Anasayfa / Erkek Giyim / İşlev ve Stile Sahip 21 Erkek Çapraz Askılı Çanta

İşlev ve Stile Sahip 21 Erkek Çapraz Askılı Çanta

İçindekiler

Erkek Çapraz Askılı Deri Çanta1. Retro Deri Erkek Çapraz Çanta2. Günlük Deri Çapraz Çanta3. Dikdörtgen Deri Messenger Crossbody Çanta4. Erkek Kahverengi Deri Çapraz Çanta5. Klasik Günlük Deri Çapraz Çanta6. Erkek Siyah Çapraz Çanta7. Hakiki Deri Çapraz Askılı Çanta8. Çanta Erkek Çanta Çapraz Askılı Çanta9. Premium Deri Göğüs Çapraz Çanta10. Kahverengi Günlük Çapraz Çanta11. Su Geçirmez Deri Gezgin Çapraz Çanta12. Deri Çanta Çapraz Çanta13. Hakiki İnek Deri Çapraz Askılı Çanta14. Mumlu Kanvas Çapraz Çanta15. Büyük İç Deri Çapraz Çanta16. Hunter Kanvas Çapraz Çanta17. Vintage Deri Eyer Çapraz Çanta18. Askeri Kanvas Çapraz Çanta19. Suya Dayanıklı Göğüs Askılı Çapraz Askılı ÇantaErkek Çapraz Askılı Çanta Satın Alma Kılavuzi Erkek Çapraz Çanta SSSVücudunuzu saran çantalara ne diyorsunuz?Seyahat için en iyi çapraz askılı çanta nedir? Askılı çanta ile çapraz askılı çanta arasındaki fark nedir?

Eskiden erkeklerin gittikleri her yerde bir doküman çantası veya sırt çantası taşımaları beklenirdi. Bu ikisinden daha minik bir çanta getirmeyi deneyin, ne yazık ki daha minik bir adam olarak görülme damgasını taşıyor olacaksınız.

O zaman adam ne yapacak? 2021’e ilerleyin, bugünlerde yalnızca podyumda değil, hakikat caddelerde de erkekler için çapraz askılı çanta giyen erkekleri göreceksiniz.

Her erkeğin sakınmaya çalıştığı damga artık geride kaldı. . Sonunda, işlevi fark eden herkes ve moda birleştirilebilir. Bu pratik çanta, sadece cüzdanınızı, cep telefonunuzu ve anahtarlarınızı getirmeniz gerektiğinde gerçekten kullanışlıdır.

Deri Çapraz Erkek Çantaları h2>

Şu anda bu cins çantalar çeşitli renk, ebat ve desenlerde mevcuttur. Bu havalı ama işlevsel trend hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizin için en iyi çapraz askılı erkek deri çantaları topladık.

1. Retro Deri Erkek Çapraz Çanta

Deriye alışanlar bilirler ki bu malzeme zamanla ince bir patina oluşturur. Daha evvel de belirtildiği gibi, bir erkek çapraz askılı çanta, stil ve işlevi basitçe birleştirir. Böylece, Retro Deri Çapraz Çantayı seçerken, hırsızlığa karşı gözetmeli bir cüzdan cebi, hem çizilmeye hem de yanmaz dayanıklı bir çanta ve kulaklıklarınız için kullanışlı geniş bir ön cebe sahip olacaksınız. Bu özel çantanın sade şıklığı ve pratikliği ile hafta sonları ayak işlerini yapmak çocuk oyuncağı.

Erkekler için Hırsızlığa Karşı Hakiki Deri Askılı Çanta Tek Askılı, USB'li Çapraz Gövdeli Göğüs Omuz Çantası... Erkekler için Hırsızlığa Karşı Hakiki Deri Askı Çantası Tek Askılı USB'li Çapraz Vücut Göğüs Omuz Çantası... MALİYETI HAKİMİYET ET

2.

Mesai saatleri dışında dostlarınızla akşam yemeği ve bir şeyler içmeyi tasarlıyorsanız, Casual Deri Çapraz Askılı Çanta ideal dostunuzdur. Kompakt ebadı ve ayarlanabilir askıları, siz dışarıda eğlenirken ve dostlarınızla dinlenirken eşyalarınızı meselesiz bir şekilde taşımanızı sağlayacaktır.

