Anasayfa / Erkek Giyim / Gözlüklerinizi bir daha asla kaybetmemeniz için 17 En İyi Güneş Gözlüğü Kayışı

Gözlüklerinizi bir daha asla kaybetmemeniz için 17 En İyi Güneş Gözlüğü Kayışı

İçindekiler

Giymek için Güneş Gözlüğü Kayışı1. Zarif Şık Güneş Gözlüğü Strap2. Zarif Vada Gözlük Askısı3. Vegan Süet Ten Gözlük Askısı4. Deniz Kabuğu Güneş Gözlüğü Kayışı5. Rustik Ten Güneş Gözlüğü Boyun Askısı6. Minimalist Boncuklu Güneş Gözlüğü Askıları7. Altın Kaplama Kalın Zincir Güneş Gözlüğü Askı8. Kutu Zinciri Güneş Gözlüğü Askı9. Boho Vintage Yaprak Güneş Gözlüğü Askı10. Siyah Baltık Amber Boncuklu Güneş Gözlüğü Kayışı11. Kaymaz Naylon Halat Güneş Gözlüğü Askı12. Normal Ten Güneş Gözlüğü Tutucu13. Boncuklu Püskül Gözlük Askısı14. Örgülü Naylon Güneş Gözlüğü Askı15. Yılan Teni Güneş Gözlüğü Zincir Askı16. Altın Ten Güneş Gözlüğü Kayışı17. Tribal Hipster Gözlük AskısıGüneş Gözlüğü Askısıyla Alakalı Son Düşünceler

Hiç kendinizi bir sebepten dolayı yanlışlıkla suratınızdan düştüğü için kırık bir çift pahalı gözlükle buldunuz mu? Öyleyse, bir güneş gözlüğü kayışı almak, bunun tekerrür olmasını netlikle önleyecektir. Bir güneş gözlüğü kayışı, boynunuzdayken gözlüğünüzün şakaklarına takılarak gözlüğünüzü kazara düşmelere karşı gözetmeyi emeller.

Bu gözlük aksesuarları özellikle ortalıkta gezmeyi seven veya azıcık fiziksel etkinlik gerektiren bir işi olan şahıslar için kullanışlıdır.

Gölgeli bir alana geldiğinizde, onları boynunuza asın ve güneşli bir yere döndüğünüzde tekerrür takın. Bu kadar kolay!

Ancak, her pratik aksesuarda bir sonraki sual kazanç: Bunlar ne kadar moda? Çoğu zaman bunları takacağınız için, en iyi ve eşsiz görünümlü gözlük yakalayıcılarını istemeniz makul olur.

Giymek için Güneş Gözlüğü Kayışı< /h2>

Güneş gözlüğü kayışları, kendi profesyonel alanlarındaki faydalılıkları sebebiyle müteahhitler, balıkçılar, golfçüler vb. tarafından popüler hale getirildi. Bu kayışlar daha sonra güney eyaleti kardeşlik adamları tarafından daha da ünlü hale getirildi. Böylece, insanlar kısa vakitte her ferde faydasını kavradılar.

Bu kayışların karşılaştığı bir mesele, size en şık kayışları getirerek çözüm bulmasına dayanakçı olmayı umduğumuz çağdaş moda için aktüellenmektir. Pahalı güneş gözlükleri olan biriyseniz, gelişigüzel bir sakarlık suratından çizilirlerse kuşkusuz hiddetlenir ve üzülürsünüz, değil mi? O halde size mağazalarda bulunmayan en moda kayışları sunarken sizi bu evhamdan kurtarayım!

1. Şık Şık Güneş Gözlüğü Askısı

pembe altın gümüş gözlük zinciri pembe altın gümüş gözlük zinciri Şık Şık Güneş Gözlüğü Askısı – Etsy’den alın

Gözlüğünüze altın koyamayacağınızı kim söyledi? Lüks gözlüğünüzü bu şık güneş gözlüğü kayışıyla bitirin ve güneşli gün alışverişinizde karşılaştığınız herkesin dikkatini çekin! Bu gözlük askısı, güneş gözlüğünüzün şakağına muhteşem biçimde yapışan dayanıklı bir kauçuk millete içerir.

Bu güneş gözlüğü kayışını retro bir güneş gözlüğü ile eşleştirin ve 80’ler temalı bir kulüp partisine giderek gecenizi bitirin!

3. Vegan Süet Ten Gözlük Askısı

vegan-suede-leather-glasses-strap.jpg Vegan Süet Ten Gözlük Askıları – Etsy’den alın

Vegan Süet Ten Gözlük Askısı ile masum kalırken gözlüklerinizi statikleyin. Bu yakalayıcı, el imali vegan süet tenden yapılmıştır, başka bir deyişle imali sırasında hiçbir hayvana hasar verilmemiştir. Sade ama zarif bir görünüme sahip olan bu güneş gözlüğü kayışı, çoğu gözlük tipine kolayca takılabilir.

