Anasayfa / Tımar / 2021’deki En İyi 15 Erkek Tıraş Sonrası Markası İncelendi

2021’deki En İyi 15 Erkek Tıraş Sonrası Markası İncelendi

İçerik

En İyi Erkek Tıraş Sonrası Markaları İncelendiEn Popüler Erkek AftershaveBump Patrol Mens Best AftershaveTend Skin Liquid Mens New AftershaveEvery Man Jack Face Lotion En İyi Erkek AftershaveTend Cilt Bakım Çözümü En İyi Erkek Tıraş Sonrası ÜrünüL’Oréal Paris Erkek Tıraş Sonrası İncelemeleriProraso Erkek Tıraş Sonrası LosyonuBulldog Erkek Tıraş Sonrası TarifiCremo Erkek Tıraş Sonrası Balsamı As PrimerLather & Wood Erkek Üst Tıraş SonrasıBee Bald Mens Popüler Tıraş Sonrası Tıraş SonrasıCaffeinated Mens Aftershave PrimerFor Mens Brand’s Aftershave Tıraş Sonrası LosyonSplashTıraş Sonrası BalsamıCologneNeden tıraş losyonu kullanmalısınız?Tıraş Sonrası Ürününüzü Satın Alma

Çoğu erkek, mevzu cilt bakımı olduğunda isteksizdir. Cilt bakım ürünleri sadece kadınlar için değil, erkekler için de olmalıdır. Erkeklerin sahip olması gereken en ehemmiyetli ürünlerden biri erkek tıraş losyonudur. Doğru balsam ile tıraş daha sevinçli bir tecrübe olabilir.

Tıraş sonrası kullanmayan erkekler tıraşın en ehemmiyetli kısmını kaçırıyor. Açıkçası, şimdiye kadarki en pürüzsüz tıraşı elde etmek için muhteşem bir tıraş bıçağına, harika bir tıraş kremine ve en iyi tıraş fırçasına lüzumunuz var.

İçki, paraben, silikon, mineral yağ ve suni renklendirici kapsamaz. Aslında sahip olduğu şey, sağlıklı cildi teşvik etmek için harika olan natürel maddelerdir. Ayrıca cerahati eksiltmek ve gözeneklerinizi leke ve bakterilerden arınmak için harika olan cadı fındığı ve okaliptüs içerir. Proraso, 1940’lardan beri emin bir markadır. Bu sebeple, sınamanız gereken bir şey bu.

Bump Patrol Erkeklerin En İyi Tıraş Sonrası

Boots Erkek Tıraş Sonrası Boots Mens Aftershave Bump Patrol Tıraş Sonrası – Amazon’dan alın

Bu tıraş sonrası tıraş, tıraş olurken jilet darbelerine meyilli erkekler için tasarlanmıştır. Cildinizi daha pürüzsüz ve sağlıklı hale getirebilir. Sadece 48 saat içinde, sonuçlarını zati görebilirsiniz. Bu ürün sadece erkekler için değil, koltuk altlarını, bacaklarını ve bikini bölgesini tıraş etmeyi seven kadınlar için de uygundur.

Peki, bu sorunu nasıl çözebilirsiniz? Tek lüzumunuz olan Try Tend Skin Liquid. Sabah tıraştan sonra ve akşam uyumadan evvel olmak üzere günde iki defa uygulamanız yeterlidir. Sadece uygulamadan evvel cildin kuru olduğundan emin olun. Bölgeyi ıslattıktan sonra kurumasını bekleyin ve tekerrür uygulayın.

Every Man Jack Face Lotion Top Men’s Aftershave

Astar Olarak Erkek Tıraş Sonrası Balsamı Astar Olarak Erkek Tıraş Sonrası Balsamı Every Man Jack Face Lotion – Amazon’dan alın

Every Man Jack Post Shave hafiftir ve yağsızdır. Kuru ve tahriş olmuş bir cilt için en iyisidir. Bu losyon, cildinizi yatıştırabilen Mentil ve Papatya içerir. Ayrıca cildinizi ıslatabilen Shea Yağı da dahildir. E Vitamini ise cildinizi gün boyu koruyabilir.

Aynı zamanda, rastgele bir tahriş olmadan daha pürüzsüz bir cildin neşesini çıkarabilmeniz için jilet darbelerini ve jilet yanmasını önleyebilir. Bu ürün sadece erkekler için değil aynı zamanda kadınlar için de uygundur. Kadınlar, bacaklarında, koltuk altlarında, bikini bölgesinde ve genellikle jilet darbelerinin alana geldiği tüm bölgelerde kullanabilirler.