Lüks Lüks Erkek Çapraz Çanta Günlük Deri Çapraz Askılı Çanta – Fiyat: 95 $ – Etsy’den alın

3. Dikdörtgen Deri Messenger Çapraz Çanta

Birden fazla cep düzenleyicisi olan çapraz askılı bir erkek çantası, mektebe veya ofise giderken harikulade bir aksesuardır. Bir çanta dolusu eşyanız olsa bile, yumuşak sırt dolgu özelliği nereye giderseniz gidin rahat etmenizi garanti eder. Üstelik kullanışlı kulaklık deliği ile en sevdiğiniz müziği serbestçe dinleyebilir veya cep telefonu aramalarına anında yanıt verebilirsiniz.

Small Black Sling Crossbody Erkek Kadın Sırt Çantası Vintage PU Deri CrossBody One...Erkekler için Küçük Siyah Sling Crossbody Sırt Çantası Omuz Çantası Vintage PU Deri CrossBody One... MALİYET HAKİMİYET ET

4.

Sığır derisinden yapılan bu özel el üretimi çantanın bakımı basittir ve modern stilinizi anında tamamlayabilir.

Kahverengi Deri Çapraz Askılı Erkek Çanta Kahverengi Deri Erkek Çapraz Çanta Kahverengi Deri Erkek Çapraz Askılı Çanta – Fiyat: 89,9 $ – Etsy’den alın

5. Klasik Günlük Deri Çapraz Çanta

Bu Klasik Günlük Deri Çapraz Çanta, ebadıyla sizi kandırmasın. Oranlar mütevazı görünüyor, ancak bu çapraz askılı çanta, rakamsız cep düzenleyicisiyle sizi dikkat çekici bir şekilde organize edebilir. Dahası, güçlü inek derisi dış yüzeyi ile değerli eşyalarınızın elinizin altında olduğundan ve iyi korunduğundan emin olabilirsiniz.

Yumuşak Hakiki Deri Omuz Askılı Çanta Tek Askılı İnce Seyahat Çapraz Erkek Çanta veya Siyah KadınlarYumuşak Hakiki Deri Omuz Askısı Çantası Tek Askılı İnce Seyahat Çapraz Çanta Erkek veya Kadınlar için Siyah MALİYETI HAKİMİYET ET

6.

Bu Erkek Siyah Çapraz Askılı Çantayı buluşma gecenizde yanınızda bulundurmak, cüzdanınızı kart ve nakit para, soluk darphanesi, anahtar ve cep telefonu getirmenize imkân sağlayacaktır. Daha da önemlisi, bu şık çanta buluşma gecesi kıyafetinizi canlandırabilecek harika bir parça.

Erkek Çapraz Askılı Çanta Siyah Çapraz Erkek Çanta Siyah Erkek Çapraz Askılı Çanta – Fiyat: 95 $ – Etsy’den alın

7. Hakiki Deri Çapraz Askılı Çanta

Arada bir, iş stresini atmak ve kaliteli zaman geçirmek için sevdiğinizle şehir dışına süratli bir günlük gezi yapmak gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak, hafta sonunuzu Hakiki Deri Çapraz Askılı Çanta ile eşleştirin. Bu sağlam, işlevsel ve modaya uygun çapraz askılı erkek çantası, inanılmaz bir stile sahipken temel eşyalarınızı korur.

BULLCAPTAIN Deri Erkek Askılı Çanta Günlük Çapraz Askılı Göğüs Çantaları Seyahat Sırt Çantası SiyahBULLCAPTAIN Deri Erkek Sling Çanta Günlük Crossbody Göğüs Çantaları Seyahat Sırt Çantası Siyah MALİYET HAKİMİYETİ

8.

Gerçekten de Tabiat Ana seninle şeref dinleyecek!

Erkek Siyah Deri Çapraz Çanta Erkek Siyah Deri Çapraz Çanta Erkek Çanta Çapraz Çanta – Fiyat: 106.78 $ – Etsy

9 aracılığıyla edinin. Premium Deri Göğüs Çapraz Çanta

Günlük kullanımınız için bir başka şık alternatif olan Premium Deri Göğüs Çapraz Çanta, kişisel stilinizi geliştirebilir. Klasik yapısı erkeksi ama yine de trendleri belirliyor. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi, eşyalarınıza basitçe ulaşabilmeniz için açılı bir dış cebe sahiptir. Çapraz askılı bir çanta için kesinlikle sahip olunması gereken bir ürün!

BULLCAPTAIN Hakiki Deri Erkek Çanta Seyahat Sling Paketi Dayanıklı Çapraz Vücut Erkek Sırt Çantaları...BULLCAPTAIN Hakiki Deri Erkek Çanta Seyahat Sling Paketi Dayanıklı Çapraz Vücut Erkek Sırt Çantaları... MALİYET HAKİMİYETİ

10.

