Anasayfa / Ürün İncelemeleri / Günlükten Profesyonele 17 En İyi Erkek Elbise Ayakkabısı

Günlükten Profesyonele 17 En İyi Erkek Elbise Ayakkabısı

İçerik

Erkek Elbise Ayakkabı ÇeşitleriOxfordThe Monk StrapMokasenMokasenElbise BotlarıTekne AyakkabılarıErkek Elbise Ayakkabı Markaları İncelendi1. Aldo Erkekler Gavedo Oxford2. Allen Edmonds Erkek Strand Cap-Toe Oxford3. Doucals Erkek İtalyan Bağcıklı Ayakkabı4. Florsheim Erkekler Castellano Monk Oxford5. Hugo Boss Erkek Temyiz Derby Üniforma Elbise Ayakkabısı6. Kenneth Cole Liste Dışı İlk Yarı Oxford Ayakkabısı7. Oliver Sweeney Erkekler Aldeburgh Oxford8. Stacy Adams Erkek Atwell Oxford9. Ted Baker Erkek Okçu Oxford10. Boot New York Medalli Cap Toe Oxford 11. Rüya Çiftleri Normal Çağdaş Oxford Elbise AyakkabılarıErkek Elbise Ayakkabısı Satın Alma RehberiElbise Ayakkabısının Geçim ve RahatlığıDeri veya Süet RengiElbise Ayakkabısının KalitesiAyakkabı ŞekilleriSize en uygun Elbise Ayakkabısını Bulma

Resmi bir aktifliğe katılmayı tasarlıyorsunuz, ne yazık ki elinizde yalnızca özel günlerde kullandığınız basit siyah ayakkabılar var. Satın aldığınız ekip elbiseyle uyuşmadığını seziyorsunuz. Yeniden de giymeli mi, giymemeli mi? Lütfen, yapma. Elde etmeye çalıştığınız o “saygın görünümü” tamamlayabilmeniz için elbise ayakkabılarınızın elbisenizle geçimli olmasına dikkat edin.

Ayaklarınızda olan şey sizi yapabilir veya kırabilir. Dünyanın en muhteşem ekibine sahip olsanız, ancak ayakkabılarınız anlaşmasa bile, o zaman her şey başarısız olur.

Erkek Elbise Ayakkabı Çeşitleri

Uygun ayakkabılar giymek, kendinizi şık sezmenizi sağlayacak ve daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Giyilecek elbise ayakkabısının tipini, kullanılacağı yeri ve eşleşecekleri giysi setini belirlemelisiniz. Altta, bu belirli cinslerin nerede kullanılacağına dair bazı rehberler bulunmaktadır.

Oxford

Oxford Erkek Elbise Ayakkabıları Oxford Erkek Elbise Ayakkabısı

Oxford elbise ayakkabısı en temel ve zamansız cinstir. Bu, rastgele bir resmi giysiyle çok geçimlidir ve hatta bazı yevmiye elbiselerle bile iyi gider.  Minimal sürükleyiciliği ve hemen hemen her şeyle geçim sağlama mahareti sebebiyle çok sevilir.

Bu, yün pantolonlar veya koyu kot pantolonlarla kombinlendiğinde iyi görünüyor, ancak chino veya kordon gibi şeylerle eşleştirildiğinde makûs görünme meyli gösteriyor.

Loafer’lar

< div> Loafer'lar Erkek Elbise Ayakkabıları Loafer'lar Erkek Elbise Ayakkabıları

Loafer’lar, slip-on tarzıyla belirlenen mokasen yelli bir ayakkabıdır . Kot pantolon veya pantolon kapsayan rastgele bir casual görünümle giyilebilir. Erkek mokasen ayakkabıları popülerlik kazanıyor ve birçok normal ve çağdaş versiyon mevcut.

Mokasen Sürüş

Mocassins Erkek Elbise Ayakkabılarını Sürmek Driving Mocassins Erkek Elbise Ayakkabıları

Drive Moccasins, arabanın pedallarını daha iyi sezmenizi sağlamak için buluş edildi.

Yevmiye vaziyetler için daha sarih kahverengi ten daha iyidir, daha resmi vaziyetler için ise koyu renkli ten seçim edin.

Tekne Ayakkabıları

Boat Erkek Elbise Ayakkabısı Boat Erkek Elbise Ayakkabıları

Tekne Ayakkabıları netlikle işlevsel bir ayakkabı parçası, khakis ve hatta kot pantolonlarla günlük olarak giymek için çok popüler hale geldi.

Erkek Elbise Ayakkabı Markaları İncelendi

Bugün piyasada pek çok marka mevcut. Bazıları pahalı, bazıları uygun maliyetli. Ancak, pahalı olduğu için değil, kendinizi harika sezmenizi ve üzerinde harika görünmenizi sağlayabileceğini lütfen unutmayın. Elbisenize uygun olduğundan emin olmalısınız ve üzerinde rahat edeceksiniz.

Elbise ayakkabı tercihinin gevşek yapılmaması gerektiğini unutmayın. Senelerce rahatlıkla ve rahatlıkla kullanabileceğinizden emin olmak için iyice hakimiyet etmelisiniz.

1.

