Anasayfa / Ürün İncelemeleri / İşlev ve Stil Olan Erkekler İçin En İyi 17 Postacı Çantası

İşlev ve Stil Olan Erkekler İçin En İyi 17 Postacı Çantası

İçindekiler

En İyi Erkek Postacı Çantaları İncelemeleri1. Vintage Kanvas Postacı Çantası2. Timbuk2 Command Laptop Messenger Çanta3. Timbuk2 Basmakalıp Erkek Postacı Çantası4. Krom Buran II Messenger Çanta5. Osprey FlapJack Kurye Günü Koliyi Çanta6. SealLine Kentsel Omuz Çantası7. Chrome Metropolis En İyi Postacı Çantası8. Plambag Kanvas Postacı Çantası9. Samsonite Kolombiyalı Ten Postacı Çantası10. Manhattan Portage NY Uygun Maliyetli Postacı Çantası11. Kenneth Cole Reaction Genişletilebilir Messenger Çanta12. Erkek Ten Ucuz Postacı Çantası13. Gootium Vintage Canvas Erkek Postacı Çantası14. Kattee Vintage Belge Çantası Erkek Postacı ÇantasıErkek Postacı Çantalarının Değişik StilleriMessenger Çanta Kullanımları ve İşlevselliğiHarika bir mobil büro düzenleyicisiBisikletle gidip gelenler için sabit bir çantaİnatçı bir gezgin için en tehlikesiz çantaTalebelerin en iyi arkadaşıProfesyonel için şık bir çantaMessenger Çanta Satın Alma RehberiMessenger Çanta Omuz AskılarıSabitleyici Askı ÇantalarErkek Postacı Çantalarının Su Geçirmez ÖzelliğiKapaklı KapanışErkekler için Messenger Çanta Cepler ve İşlevi Messenger Çantanızda Dizüstü Bilgisayar KılıfBir sonraki Messenger Çantanızı Seçme

Bir erkek çantadene lüzumunuz var mı? postacı çantası? Şayet öyleyse, bir tane satın alırken nelere dikkat faktörüz gerektiğini öğreniyor musunuz? Size en uygun olanı bulmanıza dayanakçı olmak için burada size değişik erkek postacı çanta modelleri vereceğiz.

En iyi postacı çantasını seçmenizi güçleştirecek bir hayli alternatif var. gereksinimleriniz için.

Öte yandan, daha fazla eşya taşımanın kısıtlı olması, daha pahalı olması ve omuz ve boynunuzun çevresindeki yan kayışla kendinizi rahat sezmemeniz gibi dezavantajları da vardır. Sözü fazla uzatmadan, işte bu sene trend olan, takımımız tarafından test edilen ve araştırılan en iyi postacı çantaları.

En İyi Erkek Postacı Çanta Tahlilleri

<Şık bir görünüme sahip en rahat, kapsamlı ve geniş postacı çantasını mı arıyorsunuz? Öyleyse, paranızın karşılığını en iyi biçimde sunabilecek bu en iyi erkek postacı çantalarına bir göz atın.

1. Vintage Kanvas Postacı Çantası

Vintage Kanvas Postacı Çantası – Amazon’dan alın

Bu Vintage Kanvas Postacı Çantası, en iyi genel postacı çantası< için en iyi seçimimizdir /strong> zira günlük yıpranma ve aşınmaya sabretme kapasitesine sahiptir.

Çalışmak, seyahat etmek, yürüyüş yapmak veya her türlü spor için kullanabilirsiniz. Dışı dayanıklı kanvastan, içi ise dayanıklı polyester-pamuk kumaştan yapılmıştır.

Artıları:

Bir telefon ve tablet cebi kapsar.Kazanç çok rakamda fermuarlı cep ile. İç bölmede ayrıca bir anahtarlık yakalayıcısı bulunur. Kayışları dayanıklı ve ayarlanabilir. Çok rahat.

2. Timbuk2 Command Laptop Messenger Çanta

Timbuk2 Command Erkek Messenger Çanta Timbuk2 Command Erkek Postacı Çantaları Timbuk2 Command Dizüstü Bilgisayar Messenger Çanta – Amazon’dan alın

Bu Timbuk2 Command, neredeyse her istikametten üstün olduğu için en iyi postacı çantası için ikinci seçimimizdir. Üstün depolama alternatiflerine ve muhteşem özelliklere sahiptir.

