Anasayfa / Tımar / 2021’de Trend Olması Gereken 13 Sakal Stili

2021’de Trend Olması Gereken 13 Sakal Stili

ErkekStlistler.Com

Konutta Sınanacak En İyi Sakal Stilleri1. Balbo SakalYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir2. BandholzYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir3. Pak Tıraşlı – SakalsızYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir4. Daire SakalYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir5. Genişletilmiş Keçi SakalıYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir6. Dost Kuzu PirzolasıYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir7. Bütün Sakal StiliYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir8. GaribaldiYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir9. ImperialFace ShapeBuna Nasıl Ulaşılır10. Kısa AnızYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir11. Orta AnızYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir12. Uzun AnızYüz Biçimi Nasıl Elde Edilir13. Van DykeFace ShapeBunu Nasıl Elde EdersinizSakal Stilinizi Koruma

Erkeklerin göz önünde bulundurması gereken muhtelif sakal stilleri olsa da, bu böyle değildir. özelliklerinizin her zaman usunuzdaki stile çok uygun olacağı anlamına kazanç. Aslına bakarsanız, başkalarında hoş görünenin sizde bütün olarak aynı görünmeyebileceğini unutmayın. Değişik surat biçimleri, bireysel sakal stilleri gerektirir.

Görünüşünüze kesinlikle cazibe katacak en iyi 2019 sakal stillerinin bir listesini oluşturduk. Size gerçekten neyin iyi geldiğini bulmak için istediğiniz kadar deney yapabilirsiniz.

Sihrimesini beklerken bakımsız görüneceksiniz.

Konutta Sınayabileceğiniz En İyi Sakal Stilleri

Altta en kapsamlı genel bakışı oluşturduk. bir erkeğin giyebileceği değişik sakal stilleri. Bu surattan ilk evvel sakalınızı uzatmanıza izin verin ve ardından en sevdiğiniz sakal stiline göre düzenleyin!

1. Balbo Sakal

Balbo Beard Styles_Mens Hairstyles Balbo Beard Styles_Mens Hairstyles

Balbo bugünlerde en popüler sakal stilleri arasında. The Avengers ve Iron Man gibi en çok hasılat yapan filmlerde rol alan ünlü Amerikalı oyuncu Robert Downey, Jr., özellikleriyle oldukça geçimli olduğu için Balbo görünümünü senelerdir gözetiyor.

Surat Biçimi

Dar çeneli erkekler

Nasıl Elde Edilir

Lüzumunuz olan şekillendirmek için bol ölçüde saça sahip olmanız için dolgun bir sakal uzatmak.

Ayrıca bıyık vazgeçmeniz gerekecek. Bu stil, dikkatli bir şekillendirme gerektirir, bu sebeple görünümü elde etmek için iyi tıraş cihazlarına lüzumunuz vardır. Yanlardaki tüyleri almak için tek kullanımlık veya elektrikli tıraş bıçağı ve Balbo stilini oluşturmak için düz bir tıraş bıçağı kullanabilirsiniz.

Robert Downey Jr. Balbo Sakal Stili Robert Downey Jr. Balbo Sakal Stili

2. Bandholz

Bandholz Sakal Stili Bandholz Beard Style

Bandholz sakal stili, Beardbrand’ın kurucusu Eric Bandholz tarafından popüler hale getirildi.

Sakallarıyla alakalı o kadar çok olumsuz yorum aldı ki işini vazgeçip Beardbrand’a başlamaya karar verdi.

Beardbrand daha evvel bir topluluktu. Eric, sakallarını muhteşem vaziyette yakalamak isteyen meraklılara bilgi sağlamak için bloglar, YouTube videoları ve Tumbler girişleri yayınladı. Daha sonra bunu bir işe dönüştürmeye karar verdi ve şimdi gerçekten şahaneler yaratan yüksek nitelikli mahsuller sunuyor. Sakal yağları, devireme jelleri ve yumuşatıcılardan makas ve taraklara kadar, Beardbrand tek adresli bir mağazadır.

Surat Biçimi

Triangle , Ters Üçgen, Dikdörtgen, Oval veya Elmas surat biçimleri

Nasıl Elde Edilir

Bandholz yetiştirmek sabır gerektirir. İlk başta, özellikle ilk 4 ay süresince düzensiz ve dağınık görüneceksiniz. Dokunulmaması için sabırlı olmanız gerekir. Tıraş bıçağını ve makasını at; aylarca onlara gereksinimin olmayacak. Genetik olarak geliştirebileceğiniz maksimum uzunluğa erişene kadar sihrimesine izin verin. İlk geliştirmeye başladıktan 7 ay sonra şekillendirmeye ve kesmeye başlayabilir veya seçimlerinize bağlı olarak olduğu gibi tutabilirsiniz. Bandholz’un hoş yanı, onu hürce geliştirebilmenizdir.

