Anasayfa / Aksesuarlar / İtalyan topluluğu içinde İtalyan Sancağı Bileziği

İtalyan topluluğu içinde İtalyan Sancağı Bileziği

İtalya sancağının renklerini temsşehir eden yeşil, beyaz ve kırmızı, İtalyan Sancağı Ten Bileklik‘in bu göz akdikeni renkleri, İtalyan cemiyetini kasırgaya aldı! İtalyanlar ve hatta İtalyan olmayanlar dahi bu ten bilekliği iftiharla takıyorlar. Bu nasıl olası olabilir?

Görünüşe göre giderek daha fazla insan Ring to Perfection’ın emelini desteklemek için bileziği takıyor: İtalyan Kızıl Haçı‘na 1$ bağışla destek edin ve yakıt verin. İtalya’da olsun ya da olmasın, afetzedelere ve gereksinimi olan herkese destek etme misyonlarını ve vizyonlarını zaferle yerine getirmek için satılan her bilezik.

İtalyan Bayrağı Deri Bileklik Memnun Müşteri İtalyan Bayrağı Deri Bileklik Memnun Müşteri

Artık İtalyan Sancağı Ten Bileklik için %50 indirimli sunuluyor, bağış yapmak ve destek etmek artık insanlar için daha kolay Ring to Perfection, yapılan her satın alma harekâtı için 1 Amerika Birleşik Devletleri doları bağışta bulunma sözü verirken İtalyan Kızıl Haçı’nı desteklemek isteyenler. Promosyon yayınlandığından beri, bu hakikat iyilik hareketi tüm dünyaya bir yangın gibi dağıldı.

İtalyan Bayrağı Deri Bileklik İtalyan Bayrağı Deri Bileklik

Bu hoş tene sahip olmak için Ring to Perfection’s Store’a daha fazla insan geliyor onları efor ve vicdanla takmak için bilezikler.

Nedeniniz ne olursa olsun, bu bileklik her ebatta olduğu için herkese harika görünüyor. Bu bileklikle alakalı her şey dikkatlice tasarlandı ve düşünüldü.

Ring to Perfection, İtalyan Kızıl Haçı’nın vizyonunu en iyi biçimde temsşehir edebilecek anlamlı bir bileklik tasarlama ve üretme fikrini ortaya attı ve sembolizme bir miras vazgeçti. ve İtalyan sancağı renklerinin anlamları. ‘Il Tricolore’ olarak da öğrenilen İtalyan sancağı, dikey olarak tertip edilmiş renklerinin arkasında zengin bir tarih ve sembolizm taşır.

İtalya sancağı, İtalya’daki ehemmiyetli tarihi vakalar sebebiyle değişik tasarımlı varyantlarda kerelerce değişmiş olsa da, sancağın renk kombinasyonunu en iyi temsşehir edebilecek bir sembolizm BİRLİK’tir.

< Tarihi hakkında azıcık bilgi veren Giuseppe Garibaldi, uzun bir kaotik tarihin ardından İtalya'nın kuzey ve güney kısımlarını zaferli bir biçimde birleştirirken İtalya sancağında üç renkli sancak renklerinin unsurlarını kullandı. Sancağı, İtalya cumhuriyet olana kadar neredeyse bir asır süresince kullanıldı. Ancak zengin İtalyan tarihinin yanı sıra, bu düz renklerin arkasında daha fazla anlam var.

Satılık İtalya Bayrağı Bilezikler İtalya Bayrağı Satılık Bileklikler Tatil Armağanlarınızı Alın

Manevi olarak, yeşil renk umudu, beyaz renk inancı temsşehir eder ve kırmızı renk fedakarlığı ve sadakayı temsşehir eder. Bu ehemmiyetli temsiller, insanların acil gidişatları önlemesine, hazırlanmasına ve acil vaziyetlere müdahale etmesine destekçi olmak için İtalyan Kızıl Haçı’nın vizyonu, gayeleri ve prensipleriyle harikulade bir geçim içindedir.

Aşırı hava şartları güçlü kasırgalar, ani sel, ölümcül zelzeleler, çığlar, gemi enkazları gibi natürel afetlerle alakalı mevzulara koşulsuz gönüllü destek sağlamaktan, milliyet, ırk, dini inanç, sınıf veya İtalyan Kızıl Haçı, İtalyan yurttaşlarına ve hatta öbür ülkelerden gelen muhacirlere sürekli olarak benzersiz bir bakım sağlamıştır.

Italian Flag Erkek Deri Bileklikler İtalyan Bayrağı Deri Bileklikler

İtalyan Sancağı Ten Bileklikler şu anda SATIŞTA olduğuna göre. siz de kendiniz almak istemez miydiniz?

İtalyan Bayrağı Deri Bileklik İtalyan Bayrağı Deri Bileklik

Enrico Cassaro, “Bu bilekliği aldığıma sevindim.

Benim aldığım bileğime bütün oturdu. Artık niteliği gördüğüme göre, ailem için daha fazlasını alacağım. Daha da iyisi, bilezik şimdi satın aldığım zamana kıyasla yarı maliyetine. Devam edin çocuklar. Yaptığın işe bayılıyorum!”

İtalyan Kelime Kupası Futbol Bilekliği İtalyan Kelime Kupası Futbol Bileziği
İtalyan Bayrağı Deri Bileklik Geri Bildirimi İtalyan Bayrağı Deri Bileklik Geri Bildirimi

Lucia Aliberti, “Davanızın bir parçası olmaktan mutluyum! Akrabalarımın geçen sene İtalya’daki devirici zelzeleden hasar görmediklerine hala minnettarım ama kesinlikle elimden gelen her biçimde destekçi olmak istiyorum.

Bu blogun yayın tarihi itibari ile hali hazırda yayında ve etkindir. Ring to Perfection’ın emelini desteklemek istiyorsanız, promosyonun hâlâ geçerli olup olmadığını görmek için burayı tıklayabilirsiniz .

İtalyan Bayrağı Deri Bileklik İtalyan Bayrağı Deri Bileklik
joshua mil fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi joshua Miles fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi
Joshua Miles
Birçok tanınmış moda dergisinde resimci olarak çalışmış ve çok- Zaferli bir kuyumculuk işiyle, şimdi başkalarına stillerini ve imajlarını geliştirmeleri için destek etmeyi seçiyor.

Hakkında admin