Dizüstü bilgisayar gözetmesi ve cepleri de geliştirilmiştir. Birinci sınıf özelliklere sahip çok doğrultulu bir çanta arıyorsanız, bu çantada asla yanılmayacaksınız.

Artıları:

Şık bir görünüme sahip. müthiş organizasyon. Kayış ayarlanabilir. Müthiş dizüstü bilgisayar özellikleriyle.

Eksileri:

Tamamen su geçirmez değildir. Daha büyük eşyalar için kanatlı kayışlar yoktur.

3. Timbuk2 Classic Erkek Messenger Çanta

Timbuk2 Classic En İyi Erkek Messenger Çanta Timbuk2 Classic En İyi Erkek Postacı Çantaları Timbuk2 Classic Erkek Postacı Çantası – Amazon’dan Alın

Zarif özelliklere sahip şık bir çanta arıyorsanız Timbuk2 Classic Messenger Çanta iyi bir satın alma. Su geçirmezdir, bu da bisikletle gidip gelenler için iyi bir seçimdir.

Arkada bir dolgu ve gelişmiş dizüstü bilgisayar gözetmesi kapsasa daha iyi olurdu.

Artıları:

Pahalı olmadığı gibi dayanıklı ve şık değildir. bisiklet veya yürüyüş. Misal gizleme ve omuz askısı ile. Özelleştirilebilir.

Eksileri:

Dizüstü bilgisayar gözetmesi yetersizdir.Geceleri görünmez.

4. Chrome Buran II Messenger Çanta

Chrome Buran İndirimli Erkek Messenger Çanta Chrome Buran İndirimli Erkek Postacı Çantaları Chrome Buran II En İyi Postacı Çantası – Şu yolla alın Amazon

Chrome Buran II, bisikletle seyahat için en iyi el çantasıdır. Çok sağlamdır ve bisikletle seyahat edenler için üstün özelliklere sahiptir. Sürüş sırasında çantanın dik durmasını sağlayan ultra kalın bir omuz askısı vardır.

Muazzam branda iç astarı sayesinde en iyi su geçirmez çantadır.

Artıları:

Özellikle bisiklet sürerken çok rahat sezdirir. Bu çanta çok sağlamdır ve müthiş su geçirmezlik özellikleri. Çok kolay ve eşsiz görünüyor, ancak çok işlevsel. Kayışın ayarlanması çok kolaydır.

Eksileri:

Hacimli görünmesi onu yürümek için namüsait hale getirir.

5. Osprey FlapJack Günlük Kurye Çantaları

Osprey Flapjack Designer Erkek Postacı Çantaları Osprey Flapjack Designer Erkek Postacı Çantaları Osprey FlapJack Kurye Günü Koliyi Çantası – Alın Amazon aracılığıyla

Osprey FlapJack Courier Day Pack, işe veya kafelere götürebileceğiniz uygun maliyetli bir erkek postacı çantasıdır.

Dizüstü bilgisayarınız için üstün koruma sağlayabilecek ve azıcık atletik görünen bir postacı çantadene lüzumunuz varsa, Osprey FlapJack’e güvenebilirsiniz. İdeal olarak bisiklete binmek için özel özelliklere sahip olmasına karşın, bunun için planlanmamıştır.

Artıları:

Bol cepleri ve muhtelif organizasyon alternatifleri vardır.Henüz ucuzdur. inanılmaz dizüstü bilgisayar kılıfı. Omuz askısının ayarlanması çok kolaydır.

Eksileri:

Bu bisiklet sürmek için müthiş değildir. Su geçirmez değildir ve şık görünmez.

6. SealLine Urban Omuz Çantası

Sealline Urban Macys Erkek Postacı Çantası Sealline Urban Macys Erkek Postacı Çantaları SealLine Kentsel Omuz Çantası – Amazon’dan Alın

SealLine Urban Omuz Çantası, üstün özelliklere sahiptir ve eşsiz bir yapı kullanır.

Yağmurlu günlerde çantanın içindeki tüm eşyalarınızın ıslanmayacağından emin olabilirsiniz. Omuz askısı tek elle ayarlanabilir. Ancak şık görünmüyor ve noksan depolama ve organizasyon maharetlerine sahip. Ayrıca, dizüstü bilgisayarınız için yeterli koruma sağlamaz. Bu dezavantajlara karşın, yeniden de her şeyi yapabilen hoş bir postacı çantasıdır.

