Anasayfa / Tımar / Erkeklere Özel, Bayanların Beğendiği Sakal Bakım Mahsulleri

Erkeklere Özel, Bayanların Beğendiği Sakal Bakım Mahsulleri

İçindekiler

En İyi Sakal Bakım Ürünleri1. Sakal, Sakal Yağı Kazandırır2. Sakal Kazandırır Sakal Tarağı3. Sakal Bıyık Alır 4. Sakal Sakal Simetrisi Kazandırır5. Sakal Kazandırır Sakal Bakım Seti6. Sakal Kazandırır Sakal Yardımları

Sakalınızı büyütmek ve bakımını yapmak biraz güç olabilir. Sakalınızın dolgunluğu ve sıkılığı, kullandığınız sakal mahsullerinin yanı gizeme genetiğe de bağlıdır. Sakalınızı düzenlemek, bakımlı kalmasına takviyeci olabilir. Ancak, sakalınızın ve altındaki tenin uzamasını ve sıhhatini iyileştirmeye takviyeci olabilecek değişik sakal bakım mahsulleri vardır.

En İyi Sakal Bakım Mahsulleri

Beard Gains, sakal yağı, bıyık mumu, sakal balsamı, sakal tarağı ve daha aşırısını kapsayan lüks sakal bakım mahsulleri sunar! Sundukları tüm mahsullerin yüksek nitelikte olmasını sağlarlar.

1. Sakal Kazandırır Sakal Yağı

Beard Oil Beard Oil

Bazı erkekler sakal kremi veya sakal kremi yerine sakal yağı kullanmayı seçim eder.

Bununla birlikte, cildinizi ve sakalınızı iyi beslenmiş halde tutabilir. Sakal yağı, jojoba, badem ve argan yağları dahil olmak üzere muhtelif yağların bir karışımıdır.

Sakal Getiren sakal yağları, çay ağacı ve sedir ağacı yağları gibi özleri kapsar. Bu yağlar sakalınızın iyi beslenmesine takviyeci olabilir. Aynı zamanda alttaki cildi nemlendirebilir. Surat saçlarınızı ve cildinizi daha sıhhatli tutabilir. Aralarından tercih yapabileceğiniz birkaç koku var.

2. Sakal Kazandırır Sakal Tarağı

beard-comb.jpg Beard Comb

Sakal yağı uyguladıktan sonra yapılacak şey onu taraklamaktır. Bu sakal tarakları ahşaptan yapılmıştır. Sakal yağını tesirli bir biçimde emebilir. Sakal taraklarının sakal fırçalarından tamamen değişik olduğunu unutmayın. Sakal tarağı geniş bir dişe sahiptir, sakal fırçası ise kıllardan oluşur.

3.

Değişik sakal cinslerine hitap etmek için Beard Gains kırmızı, siyah, kahverengi ve sarı bıyık mumu sunar. Bıyık mumunun rastgele bir bakım özelliği kapsamadığını da göz önünde bulundurmalısınız. Bununla birlikte, özellikle evcilleştirilmesi çok daha güç olan barbar üst dudak surat kıllarınız için ehemmiyetli bir sakal bakım mahsulüdür. Sakal yağını zarifçe uygulamak bıyığınızı şekillendirmenize ve hakimiyet etmenize takviyeci olabilir.

Bıyık ağdasının yanı gizeme sakalınızı ehlileştirmek için sakal balsamı da kullanabilirsiniz. Sakal tarağı veya sakal fırçası kullanarak zarifçe bıyıklarınıza uygulayın. Sakal balsamı, sakalınızı şekillendirmenize takviyeci olabileceğinden ehemmiyetli bir sakal bakım mahsulüdür. Her zaman taze ve bakımlı görünmenizi sağlayabilir.

4. Sakal Kazandırır Sakal Simetrisi

Bir öteki ehemmiyetli sakal bakım mahsulü de sakal simetrisidir.

beard-symmetry .jpg

Nasıl kullanılacağına dair kısa bir video burada.< /p>

5.

Bıyıklarınızı uzattıktan sonra keçi sakalı yaptırmaya karar verebilirsiniz. Hoş görünmesini sağlamak için Beard Gains’ten bir sakal bakım seti almalısınız. Bu kit hakkında hoşlandığımız şeylerden bkocaman da ufak bıyık tarağı. Cebinizde saklayabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

6. Sakal Getiriyor Sakal Yardımları

beard-supplements.jpg Beard Supplements

Sakalınızın daha süratli ve sıhhatli uzamasını istiyorsanız Beard Gains’ten sakal yardımları kullanmalısınız. Sakalınız için zorunlu vitaminleri ve besinleri kapsar. Bu sakal yardımları B 12 vitamini, C vitamini, D vitamini, E vitamini, Beta Karoten, biotin folik asit ve çinko kapsar. Yalnızca sakalınızın büyümesini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda altındaki cildi daha sıhhatli hale getirebilir.

Öteki sakal bakım mahsulleriyle birlikte bu yardımlar sakalınızın daha süratli uzamasına takviyeci olabilir.

Bu güvenliğinizi garanti altına almak içindir.

Bakımlı bir bıyığa sahip olmak her erkeği iyi hissettirebilir! Bükerek onunla oynayabilirsiniz. Kocanızın veya erkek dostunuzun sakalı var mı? Öyleyse, ona Beard Gains’in en iyi sakal bakım mahsullerini vererek onu ne kadar beğendiğinizi gösterin! Netlikle hoşlanacak!

christian hume erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

Tıraş olmaya çok gereksinimi var, inanın ya da inanmayın ama Christian, makaslı ve jiletli bir sihirbazdır. Bıçaklarını aşikarlaştırdığı ve çene hatlarını tıraş ettiği kadar bariz, emsalsizdir.

Hazır olun!

.

Hakkında admin