Anasayfa / Tımar / Daha İyi Koku İsteyen Erkekler İçin En İyi 7 Burun Kılı Düzenleyici

Daha İyi Koku İsteyen Erkekler İçin En İyi 7 Burun Kılı Düzenleyici

İçerik

En İyi Burun Tıraş Makinesi Karşılaştırma TablosuBurun Tıraş Makinesi İncelendi1. Panasonic ER-GN30-K Burun Kılı Düzeltici2. Philips Norelco Burun Kılı Düzenleyici 51003. Panasonic ER430K Vakumlu Düzeltici4. Remington Burun ve Kulak Tüylerini DüzelticiBONUS: Erkekler için Manuel Saç Düzenleyici Burun Tüylerini Düzelticiler Satın Alma RehberiBurun Düzenleyici Gövde ve Yakalama Yeri Düzenleyicinizin BıçaklarıİşlevsellikEkstra özelliklerKullanım KolaylığıGüç KaynağıBurun Düzenleyici FiyatGarantiBu Düzenleyiciler Burun Tüyleri Yok

Burun kılı düzelticiler son derece ehemmiyetlidir. Tamam, hadi dürüst olalım ve itiraf edelim. Burun kıllarını kimse beğenmez. Orada ya da kardeşinin üzerinde olmasına aldırış etmeyebilirsin. Mesele değil, ama diğerlerini yaptığını öğreniyorsun. Burun kıllarını kesmek hijyenle, hoş görünmekle ya da kadınların bu konuda ne düşündükleriyle alakalı değildir. Her şey, kendinizi asil ve düzgün yakalayabilir misiniz? Ve hiç kimse, bırakın burnundaki kılları, kendine bakamayan bir adamı beğenmez. Burun kılı düzenleyiciler de bunun içindir!

Saçları yolmak veya yolmak da iyi bir fikir değildir. Suratın o bölgesi alıngandır ve saçı çektiğinizde azıcık kan kaybı olur.

Bu, bakterileri burnunuzda gelişmeye davet edebilir ve farklı sağlık meselelerine yol açabilir. Şimdi, yalnızca mağazaya gidip gördüğünüz Burun Kılı Düzenleyicilerinden rastgele birini satın almayın ve kesinlikle makas değil. Erkekler sınamıştı ve neredeyse her zaman kanlı oluyor. Yapma. Yapmayın.

En İyi Burun Kılı Düzelticiler Karşılaştırma Tablosu

Tablosu görüntülenemedi.

Burun Tıraş Makinesi İncelendi

Klasik bir Hengameli Saç Düzenleme makinesi mi alacaksınız, yoksa kulak kıllarınızı, sakalınızı, kaşınızı, gözde ve boyun? Kablosuz bir tane ister misiniz? Su geçirmez olan mı? Olağanda ktümörü mü yoksa nemlenk mı düzenlersiniz? Kullanışlı ve sağlam bir şeye gereksinim dinleyeceğiniz için çok mu seyahat ediyorsunuz? Dikkate alınması gereken birkaç şeyden yalnızca birkaçı.

1. Panasonic ER-GN30-K Burun Kılı Düzenleyici

Burun Kılı Düzeltici Nose Hair Trimmer Panasonic ER-GN30-K Düzenleyici – Amazon’dan alın

Panasonic ER-GN30 -K Trimmer, en iyi burun düzenleyicilerimiz için bir numara pozisyonu alır.

Acıttığını düşünebilirsin, ama hayır! Bu düzenleyiciyi çalıştırmak için sadece bir adet Anadolu Ajansı bataryaya lüzumunuz vardır ve bu batarya sene süresince kullanılabilir. Üstteki ve ayrıca yanlardaki tüyleri kesmek için çift kenarlı bir bıçak kullanır. Bıçaklar en az üç sene kullanılabilir. Paklik laf konusu olduğunda kaygılanmanıza gerek yok çünkü arınılması çok khadise. Bu düzenleyici daha naziktir ve hepsinden ehemmiyetlisi daha az maliyetlidir. Bu ürünnam en ehemmiyetli özelliklerinden biri açılı olmasıdır. Kullanıcılara göre burun ve kulak kıllarını kesmek onlar için çok daha khadise.

Neden Bir Numara:

Şık tasarım.Vorteks Arınma Sistemini kullanır.Trimmer’ın kafası yıkanabilir. Nemlenk veya ktümörü çalışma için. Yakalaması ve konumlandırması kvakadır. Pak bir kesim için Çift Kenarlı Hipo-Alerjenik 60 Derece bıçak kullanır.

2. Philips Norelco Burun Kılı Düzenleyici 5100

Burun Kılı Düzeltici İncelemeleri Nose Hair Trimmers Reviews Philips Norelco Nose Hair Trimmer 5100 – Amazon’dan alın

Hepsi- İstenmeyen burun, kulak ve kaş kıllarını tehlikesiz ve rahat bir şekilde alma kapasitesine sahip bir arada düzenleyici ve şekillendirici.