4. Sea Shell Güneş Gözlüğü Kayışı

deniz kabuğu güneş gözlüğü kayışı seashell güneş gözlüğü kayışı Ahşap Boncuklu Seashell Güneş Gözlüğü Kayışı – Etsy’den alın

Son plaj kaçamağınızdan hala akşamdan kalma mısınız? Öyleyse, Ahşap Boncuklu Deniz Kabuğu Güneş Gözlüğü Kayışı ile her gün ve gittiğiniz her yerde anı yine yaşayın! Yaz sezonu için el imali ve şık olan bu güneş gözlüğü kayışı, dışarıdaki tüm plaj müdavimlerinin netlikle favorisi.

5. Rustik Ten Güneş Gözlüğü Boyun Askısı

rustik deri güneş gözlüğü boyun askısı rustik deri güneş gözlüğü boyun askısı Rustik Ten Güneş Gözlüğü Boyun Askısı – Etsy’den alın

En iyi güneş gözlüğü kayışı için bir başka vegan ten giriş.

Rustik Ten Güneş Gözlüğü Boyun Askısı ayrıca en hoşlandığınız polarize güneş gözlüklerinize sıkıca oturan bir çift dayanıklı kauçuk halkaya sahiptir.

6. Minimalist Boncuklu Güneş Gözlüğü Kayışları

minimalist boncuklu güneş gözlüğü kayışı minimalist boncuklu güneş gözlüğü kayışı Minimalist Boncuklu Güneş Gözlüğü Kayışı – Etsy üzerinden alın

Uyanmak istiyorsanız içinizdeki modacıyı rakımın, o zaman bu Minimalist Boncuklu Gözlük kayışlarından birini almak en iyi alternatifiniz olacak. Zarif bir zincir kayışla birleştirilmiş tek renkli bir renk profili yayan bu gözlük kayışı, modaya uygun gözlüklerinizle en iyi biçimde eşleşir. Bu fırsatı kaçırmayın ve büronuzda modayı tanımlayan birey olun.

7. Altın Kaplama Kalın Zincir Güneş Gözlüğü Kayışı

altın kaplama kalın zincir güneş gözlüğü kayışı altın kaplama kalın zincir güneş gözlüğü kayışı Altın Kaplama Kalın Zincir Güneş Gözlüğü Askı – Etsy’den edinin

Altın Kaplama Kalın Zincir Güneş Gözlüğü Askı, sadece bakarak dahi herkesin kalbini çalacaktır.

Bu kayışın en iyi özelliklerinden biri, güneş gözlüklerinize takıldığı izlenimi yaratan siyah silikon millete ekidir.

8. Kutu Zincir Güneş Gözlüğü Kayışı

kutu zincir güneş gözlüğü kayışı kutu zincir güneş gözlüğü kayışı Box Chain Güneş Gözlüğü Askısı – Etsy’den alın

Box Chain Güneş Gözlüğü Askı, çağdaş aksesuarlardan zevk alanların kalbi. Çarpığın önünde kalın ve kendi topluluğunuzda bir moda trend tanımlayıcısı olun. Eşsiz kutu zinciri bileşimi, hafta sonu buluşmalarınız için göz akdikeni bir aksesuarı muhteşem hale getirir.

9. Boho Vintage Leaf Güneş Gözlüğü Kayışı

boho vintage yaprak güneş gözlüğü kayışı boho vintage yaprak güneş gözlüğü kayışı Boho Vintage Leaf Güneş Gözlüğü Askı – Etsy’den Alın

Boho Vintage Leaf Güneş Gözlüğü Askısını en hoşlandığınız daha önceki stil güneş gözlükleriyle eşleştirerek yeni bir retro görünüm elde edin.

Hatta onlara bu kayışlardan başka bir set verebilir ve beraber gözlüklerinizi statiklemenin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

10. Siyah Baltık Amber Boncuklu Güneş Gözlüğü Kayışı

siyah baltık kehribar boncuklu güneş gözlüğü kayışı siyah baltık kehribar boncuk güneş gözlüğü kayışı Siyah Baltık Amber Boncuklu Güneş Gözlüğü Kayışı – Alın Etsy aracılığıyla

Yaz sıcağında daha önceki zamanlardaki gözde güneş gözlüklerinizi her taktığınızda aynı görünümden usandınız mı? Öyleyse, Siyah Baltık Kehribar Boncuklu Güneş Gözlüğü Askısını almak, satın alabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. Size herkesin istediği şık ve zarif görünümü vermenin yanı gizeme, zahmetsiz montaj ve sıkı oturma için ayarlanabilir bir kauçuk tutamağa da sahiptir. Otantik akrilik boncukları dayanıklı ve elastik çelik kablo kullanılarak bir araya getirildiğinden nimetler burada bitmiyor.

Kaymaz Naylon Halat Güneş Gözlüğü Kayışı

kaymayı önleyici naylon ip güneş gözlüğü kayışı kaymayı önleyici naylon ip güneş gözlüğü kayışı Kaymaz Naylon Halat Güneş Gözlüğü Kayışı – Etsy’den edinin

Kaymaz Naylon Halat Güneş Gözlüğü Kayışı, genç ve mutlu tasarımı sebebiyle kuşkusuz eşsiz bir aksesuardır. Hem genç hem de kendini genç paydan şahıslar için muhteşem olan bu modaya uygun gözlük yakalayıcısı, kılık elbisenizi münakaşasız bir biçimde iyileştirir. Gözlüğünüzün şakaklarına kolayca takın ve bundan sonra statikleyin.