L’Oréal Paris Erkek Tıraş Sonrası Tahlilleri

< div> Hassas Ciltler İçin Erkek Tıraş Sonrası Tıraş Sonrası Hassas Ciltler İçin Erkek Tıraş Sonrası L’Oréal Paris Tıraş Sonrası Balsamı – Amazon’dan alın

Genellikle bir hayli insan şöyle düşünür L’Oreal, kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir markadır. Ancak, L’Oreal’in erkekler için de harika ürünler ürettiğinin farkında değiller. Ve bu ürünlerden biri de bu Tıraş Sonrası Balsamı. E Vitamini ve SPF 15 içerdiğinden cildinizi tazeleyebilir ve canlandırabilir.

Cildinizi ve surat kıllarınızı tonlandırabilen ve arınabilen okaliptüs yağı içerir. Ayrıca cildinizi tazeleyen ve canlandıran mentol içerir. Cadı fındığı döküntüleri ve jilet yanıklarını eksiltmeye destekçi olabilir. Hepsinden ehemmiyetlisi, kolonyanızla iyi geçim sağlayan güzel bir kokuya sahiptir. Bu losyon tıraştan sonra süratli bir hafifleme sağlayabilir ve maliyeti de makul!

Bulldog Erkek Tıraş Sonrası Tarifi

Erkek Tıraş Sonrası Astar Erkek Tıraş Sonrası Primer Erkekler İçin Bulldog Cilt Bakımı – Amazon’dan alın

Bulldog Orijinal Islatıcı cildinizi tesirli bir biçimde nemlendirebilir. Aloe vera, kamelya yağı ve yeşil çay gibi natürel maddeler içerir. Bu bileşenler cildinizi tesirli bir biçimde nemlendirebilir ve yatıştırabilir. Bu ürün günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.

Size pak ve serinletici bir his verebilir. Natürel maddeler kullanır ve taze bir kokuya sahiptir.

Köpürtücü & Ahşap Erkek Üst Tıraş Sonrası Bakım Kremi

Erkek Tıraş Sonrası İncelemeleri Erkek Tıraş Sonrası İncelemeleri Köpük & Wood After Shave Balm – Amazon’dan alın

Değişiklerinden azıcık farklı bir şey istiyorsanız, o zaman Lather & Wood After Shave Balm’ı denemelisiniz. Bu, değişik balzamlara kıyasla çok daha kalındır. Dokusu beden yağı ile hemen hemen aynıdır. Bu balsamı uyguladığınızda, yapışık veya ağır hissetmediğini göreceksiniz. Lather & Wood yağlı olmayan bir yönteme sahiptir. Kokusuz veya sandal ağacı kokulu olanı seçim edebilirsiniz. İçki kapsamaz.

Bee Bald Mens Popular Traş Sonrası Tıraş Sonrası

Erkek Tıraş Sonrası Splash Erkek Tıraş Sonrası Splash Arı Kel İyileştirme Sonrası- Tıraş İyileştirici Balsamı – Amazon’dan alın

Bu tıraş sonrası iyileştirici balsamı size süratli ve sakinleştirici bir hafifleme sağlayabilir.

Kızarıklık, jilet darbeleri, jilet yanığı ve tahrişleri tesirli bir biçimde rehabilitasyon edebilir. Bu balsam, cildinizin natürel dengesini geri kazandırarak daha sağlıklı hale getirmeye destekçi olabilecek natürel bileşenlerden oluşur.

Kafeinli Erkek Tıraş Sonrası Astarı

Erkek Tıraş Sonrası Hedef Erkek Tıraş Sonrası Hedefi Kafeinli Tıraş Sonrası – Amazon’dan alın

Değişik tıraş losyonlarından farklı olarak, bu Kafeinli Tıraş Sonrası Tıraş Sonrası sadece natürel ve organik bileşenlerden yapılmıştır, böylece kullanımının tehlikesiz olduğundan emin olabilirsiniz. Cildinizin nemli ve sağlıklı hissetmesini sağlayarak size muhteşem bir kayma sağlar. Bu ürün, jilet yanıklarının giderilmesine destekçi olabilecek tesirli bir formülasyon kullanır. Cildinizi yatıştırır ve tahriş ve darbeleri eksiltmeye destekçi olur. Hassas cilde sahip erkekler için en iyisi.

Hassas Ciltler İçin Nivea Mens Aftershave

Erkek Tıraş Sonrası Walmart Erkek Tıraş Sonrası Walmart Nivea Men Post Tıraş Balsamı – Amazon’dan alın

Aramanız sona erdi! Sonunda, burada! Hassas ciltler için yaratılmış bir tıraş sonrası.