Artıları:

Ustaca yapılmış kumaşlar kullanır.Omuz askısı kolayca ayarlanabilir. müthiş su geçirmezlik özelliklerine sahiptir.

Eksileri:

Orta büyüklükteki mahsuller için yeterli depolama alanı yoktur.Dış kumaş hacimli ve sert görünür.Müthiş dizüstü bilgisayar gözetmesi sağlamaz.

7. Chrome Metropolis Top Messenger Çanta

Chrome En İyi Erkek Messenger Çanta 2014 Chrome En İyi Erkek Messenger Çanta 2014 Chrome Metropolis Top Messenger Çanta – Amazon’dan alın

Chrome Metropolis Postacı Çantası, bisikletle seyahat edenler için birinci sınıf bir çantadır ancak başka emeller için harika olmayabilir.

Misalin, dizüstü bilgisayar kılıfı ve taşıma sapı yok.

Ancak, her gün işe giderken bisiklete binerseniz, modernize edilmiş özelliklerine netlikle hayran kalacaksınız. Bisikletinizi sürerken kendinizi asla rahatsız sezmeyeceksiniz. Bu 40 litrelik çanta hemen hemen her şeyi taşıyabilir.

Artıları:

Tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz kadar büyüktür.Müthiş su geçirmezlik özelliklerine sahip kolay bir tasarıma sahiptir.Bu Çantada paranızı gizlemek için saklı cebi vardır.Bisikletinizi sürerken sizi rahatsız etmez.

Eksileri:

Hacimli görünüyor. Bu çantada dizüstü bilgisayar bölmesi yok.

8. Plambag Kanvas Postacı Çantası

Ucuz Erkek Postacı Çantası Ucuz Erkek Postacı Çantaları Plambag Kanvas Postacı Çantası – Amazon’dan alın

Plambag Kanvas Postacı Çantası sadece kısa mesafeli seyahatler için ideal.

Omuz askısının ayarlanması güç olduğu için bisikletle seyahat edenler için en iyisi değildir. Dizüstü bilgisayar gözetmesi oldukça iyidir ancak müthiş suya dayanıklılık özellikleri sunmaz. Bu çanta belge çantanız için hoş bir seçenek olabilir ancak yağmurlu günlerde kullanmayın.

Artıları:

Dizüstü bilgisayarınız için müthiş koruma sağlar.Endişelenmeyin. Solaksanız veya sağlaksanız, zira her iki biçimde de çalışır. Göze çarpan yansıtıcı şerit ile.

Eksileri:

Suya dayanıklılık özelliği yetersizdir.Omuz askısının ayarlanması güçtür.Çok ufaktır, dolayısıyla çok eşya taşıyorsanız yeterli olmaz.

9. Samsonite Kolombiya Ten Postacı Çantası

En İyi Erkek Postacı Çantası En İyi Erkek Postacı Çantaları Samsonite Kolombiyalı Ten Messenger Çanta – Amazon’dan alın

Samsonite Colombian Leather Messenger Çanta, bir gezgin için harika bir tercih haline getiren geniş özelliklerle donatılmıştır.

Omuz askısının ayarlanması güç olduğu ve çok rahat olmadığı için bisikletle seyahat edenler için pek uygun değildir. Bu çanta 20 litrelik orta boydadır ve dizüstü bilgisayarınız için en iyi bölmeye sahiptir.

Artıları:

Dizüstü bilgisayarınız için en iyi gözetmeyi sağlar.Bu çantanın saklı bir seyahat cebi.Bagaj kolu kılıfı kapsadığından seyahat için harikuladedir.

Eksileri:

Su geçirmezlik özellikleri çok tesirli değildir. Çok moda değildir. Omuz askısı rahat değildir ve ayarlanması çok güçtür.

10. Manhattan Portage NY Uygun Maliyetli Postacı Çantası

Manhattan Portage Erkek Postacı Çantası Amazon Manhattan Portage Erkek Postacı Çantaları Amazon Manhattan Portage NY Uygun Maliyetli Postacı Çantası – Alın Amazon aracılığıyla

Manhattan Portage NY postacı çantası klastır ve tüm sene süresince tüm eşyalarınızı taşıyabilir.

Kötü haber şu ki, bir dizüstü bilgisayar bölmesi kapsamıyor ve su geçirmezlik özellikleri üstün değil. Sadece birkaç şey taşımanız gerekse dahi eşyalarınızı sıkıştıramaz.

