

Keçi sakalınızın biçiminden memnun kaldığınızda suratınızı yumuşak bir sabunla yıkayın. Suratınızdaki tüm leke ve saç parçalarını ve keçi sakalınızdaki sıkışmış malzemeleri çıkarın. Aynaya bakın ve suratınızdaki yeni görünüme hayran kalın.

Stilli Keçi Sakalı Giyin

5. İnatçı Anız’a veda edin

keçi sakalı nasıl kırpılır keçi sakalı nasıl kırpılır

Anız bir erkeği daha erkeksi gösterebilir ve yakışıklı, ancak bir keçi sakalının yanında enteresan görünebilir.

Keçi sakalınız olduğunda pak bir surata sahip olmak ehemmiyetlidir, bu sebeple istenmeyen sakalları zati görünür olduğunda her zaman tıraş edin. Sakallarınızı tıraş faktörün yanı gizeme, sakalınızın tamamını kumpaslı olarak düzeltmeniz, keçi sakalınızın taze ve muhteşem görünmesini sağlar.

6. Keçi Sakalınızı Kumpaslı Tutun

keçi sakalınızı nasıl düzenli tutarsınız keçi sakalı nasıl temiz tutulur

Keçi sakalınızı her zaman yıkayın şampuan ve saç kremi ile. Kuru ve duyarlı bir cildiniz varsa, bazı ıslatıcılar ve sakal yağı da uygulayabilirsiniz. Dışarıda yemek yerken, yediğiniz yemek ara gizeme keçi sakalınıza sıkışabileceğinden çok dikkatli olun.

Bu yalnızca kumpassız ve anlaşılmaz görünüyor. Yemek yemeyi her tamamladığınızda hakimiyet etmek için erkekler tuvaletine gidebilirsiniz.

Yüzünüz için en iyi görünümü ve ana hatları elde edene kadar değişik tarzları keşfedin ve deneyin. Zaferli olana kadar sınamak ve sınamak asla makûs değildir. Öteki sakal kılavuzları hakkında bilgi almak isterseniz, Sakal Nasıl Kesilir kısmına bakın.

< div>

christian hume berber erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

İster inanın ister inanmayın ama Christian makas ve ustura kullanan bir illüzyonisttir. Bıçaklarını barizleştirdiği ve çene hatlarını tıraş ettiği kadar apaçık, emsalsizdir. Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında takviyeci olmak için bu ekibe son kayıp millete olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene süresince kendi berber iş yerini açtı.

Hakkında admin