Anasayfa / Tımar / Erkek Tıraş, Sakal ve Saç İstatistikleri İnfografik

Erkek Tıraş, Sakal ve Saç İstatistikleri İnfografik

İçindekiler

Erkek Sakalları, Tıraş ve Berber Sektörü İstatistikleriErkek Sakal Bakımı ve Tıraş TeknikleriTıraş TeknikleriTıraş AraçlarıBerber Sektör İstatistikleri

Daha evvel hiç aynanın karşısına geçip kendinize neden bazı erkeklerin tıraş olurken ötekilerinin tıraş olup olmamalarını önem vermediklerini sordunuz mu? Peki, bu erkek tıraş bilgi grafiğiyle dünyadaki tüm erkekleri kavramaya çalışalım.

Tıraş olup olmama mevzusunda bir çelişki yaşıyorsanız, bu erkek tıraş bilgi grafiğindeki istatistiklerin karar vermenize takviyeci olmasına izin verin. . Çoğu erkeğin yaptığı şeyi yapmak ve yalnızca normları takip etmek istiyorsanız, o zaman netlikle her gün tıraş olmayı seçmelisiniz zira erkeklerin yüzde yetmiş beşi her gün tıraş olmayı seçim ediyor.

Çoğunluğu ise erkekler muhtemel olduğunca pak görünmeye çalışırlar, bazı erkekler dini inançları sebebiyle hala tıraş olmamayı seçim eder. Öte yandan, cemiyetin kendileri hakkında ne düşündüğünü önemsemedikleri için tıraş olmayan erkeklerin en az yüzde üçü var. Hangi yolu seçersen seç, kendi eylemlerinin adamı olmalısın! Bu saç tarzları, tıraş ve sakal istatistiklerinin neler kapsadığını burada görün.

Erkek Sakalları, Tıraş ve Berber Sektörü İstatistikleri

Erkek Kuaförü İstatistik Bilgi Grafiği Erkek Kuaförü İstatistik Bilgi Grafiği

Erkek Sakal Bakımı ve Tıraş İstatistikleri

İyi bir sayı Yalnızca Amerika Birleşik Devletlerinden 94 milyon erkek, beden kıllarını almayı seçim ediyor! Bu adamlar 15 yaş ve üstü değişik jenerasyonlardan! Tercihleri, hijyenik seçimler, iş lüzumları, ortak seçimleri ​​veya şahsi seçimler sebebiyle olabilir.

Diğer erkekler, pak ve şerefli bir görünüme sahip olmanın koşul olduğu alanlarda çalışır.

İyi bir imaj sergilemeleri yeterlidir, zira onların çalışma alanlarında izlenimler her şeydir. Seçimlerini takip ederek partnerlerini mutlu etmek isteyen erkekler de vardır. Ne diyebiliriz ki, aşk bir insanı değiştirmede gerçekten çok şey yapabilir.

Tıraş Teknikleri

Şimdi, şayet şimdiden makyajınızı yaptıysanız. Her gün tıraş olmayı seçiyorsunuz ve tıraş olurken hangi tıraş tekniklerini izlemelisiniz? Size bir fikir vermek gerekirse, tıraş olan erkeklerin yüzde seksen beşi ıslak tıraşı seçim ediyor! Islak tıraş, surat ıslakken yapılan bir tıraş cinsidir. Her türlü jilet kullanılabilir. Ananesel olarak, büyükbabanız bir ustura ile tıraş olmuş olabilir

Tıraş Aletleri

Tıraşta kullanılan alet mevzubahisi olduğunda, sarihçesi jiletler parlıyor. en iyi tercih! Hakikatinde, dünya çapında 1,3 milyar erkek tıraş için jilet kullanmayı seçim ediyor. Tıraş bıçakları erkekler arasında yine popülerlik kazanmış olsa da, netlikle hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz. Islak tıraşta usturaları, elektrikli usturaları veya başka rastgele bir ustura cinsini kullanabilirsiniz.

Berber Dükkanı Sektör İstatistikleri

Tıraş olmayı bilme elektrikli tıraş cihazları ve emniyetli tıraş cihazları ile parkta yürüyüş yapılabilir.

Tıraş olmaya süreniz yoksa, yapılacak en iyi alternatiflerden biri en yakın berbere veya kuaföre gitmektir. Tıraş olmayı seven çok rakamda erkekle beraber, tıraş mevzusunda profesyonel dayanağa lüzumu olan çok rakamda insan da geliyor. berbershop sektör istatistikleri erkek saçını tıraş ediyor berber dükkanı sektör istatistikleri erkek saçlarını tıraş ediyor

Bu sebeple, sadece Amerika Birleşik Devletlerinde 440.000 berberin uyumunu sağlayan 41.340 berber ve 210.000 hoşluk salonu bulunmaktadır. Tıraş olmanın bu sanayinin çalışanlarının konutlarına nasıl ekmek ve tereyağı sağladığını hayal edin.

Tam saçlarınızı tıraş ettirin ve daha iyi görünen bir insan olun! Halihazırda saç dökülmesi yaşıyorsanız, başınızı tıraş etmeyi de seçim edebilirsiniz. Erkekler 35 yaşında saçlarını kaybetmeye başlar ve 85 yaşına kadar devam eder.

Üniversiteden mezun olduktan sonra yaptığı şey bütün olarak buydu, çok muhtelif şehirlerdeki kuaförlerde çalışırken dünyayı gezmek, zamanımızın en iyi kuaförlerinden bir şeyler bilmek. Şimdi esin verici yazılar, resimler ve saç modeli teklifleriyle bilgilerini bizimle paylaşıyor.

.

Hakkında admin