Neden Brown Casual Crossbody Çanta’yı yanınızda getirmiyorsunuz? Ayarlanabilir askısı ile istediğiniz istikamete taşıyabilir, böylece kişisel stilinizden ödün vermeden temel olarak yürüyüşünüzü konforlu hale getirebilirsiniz.

Erkek Kahverengi Çapraz Çanta Kahverengi Erkek Çapraz Çanta Kahverengi Günlük Çapraz Çanta – Fiyat: 95 $ – Etsy’den alın

11. Su Geçirmez Deri Gezgin Çapraz Çanta

Yorucu bir çalışma haftasının kısa bir soluk alması gerektiği sarihtir. Bu arada, şehir dışında en sevdiğiniz yere günübirlik bir geziye çıkmak işinizi görecektir. Her halükarda, yanınızda Su Geçirmez Deri Gezgin Çapraz Çanta getirin, hafif yağmurlarla karşılaşsanız bile değerli eşyalarınızı hareket halindeyken güvende tutun.

BULLCAPTAIN Deri Erkek Sling Çanta Casual Crossbody Göğüs Çanta Seyahat Sırt çantası Sarı kahverengiBULLCAPTAIN Deri Erkek Sling Çanta Günlük Çapraz Vücut Göğüs Çantaları Seyahat Sırt Çantası Sarı kahverengi MALİYETI HAKİMİYET ET

12 pozisyonu.

Ayarlanabilir askıları ile omzunuza ya da belinize takmayı tercih edebilirsiniz. Acil vaziyetlerde, gecenin tadını çıkarırken tüm temel ihtiyaçlarınız yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz.

Erkek Siyah Küçük Çapraz Çanta Erkek Siyah Küçük Çapraz Çanta Deri Çanta Çapraz Çanta – Fiyat: 90 $ – Etsy’den alın

13. Hakiki İnek Derisi Çapraz Askılı Çanta

Alternatif olarak Hakiki İnek Derisi Çapraz Askılı Çanta da düzenli olarak kullanabileceğiniz bir çanta için gizeme dışı bir seçenektir. Hırsızlığa karşı gözetmeli bir cüzdan cebi, sağlam iç astar ve yanılgısız teçhizat fermuarı ile bu gizeme dışı erkek çapraz askılı çanta, sağlam stil kavrayışınızı artırır.

Hakiki Deri Askı Çantası, Tam Tahıl Deri Günlük Çapraz Askılı Omuz Sandığı Çanta Gezisi Yürüyüş...Hakiki Deri Askı Çantası, Tam Tahıl Deri Günlük Çapraz Askılı Omuz Çantası Seyahat Yürüyüş... MALİYETI GÖR

14.

Bu özel malzeme, eşyalarınızı yağmur, kar ve kir gibi etrafsal etmenlerden korur. Lifleri, öğeleri etkili bir şekilde kapatarak değerli eşyalarınızı kuru meblağ.

Erkek Kanvas Çapraz Çanta Erkek Kanvas Çapraz Çanta Mumlu Kanvas Çapraz Çanta – Fiyat: 90 $ – Etsy üzerinden alın

15. Büyük İç Mekan Deri Çapraz Çanta

Geniş İç Mekan Deri Çapraz Çantayı taşırken işe gidip gelmek artık hiç güç olmayacak. İnce tasarımı ile özellikle sıkışık alanlarda eşyalarınızı bedeninize yakın bir yerde sabitleyebilirsiniz. Ekseni takdirde, çantayı ceketinizin altına gizlemeyi de tercih edebilirsiniz.

Erkek Deri Sling Çanta Seyahat Sandığı Çapraz Omuz Açık Spor Sırt ÇantasıErkek Deri Sling Çanta Seyahat Göğüs Çapraz Omuz Açık Spor Sırt Çantası MALİYET HAKİMİYET ET

16.

Dayanıklı mumlu kanvas malzemesi, siz Doğa Ana ile zamanınızın tadını çıkarırken eşyalarınızın güvende olmasını sağlar.

Erkek Hunter Kanvas Çapraz Çanta Erkek Hunter Kanvas Çapraz Çanta Erkek Hunter Kanvas Çapraz Askılı Çanta – Fiyat: 148,38 $ – Etsy’den alın

17. Vintage Deri Eyer Çapraz Çanta

Bu arada, bu Vintage Deri Eyer Çapraz Çanta, gündelik veya günlük blazer veya ceket işlerinizle iyi gider. Yani, basit modern görünümü her zaman sizin kadar harika görünecek. Bunun yanı gizeme, ana bölmesi dar görünümü sayesinde tüm temel eşyalarınızı harikulade bir şekilde tutabilir.