Düzenleme sırasında saçı çekmeyen, daha rahat bir düzenleme tecrübeyi yaşamanızı sağlayan ultra keskin Krom çelik bıçağa sahiptir. Çentiklere ve kesiklere karşı koruma, bıçağı çevreleyen yenilikçi ve eşsiz cilt koruma teknolojisidir. Maksimum kontrol ve konfor teknolojisi için kaymaz yakalayışı ile tamamen yıkanabilir bir makine olarak da teslim edilir. Khadise paklik için aygıtı musluğun altında yıkamanız yeterlidir.

Özellikler:

Suya dayanıklıdır.Arınması kvakadır.Burun kıllarının çekilmemesini sağlayan lisanslı bir teknoloji kullanır. .Süratli bilme.

3. Panasonic ER430K Vakumlu Düzenleyici

Burun Kılı Düzeltici Cvs Nose Hair Trimmer Cvs Panasonic ER430K Vakumlu Düzenleyici – Amazon’dan alın

Panasonic ER430K Vakumlu Düzenleyici bizim ürünümüzdür üçüncü seçenek.

Bu kablosuz düzenleyici, kaşlarınızı ve bıyıklarınızı düzenlemek için de kullanılabilir. Batarya ömrü 90 dakikaya kadar uzayabilir.

Özellikler:

Nemlenk veya ktümörü kullanılabilir.Vakum Sistemi ve Vorteks Arınma Sistemi kullanır.Yakalaması khadise ve konum.

4. Remington Burun Ve Kulak Kılı Düzenleyici

Burun Kılı Düzeltici Hedef Nose Hair Trimmer Target Remington Burun ve Kulak Tüyleri Düzenleyici – Amazon’dan Alın

Remington Nose Ve Kulak Düzenleyici kaşlarda, burunda, kulakta, sakalda ve hatta bıyıklarda mükemmel şekilde çalışır. Döner başlık başlığı ve kaş düzenleyici tarağı kapsar. Rastgele bir çentiği ve kesilmeyi önleyen bir bıçak koruması vardır Bu makine, çift doğrultulu çift bıçak kullanır. Küçük ve hafiftir, böylece gittiğiniz her yere kvakaca taşıyabilirsiniz.

Özellikler

Arınması kvakadır.Gelişmiş kesme sistemi.Anadolu Ajansı batarya kullanır.Yalnızca yetenekli güçlü fırçalanmış paslanmaz çelik yapısına bakarak, planlandığı tüm işleri yapacağını öğrenirsiniz. Manuel olduğu için bataryasız çalışır. Siz çekmedikçe saçınızı çekmez. Yapacağınız tek şey kırpmak, ardından istenmeyen tüylerinizi almaktır. Keskin ve kullanımı khadise, istenmeyen burun ve kulak kıllarını çıkarmak çocuk oyuncağı! Motor mekanizması yoktur, bu sebeple yanlışlıkla ıslanırsa kaygılanmanıza gerek kalmaz. Küçük bir fırça kullanarak arınmak veya doğrudan su ile durulamak çok kvakadır.

Beni ikna eden iki analizden alıntı yaptım “Bu manuel saç düzenleyici harika. Satın aldığım ve reklamı yapılanın yanı gizeme işe yarayan birkaç üründen biri.”

Bu ikinci ürün, “Fotoğrafta göründüğünden daha küçük, tamam. ertelemenizi artırın, böylece bu beklenir. Bu bir canavar. İçeri giriyor, işi yapıyor ve arınıyor, satın almamdan çok memnun. “

Manuel Burun Kulak Kılı Düzeltici Seçimi Manuel Burun Kulak Saç Düzeltici Seçimi Soğutma Manuel Burun ve Kulak Tüy Düzenleyici – Alın Amazon aracılığıyla

Burun Tıraş Makinesi Satın Alma Kılavuzu

Burun kıllarını düzenlemek kimsenin yapmak istemediği, ancak herkesin yapmanı istediği şeylerden biridir. yapmak.

Bazı birimler, ele daha iyi oturmasını sağlayan konturlara ve kullanım sırasında daha iyi kavramaya izin veren kauçuk kulplara sahiptir. Yumuşak dokunuşlu kauçuk tutamak, el kontrolünü optimize eder. Avucunuzun içine bütün olarak uyan birini seçin.