Allen Edmonds Erkek Strand Kap-Toe Oxford

Allen Edmonds Erkek Elbise Ayakkabı İndirimi Allen Edmonds Erkek Elbise Ayakkabı İndirimi Allen Edmonds Erkek Strand Kap-Btümörün Oxford – Amazon’dan edinin

3. Doucals İtalyan Bağcıklı İtalyan Ayakkabı Ayakkabı

doucals-mens-discount-dress-shoes.jpg Doucals Erkek İndirimli Elbise Ayakkabıları Doucals Erkek Bağcıklı İtalyan Ayakkabıları – Amazon’dan Alın

4.

Kenneth Cole Liste Dışı İlk Yarı Oxford Ayakkabısı

Kenneth Cole Erkek Elbise Ayakkabısı Kenneth Cole Erkek Elbise Ayakkabıları Kenneth Cole Listelenmemiş İlk Yarı Oxford Ayakkabı – Amazon’dan Alın

7. Oliver Sweeney Erkek Aldeburgh Oxford

Oliver Sweeney Pahalı Erkek Elbise Ayakkabısı Oliver Sweeney Pahalı Erkek Elbise Ayakkabıları Oliver Sweeney Erkek Aldeburgh Oxford – Amazon’dan Alın

8.

Ted Baker Erkek Archerr Oxford

Ted Baker Erkek Elbise Ayakkabısı Ted Baker Erkek Elbise Ayakkabıları Ted Baker Erkek Archerr Oxford – Amazon’dan Alın

10. New York Medallian Cap Toe Oxford’u Önyüklemek için

New York Erkek Tasarımcı Elbise Ayakkabılarını Önyüklemek İçin New York Erkek Tasarımcısını Önyüklemek İçin Dress Shoes New York Medalli Cap Toe Oxford’u Önyüklemek İçin – Amazon’dan Alın

 11. Dream Pairs Normal Çağdaş Oxford Elbise Ayakkabıları

Rüya Çiftleri Klasik Modern Oxford Elbise Ayakkabıları Dream Pairs Klasik Modern Oxford Elbise Ayakkabıları Dream Pairs Normal Çağdaş Oxford Elbise Ayakkabıları – Amazon’dan Alın

Erkek Elbise Ayakkabısı Satın Alma Rehberi

Normal bir çift bulmak için zaman ayırmalı buna yatırım yapmaya değer.

Ayrıca, onları her giydiğinizde alacağınız güven, bedeline dokunacaktır. Altta, doğru erkek elbise ayakkabısını seçerken göz önünde bulundurulması gereken etkenler yer almaktadır.

Elbise Ayakkabısının Geçim ve Rahatlığı

Brannock ayak ölçüm makinesinin kullanılması öneri edilir. zira daha doğru. Bot teni gerçekten genişlemiyor. Ayağınızı doğru ölçmek için zaman ayırın. Ayak parmak uçlarınızla ayakkabılarınız arasında yarım santim boşluk bırakın. Ayak parmakları sivriyse, ayak parmaklarınızın rahatça hareket edebilmesi için yeterli alan olduğundan emin olun.

Her zaman aynı çoraplarla ikisini birden deneyin, içlerinde gezin ve giymenin rahat olup olmadığını sezin.< /p>

Ten veya Süet Rengi

Siyah bir ekip elbise veya smokinle kombin yapıyorsanız, siyah ayakkabı seçim edin. Gri ve lacivertin tüm koyu tonlarıyla da hoş ama toprak tonlarının hiçbiriyle değil.

Kahverengi ayakkabılar hemen hemen her renk ekip elbiseyle siyah hariç geçimlidir ve kot pantolonlarla harika görünür ve kolayca kullanılabilir. ten kemerlerinizle eşleştirin. Ayrıca lacivert, ya da toprak tonlarında zeytin, kahverengi ya da deri rengi bir ekip elbise ile de geçimlidir.

Kordovan siyah dışında her şeyle kolayca geçim sağlayan bir renktir.

Elbise Ayakkabısının Niteliği

Genel görünümlü birçok ucuz markaya sahip olmaktansa, uzun müddet direnecek birkaç çift iyi ayakkabıya sahip olmak daha iyidir.

Dikişler düzgün olmalı ve neredeyse fark edilmemelidir. Astarlar sentetik malzemelerden değil, yüksek nitelikli dana teninden veya natürel tenden yapılmalıdır.

Toe Shapes

Fazla fazla olan hiçbir şey hiçbir biçimde çekici değildir. Bir ayakkabı asla çok yuvarlak, çok sivri veya çok kare olmamalıdır. Yalnızca iyi görünmüyor. Ayağınızın siluetini anımsayan bir ayakkabı oluşturmak için birbirini bitiren zarif kıvrımlara sahip olanı seçin.

Size en uygun Elbise Ayakkabısını bulma

Erkek ayakkabılarının ten ceket, yelek ve şık blazer ceketlerde de çok hoş duracağını biliyor muydunuz? Dar kot pantolon, düz veya baskılı bir gömlek giyin ve işte! ayakkabıların netlikle o hoş, sıcak ten ceketle eşleşecek! Bir saat kullanarak da görünümünüzü bitirdiğinizden emin olun!

erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri
Erik Lucatero

İtalya’da doğan Erik Lucatero, genç yaştan itibaren moda ve tarz mevzusunda ani bir hüner edindi.

Şimdi moda polisi imtihanını geçmenize destekçi olmak için ekibimize katıldı.

.

Hakkında admin