Anasayfa / Ürün İncelemeleri / Bu Akıl ve Beden Koruma Malası Dünyayı Kasırgayla Ele Geçiriyor

Bu Akıl ve Beden Koruma Malası Dünyayı Kasırgayla Ele Geçiriyor

İçindekiler

Peki ya bir malanız varsa, bir rehberden daha aşırısı olabilir mi?

Namaz Boncukları Prayer Beads

Maksimum ruhsal, entelektüel ve fiziksel fayda sağlamayı kasteden büyük bir devrim, bu

Şimdi tüm arzulu izleyicilerimiz için hudutlu bir zaman için özel %30 indirim, bu Titanium Mülke netlikle yatırım yapmaya değer. Bu mülke çıktığından beri insanlar her gün nereye giderlerse gitsinler onları giyiyor ve arttaki sebep netlikle usunuzu başınızdan alacak!

108 Buda Boncuk 108 Buda Boncuk < Strong>Sizinkileri Alın

Budizm’de mülke boncukları iç huzuru sağlamak için harika bir vasıtadır.

Hakikatinde meditasyon, sözcüğün bütün anlamıyla hayat kurtarır! Geçen Temmuz 2018’de Tham Luang mağarasında mahsur kalan Taylandlı futbolcuların, kurtarılana kadar sakin kalmaları için koçlarının öğrettiği biçimde meditasyon yaptıkları biliniyordu.

Peki ya bir malanız varsa bir rehberden daha aşırısı olabilir mi?

Zihin ve Vücut Malas Zihin ve Vücut Malaları

Dayanıklı, ağır titanyum mülke boncuklarından el imali olan bu malayı giymek, bedeninizi fazla zorlamadan egzersiz dayanağı sağlayabilir. Asırlar boyunca egzersizin kalbe ve bedene iyi geldiği söylendi, ancak beyin için iyi olduğu seyrek fark edildi. Araştırmaya göre, etkin olarak egzersiz yapmak fiziksel sıhhatimiz için olduğu kadar genel beyin eforumuz için de harika.

Endy Chávez, José López ve daha önceki Mets’in ilk kalecisi Brian Daubach gibi futbolcuların tümü, dolaşımı iyileştirmeye ve adale stresini eksiltmeye destekçi olmak için titanyum giydi.

Araştırmalar, günde en az 15 dakika yürümenin beyin performansınızı iyileştirmeye destekçi olabileceğini göstermiştir. Titanium mülke takarak yürümenin iyi tesirlerinin nasıl anında maksimuma çıkacağını hayal edin.

Exercise Malas Exercise Malas

Bu titanyum mülkeler, rahatlıkla kullanılabilecekleri kadar son derece dayanıklıdır. kullanışlı egzersiz donanımınız. Egzersiz yapmak için onu bir maymun çubuğuna asabilir ve barfiks sürükleyerek daha güçlü bir tutuş elde edebilirsiniz.

Boncukları nasıl kullanıyorsunuz? Meditasyon için titanyum malanızı sağ orta ve işaret parmaklarınız arasında tutun. Guru boncuğundan başlayarak, mantranızı okurken her boncuğu 108 keze kadar sayın.

Memnun alıcılarından bazılarını ve mahsulle alakalı tahlillerini görün:

Prayer Beads Namaz

Aklınızı ve bedeninizi formda tutun bağlaşık veya fiziksel olarak, birden fazla biçimde ve titanyum mülke boncuklarını güvenle takın.

Rahatlamış bir akıl ve daha iyi bir fiziğe erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yoga Beads Yoga Beads
Malas Malas
Satılık Malas Satılık Malas
Buddha Beads Buddha Beads

Cody Curtis iftiharlı ly, “Yoga yapıyorum ve bu mülke boncukları gerçekten meditasyon için harika! Sağlam seziyorlar ve gerçekten sezmekten sevdiğim hoş bir ağırlıkları var.

Hatta pull-up’larımı istediğim her yerde yapmama destekçi oluyorlar. Ayrıca egzersiz yapmanın afaki şeylerden kafamı arınmaya destekçi olabileceğine de kefil olabilirim. Ayrıca yoga yapmayı düşünüyorum zira bu mülke boncukları bunun için harika!”

Buddha Beads Bracelet Buddha Beads Bileklik
Namaz Boncuk Bileklik Namaz Boncuk Bileklik
Yoga Bilezikler Yoga Bracelets

Shelby Crawford, “İlk bakışta, bunların mülke boncukları gerçekten güçlü olacak.

Meditasyon yaparken sık sık kullanmak, günün beni hırpaladığını sezdiğimde zekâmı derlemeye destekçi oldu.”

Buddha Beads Buddha Beads
Yoga Kolye Yoga Kolye
Tibet Tesbihleri Tibet Namaz Boncukları

Lorraine Chua, “Bu mülke boncuklarını yeni aldım! Ağır olmasını beklemiyordum ama giyebilirim.

Yayınlandığı an itibariyle, uyuşma hala devam ediyor. Bu sıhhatli akıl kampanyasının bir parçası olmak istiyorsanız, promosyonun kullanılabilirliğini hakimiyet etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

joshua mil fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi joshua mil fotoğrafçı aksesuarları erkek kuaför ekibi
Joshua Miles
Birçok tanınmış moda mecmuasında resim sanatçısı olarak çalışmış pher ve çok başarılı kuyumculuk işini sattıktan sonra, şimdi başkalarına tarzlarını ve imajlarını geliştirmeleri için takviye etmeyi seçiyor. Kamerasıyla ve aksesuar ve takılarla alakalı balakasıyla, bir resimde sizi bir araya getirmeye hazır.

can ver>.

Hakkında admin