Tıraş Makinenizin Bıçakları

Bazı bıçaklar kalın saçları pürüzsüz bir şekilde düzenler ve paslanmazdır. Bu ağır hizmet tipi çelik burun kılı düzelticiler, paslanmaz bıçakları ve suya dayanıklı dış yüzeyi ile emindir. Öbürleri hala seramik bıçakları kullanıyor. Ancak çeliğe kıyasla seramik bıçaklar daha khadise kırılma meylindedir. Saç kesme makinesi olarak tercihen çelik bıçaklar kullanılır.

en iyi burun kılı düzeltici satın alma rehberi en iyi burun kılı düzeltici satın alma rehberi

İşlevsellik

Bir dizi burun kılı düzenleyici, kullanıcı için gerçekten yararlı olan değişik işlevlerle birlikte kazanç.

Ekleri değiştirmenin ne kadar khadise olduğuna dikkat edin. Bakım aleti başlığını kaydırmak için bir tornavida kullanmanıza neden olan modellerden kaçınmaya çalışın.

Ekstra özellikler

Birkaç burun kılı düzenleyici ile birlikte kazanç. bir LED ışık. Yerleşik bir ışıkla erişilmesi güç saçları kvakaca yakalayabilirsiniz.

Kullanım Kvakalığı

Bir burun kılı düzenleyicidir. nemlenk veya ktümörü koşullarda kullanılabiliyorsa iyi. Değişik burun kılı düzelticiler, vakumlama sistemi ismi verilen en son teknolojileri kullanır. Burun kıllarının kesilmesinin can sıkıcı özelliklerinden biri, burun deliklerinde rahatlak kılların kalmasıdır. Makine, rahatlamış tüm saçları emen dahili bir vakum sistemine sahip olduğu için arkada dağınıklık bırakmaz. Düzenleyiciyi arınmak için saç toplama haznesini durulayın ve işiniz bitti. Bu gerçekten harika bir özellik.

Efor Kaynağı

Akülü düzelticiler, elektrikli olanlara kıyasla daha taşınabilir ve seyahat arkadaşı. Makinenin kullandığı batarya tipine de faiz ödenmelidir. Çoğu, Anadolu Ajansı veya AAA bataryalarla çalışacak şekilde planlanmıştır. Kimileri şarj edilebilir bataryaları kullanır. Arada bir batarya satın almanız gerekmediğinden bu türün kullanımı da daha ekonomiktir.

Batarya veya elektrik gerektirmeyen burun kılı düzenleyiciler de vardır.

Ancak kullanımı güç olsa da bataryalara çok fazla para tüketmenize gerek yok.

Burun Düzenleyici Maliyeti

Ne kadar hoş olursa olsun En iyi burun kılı düzenleyici, maliyet göz arkasını edilemeyecek bir faktördür. Ucuz modellerin kalitesiz olma ihtimali daha yüksektir, ancak yeniden de bütçenize uyan iyi modeller var. Gereksinimlerinize uygun olanı seçebilmek için satın almak için zaman ayırın.

Garanti

Birkaç burun düzenleyici tek kullanımlık ve ucuzdur. zamanla bozulan plastik tasarımlar. Kaliteli bir burun kılı düzenleyici satın alırken, bakım meraklıları için iyi bir uyuşma olan koşulsuz ömür boyu değiştirme garantisi sunanları arayın. Daha kolay bir ifadeyle, bir daha asla başka bir burun kılı düzenleyici satın almak zorunda kalmayacağınız anlamına kazanç.

Bu Düzenleyiciler Burun Tüylerine Son

Uzun burun kıllarına sahip olmak azıcık rahatsız edici olabilir. Cinsiyeti ne olursa olsun, burnunuzun içinden çıkan tüyler iğrenç ve güzel değildir. Bu asap bozucu burun tüylerini alırken, işi düzgün bir şekilde yapabilmek için piyasadaki en iyi burun kılı düzenleyicilerden birine lüzumunuz var.

En yeni oldukça brüt burun kılı uzatma trendine sıçramak istemiyorsanız…

burun kılı düzeltme uzantıları burun kılı düzeltme uzantıları

En iyi görünün zaman, yalnızca kadınların dikkatini çekmek için değil, aynı zamanda kendinize olan güveninizi artırmanıza destekçi olmak için. Yüzdeki değişik istenmeyen tüylerden kurtularak iyi hijyen sağladığınızdan emin olun ve en azından değişik farklı beden bölgelerinizden bazı tüyleri alın. Her zaman kendinizin en iyi versiyonuna sahip olmanız için kepek de ortadan kaldırılmalıdır. Son olarak, hoş bir yeni saç kesimi, iyi bir tıraş ve son moda yeni kıyafetler ve parlak aksesuarlar ile kendinizi şımartın ve kimse yeni ve gelişmiş sizi tanımaz!

hristiyan hume berber erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

Tıraş olmaya çok gereksinimi var, inanın ya da inanmayın ama Christian makas ve ustura kullanan bir sihirbazdır.

Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında destekçi olmak için bu takıma son kayıp halka olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene süresince kendi berber dükkanını açtı. Hazır olun!

.

Hakkında admin