Artıları:

Hafiftir.Bu çanta çekici bir şehir tarzına sahiptir. .

Eksileri:

Bu çanta su geçirmez değildir. Omuz askısında dolgu yoktur. Dizüstü bilgisayar kılıfı yoktur.

11. Kenneth Cole Reaction Genişletilebilir Postacı Çantası

Kenneth Cole Debenhams Erkek Postacı Çantası Kenneth Cole Debenhams Erkek Postacı Çantaları Kenneth Cole Reaction Genişletilebilir Postacı Çantası – Alın Amazon aracılığıyla

Kenneth Cole yalnızca erkek modasında ünlü bir marka değil, aynı zamanda inanılmaz postacı çantaları da yaratıyor.

Ön kapağın altında bütün boy fermuarlı cebi olduğu için minik eşyaları güvenle saklayabilir. Genişletilebilir bir çanta olduğu için 15.4” dizüstü bilgisayar depolama kapasitesine sahiptir. İç kısımda birkaç minik cep ve bir cep telefonu cebi bulunur. Şık bir biçimde çıkmak ister misiniz? O zaman her zaman yanınızda bir Kenneth Cole Reaction Messenger Çanta taşıyın.

Artıları:

Tenin yumuşak hissinin neşesine varacaksınız. Basmakalıp bir renge sahiptir. neredeyse her şeyle eşleşti.

12. Erkek Ten Ucuz Postacı Çantası

Deri El Çantası Erkek Postacı Çantası Hedefi Deri El Çantası Erkek Postacı Çantası Hedef Erkek Ten Ucuz El Çantası Çantası – Alın Amazon aracılığıyla

Bu Erkek Ten Postacı Çantası, çok emelli ucuz bir erkek postacı çantasıdır.

Aynı zamanda klas bir değişe sahip bir çanta arayan profesyoneller için de idealdir. Yüksek nitelikli kahverengi keçi teninden üretilmiştir. Her şeyinizi güvende yakalamak için manyetik bir muhafaza ile beraber kazanç.

Artıları:

Dizüstü bilgisayarınızı gizlemek için daha büyük bir iç bölmeye sahiptir. Minik iç cepler ve fermuar cepler kalemlerinizi ve öteki minik eşyalarınızı gizlemek için harikadır.

13. Gootium Vintage Canvas Erkek Postacı Çantası

Gootium Vintage Erkek Postacı Çantası Gq Gootium Vintage Erkek Postacı Çantaları Gq Gootium Vintage Kanvas Erkek Postacı Çantası – Alın Amazon aracılığıyla

Gootium Vintage Kanvas Postacı Çantası, çok kullanışlı ve hafif olduğu için en iyi erkek postacı çantasıdır! Daha uzun sürebileceğini garanti edebilirsiniz.

Sıradan görünüyor ama aynı zamanda rastgele bir iş emeli için harika. Bu çanta, en iyi ten ve kanvastan üretildiğinden muhteşem görünmesini sağlar.

Artıları:

Ana bölmede 14,5 inçlik bir dizüstü bilgisayarı alttaki gibi saklayabilir. Ayrıca yastıklı bölmede 11,6” dizüstü bilgisayar bulunur. Bu çanta size konfor, tarz ve rahatlık sağlar.

14. Kattee Vintage Belge Çantası Erkek Postacı Çantası

Kattee Vintage Erkek Postacı Çantası Deri Kattee Vintage Erkek Postacı Çantası Deri Kattee Vintage Belge Çantası Erkek Postacı Çantası – Al Amazon aracılığıyla

Kattee Vintage Belge Çantası Postacı Çantası, hakiki boğa teninden üretilmiş, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayan en iyi erkek postacı çantasıdır.

Ana bölme bir fermuarla kapatılmıştır ve cep telefonunuzun yanı gizeme minik eşyaları da gizlemek için geniş cepler kapsar.

Artıları:

Sağlam bir taşıma sapına sahiptir. .Omuz askısı da ayarlanabilir ve çıkarılabilir. 14” dizüstü bilgisayarınıza gizleyebilir.