Erkekler için Hakiki Deri Askılı Çanta Göğüs Omuz Çapraz Askılı Yürüyüş Sırt Çantası Vintage El Yapımı Sırt Çantası... Erkekler için Hakiki Deri Askı Çantası Göğüs Omuz Crossbody Yürüyüş Sırt Çantası Vintage El Yapımı Sırt Çantası... MALİYET HAKİMİYET ET

18.

Askeri yeşil renkte mevcut olan bu kanvas çanta, dışarıda vakit geçirirken, parkı ziyaret ederken veya ailenizle piknik yaparken uygundur.

Erkek Askeri Çapraz Çanta Erkek Askeri Çapraz Çanta Askeri Kanvas Çapraz Askılı Çanta – Fiyat: 18 $ – Etsy’den Alın

19. Suya Dayanıklı Göğüs Askılı Çapraz Çanta

Son olarak, Suya Dayanıklı Göğüs Askılı Çapraz Çanta koleksiyonunuza harika bir katkı sağlayacaktır. %100 orijinal suya dayanıklı ve yüksek yoğunluklu oxford malzemeden üretilmiştir, bu çantayı bedeninizde meblağken güvenle gezeceğinizden emin olabilirsiniz.

Küçük Askı Çanta Çapraz Gövde Göğüs Omuz Suya Dayanıklı Seyahat Erkek Kadın Erkek Erkek Kulaklıklı Çanta...Küçük Askılı Çanta Çapraz Vücut Göğüs Omuz Suya Dayanıklı Erkek Kadın Erkek Çocuk Kulaklıklı Seyahat Çantası... MALİYETI GÖR

Erkek Çapraz Askılı Çanta Satın Alma Kılavuzi

Askı uzunluğunun boyunuza uygun olup olmadığını hakimiyet edin.

Mümkünse, ayarlanabilir askılı bir çanta arayın. İyi bir postacı çantası ararken olduğu gibi, aynı işlevsellik ve becerilere sahip olmak istersiniz. Ekseni takdirde, uzun askılarınızı kısaltmak için bir düğüm atabilir veya çok kısaysa ekstra bir askı satın alabilirsiniz.

Genel olarak, size uygun erkek çapraz askılı çantayı seçerken, kıyafetinizi artı olarak güçlendirmesi gerekir. kişisel stilinizi tamamen karakterize edin. Çeşitli stil ve şekillerde sunulan bu çanta ile günlük seyahatleriniz ve seyahatleriniz için pek çok alternatife sahip olacaksınız.

Erkekler için Çapraz Çanta SSS

Çuvallara ne diyorsunuz? bedeninizin üzerinden geçmek mi istiyorsunuz?

Bedeninizi boydan boya geçen tipik minik çantalar, uygun bir şekilde, çapraz beden çantaları olarak adlandırılır. Son zamanlarda, seyahat ederken ve hareket halindeyken eller özgür olmalarına izin vermek için erkekler tarafından tekerrür popüler hale getirildi. Telefonunuzu serbestçe kullanmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda eşyalarınızı güvende ve bedeninize yakın meblağ.

Seyahat için en iyi çapraz askılı çanta hangisidir?

En popüler çapraz askılı çantalar, stilleri ve dayanıklılıkları nedeniyle deriden yapılanlardır.

Çoklu gizli cepler ve iyi kapanan tokalar, hareket halindeyken olmazsa olmazdır ve deri, çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar ve günlük kullanıma dayanabilir.

Askılı çanta ile çapraz askılı çanta arasındaki fark nedir?

Çapraz askılı çanta her yere gider olağan sapan patlamanızdan daha geniş bir kayışla bedenin çevresinde. Çapraz askılı çanta çapraz olarak giderken, askılı çanta çapraz olarak takılabilen ancak aynı zamanda omzunuza asılabilen minik bir zincir veya deri kayışlara sahiptir. Askılı çanta kadınlar tarafından daha çok giyilirken çapraz askılı çanta erkekler arasında daha popüler hale geliyor.

Daha büyük seyahatler ve hafta sonu gezileri için, Eşyalarınızı güvende ve sağlam yakalamak için deri ve kaliteli kumaşlardan oluşan geniş erkek hafta sonu çanta çeşitlerimize göz atmanızı öneririz.

joshua mil fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi joshua mil fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi
Joshua Miles
Birçok tanınmış moda dergisinde resimci olarak çalıştıktan ve çok zaferli mücevher işini sattıktan sonra, şimdi başkalarına stillerini ve imajlarını geliştirmeleri için destek etmeyi seçiyor.

Hakkında admin