Sadece tüm muhteşem bakım ürünlerinin pahalı olmadığını ispatlıyor. Cadı fındığı, papatya ve E vitamini kombinasyonu ile tıraştan sonra serinletici bir his yaşayabilirsiniz. Cildinizi ıslatabilir ve size bir soğutma hissi verebilir. Hepsinden iyisi, antioksidan, irin önleyici ve ihtiyarlama karşıtı özellikler içerir.

Coochy Erkek Tıraş Sonrası Markası

En İyi 10 Erkek Tıraş Sonrası En İyi 10 Erkek Tıraş Sonrası Koruyucu Coochy Tıraş Sonrası Koruma – Amazon’dan alın

Bu tıraş sonrası tıraş, hassas cildiniz için özel olarak yönteme edilmiştir. Gözeneklerinizi sıkılaştırarak, cildinizin pürüzsüz ve nemli hissetmesini sağlayarak çalışır. Tıraştan sonra cildinizin harika hissetmesini sağlamak için sadece natürel malzemelerden yapılmıştır. Su bazlı tıraş sonrası tıraş, cildinizi tesirli bir biçimde şekillendirir ve yatıştırır, tıraştan sonra size serin ve serinletici bir his verir.

Hassas cilde sahip olanlar için harika.

Adidas Men’s Aftershave

Üst Erkek Tıraş Sonrası Top Mens Aftershave Adidas Dynamic Pulse Tıraş Sonrası – Get Amazon aracılığıyla

Adidas Dynamic Pulse Aftershave ile gün süresince her zaman taze ve pak kokabilirsiniz. Nane, anason ve sedir yaprağı kokularının bir kombinasyonuna sahiptir. Erkeksi kokusu gün boyu dinamik kalmanızı ve günün getireceği şeylerle yüzleşmeye hazır olmanızı sağlar.

En Popüler Erkek Tıraş Sonrası Cinsleri

Altta erkeklerin tıraştan sonra kullandıkları farklı tipte losyonlar, balzamlar ve ‘tıraş sonrası’ olarak adlandırılan ürünleri özetledik.

Traş Sonrası Losyon

Erkek Tıraş Sonrası Losyon Erkek Tıraş Sonrası Losyon Proraso Tıraş Sonrası Losyon – Amazon’dan alın

Tıraş sonrası losyonlar çoğunlukla erkekler tarafından tıraş bittikten sonra kullanılır.

Ciltteki gözenekleri kapatarak çalışır, böylece rastgele bir tahriş veya jilet yanmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca cildinizi yumuşak yakalamak için bir ıslatıcıya sahiptirler. Kullanımı tehlikesiz ve uygun içeriklere sahip tıraş sonrası losyonları seçtiğinizden emin olun.

Genel olarak losyonlar, sıçramalara kıyasla azıcık daha kalındır. Tıraş sonrası losyonlarda olduğu gibi, tıraş sonrası losyonlar da içki içerir ancak daha düşük konsantrasyondadır. Bu sebeple, özellikle tıraş olurken çentikler aldıysanız, azıcık karıncalanma hissi yaşamanız basmakalıptır.

Splash

Aftershave Splash Aftershave Splash Havana AfterShave Splash – Amazon’dan alın

Tıraş sonrası sprey kalıcı bir kokuya sahip bir antiseptiktir. Tıraş sonrası sıçramaları tipik olarak içki bazlıdır. Bazen cildinizi sıkılaştırabilir ve kuru yakalayabilirler. Sıçramalar size daha sulu bir his verebilir.

Bu, yağlı cilde sahip erkekler için en iyi seçenektir. Tıraş sonrası sıçraması, özellikle sarih bir yarayla temas ettiğinde size güçlü bir batma hissi verir.

Buna karşın, bir hayli erkek hala içki kapsayan bir tıraş sonrası sıçramasını kullanmayı seçim eder zira batma hissi, tesirli bir biçimde çalıştığının garantisidir ve tıraş olurken elde ettiğiniz kesiği pakler. Cildinizi pak yakalayabileceği ve gözeneklerinizi kapatabileceği için Witch Hazel ve Aloe Vera kapsayan tıraş sonrası sıçramalarına bakın. Ek olarak, denk bir cilt tonuna sahip olmanın neşesini çıkarabilirsiniz. Cadı fındığı irin önleyicidir ve her türlü yüzey kesimi için uygundur. Yaranızı anına hafifletebilir. Aloe vera aynı zamanda güneş yanığınız olduğunda olduğu gibi belli bir seviyede yatıştırıcı hafifleme sağlayabilir.