Erkek Postacı Çantalarının Değişik Stilleri

Erkek postacı çantaları reelinde çantanızdan daha büyüktür ve tek askılıdır. Genel olarak, aralarından tercih yapabileceğiniz iki tarz vardır, bunlar messenger tarzı ve belge çantası tarzıdır. Messenger stili çantalar, sırtta daha yükseğe oturabildiklerinden bisikletçiler için yararlıdır.

bisiklet için mesaj çantası bisiklet için haberci çantası

Kolayca ifade edin , ultra rahat bir kayışa sahiptir, daha minik cepler daha fazla eşya taşıyabilir ve anında hür vazgeçme tokasına sahiptir. Belge çantası stili postacı çantaları dizüstü bilgisayar kılıfları, daha fazla gizleme cebi, arka oturumlar ve sağlam bir kulptan oluşur.

Alt kalçaya rahatça oturur. Yalnızca kayış tasarımını gözlemleyerek ikisi arasındaki farkı kolayca kavrayabilirsiniz.

Messenger çantalar açılı kayışlara sahiptir ve sırtınızda azıcık daha yüksek durur. Üstelik belge çantası stili postacı çantaları dikey askılıdır ve belinize yakın oturur. Her gün işe gidiyorsanız, yürümek ve büro gereksinimlerinizi taşımak için inanılmaz olduğu için bu sizin için müthiş bir çanta. Bu, bir belge çantası seçmekten çok daha rahat ve çok güzergahlıdır.

Messenger Çanta Kullanımları ve İşlevselliği

Yapabileceğiniz ve yanınızda taşıyabileceğiniz pek çok şey postacı çantan. Hafta sonu çantası veya çapraz askılı çanta gibi öteki çantalara mukayeseyle okuyucumuzun ve takımımızın gözde işlevlerinin altında.

Harika bir mobil büro tertip edici

Uzaktan çalışıyorsanız, büyük ihtimalle kafeleri ve öteki yerleri ziyaret edeceksiniz. Bu çanta, tüm eşyalarınızı tesirli bir biçimde tertip edebilir, böylece onlara süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz. Sarihçesi, efor kaynağınız için büyük ceplerle beraber dizüstü bilgisayar bölmesi olan bir çanta istiyorsunuz. Kalem ve mermi kalem yuvaları da çok bedellidir. En ehemmiyetlisi kağıtlarınız buruşmayacak.

Dizüstü bilgisayar bölmesi olan bir çantaya lüzumunuz olmayabilir. Ancak çantanın eşyalarınızı iyi taşıyabileceğinden ve sizi rahat ettirdiğinden emin olun. Çanta su geçirmez olsa harika olurdu. Her zaman kayışları araştırın ve tek elle kolayca ayarlanabildiğinden emin olun. Omzunuzu incitmeyecek biçimde üstün dolguya sahip olmalıdır. Kayışlar gerektiğinde kolayca bunalıp çıkarılabilmeli.

university messenger çanta öğrencileri

Olağanüstü bir çantaya bakın stabilizasyon kayışı. Dikey olarak yerleştirilmiş bir kayış T-kayış ve bir kalça kemerine eş biçimde bedene yerleştirilmiş bir kayış arasından tercih yapabileceğiniz iki tasarım vardır. Kararınız şahsi seçiminize bağlı olacaktır. Omzunuzdaki yükü kaldırabileceği ve aynı zamanda çantanızı güvende yakalayabileceği için kalça kemeri tarzını öneriyoruz.

Dayanıklı bir çanta arayın, ancak şık görünüyor. Eşyalarınızı hoşça tertip etmenize izin veren ve dizüstü bilgisayarınızı/tabletinizi gözeten bir tane. En iyi güvenliğe sahip olmak da ek bir avantajdır. Misalin, eşsiz bir sabitleme kayışına sahip bir çanta, çantanızın çalınmasını önleyebilir. Dışında daha az cep bulunan bir çanta, yankesicilik vakalarını önleyebilir. Bazı çantaların, paranızı gizlemek için harika olan saklı cepleri vardır.

Bir talebenin en iyi dostu

A Postacı çantası da her gün kitap taşıyan bir talebe için çok kullanışlıdır. Geniş gizleme alanına sahip bir çanta seçin ve kendinizi rahat sezmenizi sağlar. Dizüstü bilgisayar bölmesi ve kağıtlarınızı güvende yakalamanız için bir bölmesi olması hoş olurdu.

Profesyoneller için şık bir çanta h3>

Velcro susturucu şeritli Messenger çantalar, sizin gibi bir profesyonel için muhteşem. Yumuşak sapıyla sanki bir belge çantası taşıyormuşsunuz gibi.

profesyonel postacı çantası takımı

Dizüstü bilgisayar kılıfı ve belgeleriniz için bölmesinin yanında aşırıdan giysilerinizi gizlemek için ekstra alan.