12. Normal Ten Güneş Gözlüğü Yakalayıcı

Güneş Gözlüğü Askı Tutacağı Güneş Gözlüğü Askı Tutacağı Normal Ten Güneş Gözlüğü Yakalayıcı – Etsy’den alın

Daha evvel sunulan vegan ten aksesuarların aksine, bu güneş gözlüğü kayışı daha çok normal aksesuar sevenlere hitap ediyor.

Boncuklu Püskül Gözlük Askısı

Boncuklu püsküllü gözlük askısı boncuklu püskül gözlük askısı Boncuklu Püskül Gözlük Askısı – Etsy’den alın

Boncuklu Püskül Gözlük Askısı, çağdaş modanın ve daha önceki stil makyajın en iyisi. Püsküller, asırlardır bir elbise ziyneti olarak kullanılmış ve artık bilindiklik kazanmaktadır. Şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, hemen gözlükleriniz için alın. Kalın, sağlam zinciriyle birleşen göz akdikeni renkleri, moda kavrayışınızı geliştirir.

14. Örgülü Naylon Güneş Gözlüğü Kayışı

Örgülü naylon güneş gözlüğü kayışları örgülü naylon güneş gözlüğü kayışları Örgülü Naylon Güneş Gözlüğü Askı – Etsy’den alın

Hakikat dayanıklı naylon kordon yayan, sizin bir çift gözlük bir banka kadar tehlikesiz! Örgülü Naylon Güneş Gözlüğü Kayışı sırça kayması meselelerinizden sizi kurtarır.

Yılan Teni Güneş Gözlüğü Zincir Askı

Yılan derisi güneş gözlüğü zincir askısı yılan derisi güneş gözlüğü zincir kayışı Yılan Teni Güneş Gözlüğü Zincir Kayışı – Etsy’den alın

Yılan Teni Güneş Gözlüğü Zincir Kayış, eşsiz yılan zincir tasarımıyla size gizeme dışı ama şık bir görünüm kazandırır. Kalabalığın arasından sıyrılmayı hedefleyen moda tutkunlarının kalbini vuruyor. Gittiğiniz her yerde bunu giyin ve sürükleyiciliğinin başkalarını cezbetmesine izin verin!

16. Altın Ten Güneş Gözlüğü Kayışı

Kadın Güneş Gözlüğü Kayışı Kadınlar İçin Güneş Gözlüğü Kayışı Altın Ten Güneş Gözlüğü Kayışı – Etsy’den alın

Rustik bir altın rengi ile beraber Şık ten, Altın Ten Güneş Gözlüğü Kayışı netlikle usluca bir seçimdir.

Tribal Hipster Gözlük Askısı

tribal hipster gözlük askısı tribal hipster gözlük askısı Tribal Hipster Gözlük Askısı – Etsy üzerinden alın

Listenin sonuncusu bir aksesuardır bir sonraki kulüp gecenizde öne çıkmanız için yapılmıştır. Tribal Hipster Gözlük Askısı, günlük kullanım için muhteşem, süper rahat bir pamuklu kayışa sahiptir. Bunu daha önceki moda kısa saç tarzınızla eşleştirin ve ezilmenizin kalbini çalmak için kalkın. Bu güneş gözlüğü kayışının siz dans pistindeyken kırılmamasını sağlamak için silikon halkası yüksek nitelikli metalle kuvvetlendirilmiştir.

Güneş Gözlükleri Üzerine Son Düşünceler Kayış

Bir güneş gözlüğü kayışı seçerken, her zaman yansıtmak istedikleri tarzı göz önünde bulundurmak gerekir. Gözlükleriniz yevmiye veya resmi görünebilir.

Kayışınızın konumuna gelince, onu merceğe yanaştırarak gösterin.

Askıyı boynunuza asabilir veya kimilerinin göründüğü gibi şapkanızın arda zarif bir biçimde asabilirsiniz. yapmak. Daha hafif bir görünüm istiyorsanız, halkayı tapınağın sonuna daha yakın ayarlayabilirsiniz. Her gidişata hazır olmak için olabildiğince çok eşsiz kayış satın alın!

Son bir bonus ipucu, güneşli bir gün süresince gerçekten hoş kokmaya devam etmek ister misiniz? Bir şampiyon gibi kokmaya devam etmek için güneş gözlüğü kayışınıza azıcık erkek parfümü sıkın.

Son olarak, gözlüğünüze hangi güneş gözlüğü kayışı uyuyor ve en iyi görünüyor? Alttaki yorumlarda bize bildirin!

joshua mil fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi joshua mil fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi
Joshua Miles
Bir Hayli tanınmış moda mecmuasında resimci olarak çalıştıktan ve çok zaferli kuyumculuk işini sattıktan sonra, şimdi başkalarının kendilerini geliştirmelerine dayanakçı olmayı seçiyor. onların stili ve imajı.

Hakkında admin