Aftershave Balm

Hassas Ciltler İçin Erkek Tıraş Sonrası Tıraş Sonrası Hassas Ciltler İçin Erkek Tıraş Sonrası Balsamı L’Oréal Tıraş Sonrası Balsamı – Amazon’dan alın

Tıraş sonrası balsamı, serinletici tesirsi olan ıslatıcı bir losyondur. koku.

Tıraş sonrası balzamları, tıraştan sonra cildini kurutma meyli olan erkekler için idealdir. Balsamların kullanımı çok basittir. Tıraş işlemini tamamladıktan sonra suratınızı bir havluyla kurulayın. Az ölçüde tıraş sonrası balsamı uygulayın ve cildinize hafifçe masaj yapın. Balzamlar cildinizde daha ağır hisseder. Ancak, size daha fazla tahriş rahatlaması sağlayabilirler. Ayrıca, özellikle soğuk veya kuru abuhavalarda cildinizi tesirli bir biçimde ıslatabilirler.

Tıraş sonrası balzamları çoğu erkeğin favorisidir. Çoğu zaman içki kapsamazlar. Aksine, asıl emeli cildinizi ıslatmak ve beslemektir. Çoğu balzam hindistan cevizi, jojoba ve hint yağlarını kapsar. Bu yağlar, hoşluk endüstrisi tarafından yaygın olarak kullanıldığı için oldukça popülerdir. Natürel içeriklerden yapılmış bir tıraş sonrası balsamı size rastgele bir yan tesir yapmaz. İlk uygulamadan sonra cildiniz tarafından süratle emilebilir.

Köln

Jovan Musk After Shave Cologne – Amazon üzerinden alın

Kölnler tıraş losyonlarından son derece farklıdır.

En sbağışlama kolonya cinsi %2 ile %5 arasında uçucu yağ içerir. Bu yağlarla kolonyalar erkekler için daha uygundur, ancak çoğu kadın da kullanır.

Genellikle kolonyalar daha hoş kokmanızı sağlayabilir. Cilt ıslatıcıları ve büzücüler gibi ek unsurlar kapsamaz. Bazı kokular tam gün sürebilirken, kimileri bir günden daha kısa sürede tükenebilir. Bu, büyük miktarda seçtiğiniz kolonyanın türüne ve eforuna bağlıdır.

Neden tıraş losyonu kullanmalısınız?

Erkekler için tıraş sonrası tıraş losyonu en çok seçim edilenler arasında olabilir. sıvı, losyon veya jel biçiminde. Tıraş sonrası tıraş sırasında tıraş bıçağıyla kesilen enfeksiyonların önlenmesine destekçi olabilir. Bunun sebebi, tıraş losyonlarının içki gibi antiseptik bir element içermesidir. Dezenfeksiyon maharetlerinin yanı sıra, çoğu çağdaş tıraş losyonu daha fazla özellik sunar.

Çağdaş tıraş losyonlarının çoğu bir cins parfüm içerir. Bu, tıraş sonrası en ehemmiyetli unsurlardan biri olarak kabul edilir. Aslında, bazı tıraş losyonlarında Hugo Boss, Calvin Klein ve Tommy Hilfiger gibi moda tasarımcılarının isimleri vardır. Tıraş sonrası tıraş losyonu ayrıca tıraştan sonra cildi yumuşatabilen bir ıslatıcı da içerir.

Tıraş Sonrası Ürününüzü Satın Alma

Bir erkek için nitelikli bir tıraş losyonu nasıl olur? En iyi tıraş sonrası ürünleri seçerken, dikkate alınması gereken muhtelif etkenler vardır.

En ehemmiyetlisi, tesirli bir biçimde çalıştığından emin olun. Cildinize tüy dökücü krem ​​kullanırken kullanmak için manuel tıraş bıçağı, elektrikli düzenleyici veya tıraş sonrası tıraş losyonu kullandıktan sonra bazı tıraş losyonları daha iyidir.

Bu sebeple en iyi tıraş losyonunu ortaya çıkarmak için çok fazla araştırma yaptığınızdan emin olun, az evvel bu yazıyı okuyarak yaptın, harika iş çıkardın! Tıraş sonrası tıraş losyonları sizi jilet yanıklarından kurtarabilir ve cildinizin tıraştan sonra bir bebek poposu kadar pürüzsüz olmasını sağlar ve sizi dışarı çıkıp gününüzü öldürmeye hazırlar. En sevdiğiniz tıraş sonrası hangisi? Alttaki yorumlarda bize bildirin.

hristiyan hume erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

Tıraş olmaya çok lüzumu var, ister inanın ister inanmayın ama Christian, makas ve ustura kullanan bir sihirbazdır.

Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında destekçi olmak için bu ekibe son kayıp ulusa olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene süresince kendi berber iş yerini açtı. Hazır olun!

.

Hakkında admin