Messenger Çanta Satın Alma Kılavuzu

Yeni bir postacı çantası alırken dikkat faktörüz gereken noktaları altta bulabilirsiniz. .

Bisiklet için mi yoksa yürüyüş için mi kullanacağınızı tanımlamanız gerekecek. Ayarlanabilirlik de bir öteki ehemmiyetli etmendir. Hareket halindeyken ayarlamak kolay olmalı. Bisikletle gidip geliyorsanız, sadece tek elle bunalıp rahatlatılabilen bir kayış seçin.

Çantalarınız için Sabitleyici Kayış

The Sabitleyici bir kayışın emeli, özellikle bisiklet sürerken çantanın sallanmasını önlemektir. Bununla beraber, bazı insanlar özellikle yürürken sabitleyici kayışlarla rahat sezmezler. Bu kayışlar kalçalarınız, mideniz veya çantanızın omuz askısına bağlanacaktır.

Erkek Postacı Çantalarının Su Geçirmezlik Özelliği

Şayet postacı çantanızın kapağı su geçirmezdir, bu vaziyette kapağın kenarından su girebilir. Bu gediği kapatabilecek kanatlardan oluşan çantalar seçin. En iyi hava şartlarına dayanıklı çantalar, üstün köşe kanatları ile beraber tamamen su geçirmez kumaşlar kullanıyor. Düzgün bir biçimde kapatılmış bir çantaya sahip olmak, kendinizi güvende sezmenizi sağlayabilir. Ayrıca, dış ceplerin korunmasının çok güç olduğunu da göz önünde bulundurun.

Flap Closure

Çoğu çanta plastik toka kullanır.

Dezavantajı ise tek elle kullanmanın daha güç olmasıdır. Yankesiciler, klipslerini açmak daha kolay olduğu için eşyalarınızı kolayca çalabilir. Bir başka kanat kapatma cinsi de kancalardır. Çantanızı giyseniz dahi daha süratli ve daha kolay açılır. Kalabalık bir yerdeyseniz bir defa daha hırsızlara karşı çok dikkatli olun.

Erkek Cepleri ve İşlevi için Messenger Çanta

Değişik erkek postacı çantaları, cep rakamlarına göre değişir. Kolay bir postacı çantası yalnızca bir ana bölmeden oluşabilir. Cepler değişik biçim ve ebatlarda kazanç. Lüzumunuz olan cep sayısı, çantada gizleyeceğiniz şeylere bağlı olacaktır.

Kapaklı cepler minik eşyaları gizlemek için harikuladedir, ana bölme ise daha büyük eşyaları gizlemek için kullanılır.

Ayrıca, dizüstü bilgisayarınızı yerden uzak yakalamak için arka oturuma dikilmiş yüzer bir dizüstü bilgisayar kılıfını şiddetle nasihat ediyoruz. Ayrıca rastgele bir istenmeyen hadisede dizüstü bilgisayarınızın hasar görmemesi için kalın dolgulu bir bölme aramanız önerilir.

Bir sonraki Messenger Çantanızı Seçme h2>

En iyi erkek el çantası için alışveriş yapmak bunaltıcı olabilir. Ancak, yalnızca iki temel etkene iner ve bunlar alan ve tarzdır. Dizüstü bilgisayarınız da dahil olmak üzere tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz yeterli alana sahip bir çanta seçtiğinizden emin olun. Doğru vücuda sahip olduktan sonra görünümünün stilinize uygun olup olmadığını hakimiyet edin.

En iyi erkek postacı çantalarına ait bu tahlillerin, daha uslu bir satın alma kararı vermenize dayanakçı olduğunu umuyoruz. Daha şık görünmek için bedelli saatiniz olmadan konutunuzdan asla çıkmayın. Jessica Biel için, caddede yürürken hudutlu rakamda Louis Vuitton çanta ve sevimli makyaj çantalarıyla hava atmanın bir hasarı yok.

erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri
Erik Lucatero

İtalya’da doğan Erik Lucatero, genç yaştan itibaren moda ve tarz mevzusunda hemen bir ustalık kazandı. yaş.

Şimdi moda polisi imtihanını geçmenize dayanakçı olmak için takımımıza katıldı.

.

Hakkında admin