Bandholz Beard Styles_Men's Hairstyles Bandholz Beard Styles_Men's Hairstyles

3.

Bu stilin modası asla geçmeyecek, özellikle de en iyi biçimde görünmenizi gerektiren kurumsal dünyanın bir parçasıysanız. Hatta bazı anketlere göre bayanlar tıraş olan erkekleri seçim ediyor.

Surat Biçimi

Tüm surat biçimleri

Nasıl Elde Edilir

Git düzenleyicilerinizi ve tıraş cihazlarınızı alın – tek kullanımlık, elektrikli veya kartuş, sadece gelişen sakalı çıkarın!

Channing Tatum Temiz Tıraşlı Sakal Stili_Erkek Saç Modelleri Channing Tatum Temiz Tıraşlı Sakal Style_Erkek Saç Modelleri

4. Daire Sakal

Daire Sakal Stilleri Circle Beard Styles

“Standart” sakal olarak da öğrenilen yuvarlak sakal, bıyık ve yuvarlak keçi sakalının sentezidir sakal stilleri.

Azıcık güç olabileceğinden, muhteşem daire biçimini elde etmek için bir salonu ziyaret etmek en iyisidir. Doğru görünümü elde eder etmez, sıradan düzenleme ve tıraş harekâtlarını kendi başınıza yapabilirsiniz.

Circle Beard Styles_Men's Hairstyles Daire Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri

5. Uzatılmış Keçi sakalı

Uzatılmış Keçi Sakal Stilleri Genişletilmiş Keçi Sakal Stilleri

Arka arkası veya Hollywood stili olarak da öğrenilen uzatılmış keçi sakalı, keçi sakalı ve bıyık kombinasyonu.

Favorilerin çevresindeki tüyleri alın ve genişliğini seçimlerinize göre ayarlayın. Bıyıklarınızı çıkarmayın.

Uzatılmış Keçi Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri Uzatılmış Keçi Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri

6. Dost Kuzu Pirzolası

Dostu Kuzu Pirzolası Sakal Stilleri Dostu Koyun Pirzolası Sakal Stilleri

Dostu kuzu pirzolası da anılır gözdeler veya gözdeler olarak.

Çenenizdeki tüyleri alt dudak bölgesine kadar tıraş edin. Gözdelerinizi şişkin hale gelene kadar uzatmaya devam edebilirsiniz.

Friendly Koyun Eti Pirzola Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri Friendly Mutton Chops Beard Styles_Erkek Saç Modelleri

7. Bütün Sakal Stili

Tam Sakal Stilleri Full Beard Styles

Erkek ve tüm dünyada erkekler tarafından seçim edilen dolgun sakal kesinlikle 2019’da sınamanız gereken bir şey.

Suratınızın her yerinde saç çıkarırsanız, bunu elde etmek kolaydır. Orta boy anız oluşmaya başlayana kadar saçın uzamasına izin vermeniz ve ardından bir ustura kullanarak denk biçimde şekillendirmeniz gerekir. Bu görünüme erişmek için 6 hafta tıraş olmayı vazgeçin. Uzunluğu gözetmek için hemen sonra kesin.

Tam Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri Tam Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri

8. Garibaldi

Garibaldi Sakal Stilleri Garibaldi Beard Styles

Sakalınızın bakımlı görünmesini sağlamak için yeterli zamanınız yok mu? Garibaldi bütün size göre! Bandholz’dan azıcık daha kısadır, bu sebeple sadece arada bir kırpmanız gerekir.

Surat Biçimi

Oval veya Dikdörtgen surat biçimi

Nasıl Elde Edilir

Saçınızın ne kadar süratli uzadığına bağlı olarak aylarca, takribî 4 ay süresince sakalınızı uzatmanız gerekir. 15-20 cm’ye ulaşır.

Natürel görünmesi gerektiğinden şekillendirme dayanakçılarına gerek yoktur.

Garibaldi Beard Styles_Men's Hairstyles Garibaldi Beard Styles_Erkek Saç Modelleri

9. Imperial

İmparatorluk Sakal Stilleri Imperial Beard Styles

İmparatorluk, İkinci İmparatorluk döneminde popüler oldu. Aslında sakal değil bıyıktır. Ancak, Mel Gibson’ın sakalıyla yaptığı gibi, gözdelerinizle veya çene sakalınızla birleştirebilirsiniz.

Bazı meraklılar, bu görünüme zaferli bir biçimde erişmek için 3 ay kadar beklemeleri gerektiğini söylüyor.

Gözdelerinizi veya bıyıklarınızın yakınındaki saçları tıraş edin. Asla kırpma! Bıyığınızın natürel görünmesine dikkat edin, bu sebeple yemek yemenizi bozsa veya zaman zaman düşse dahi, bu görünümü elde etmek istiyorsanız kesme cazibesine karşı koyun. Şimdi, uçları kıvırmaya başlayın. Bunu muvaffak olmak için sakal yağı veya bıyık mumu kullanabilirsiniz.

Imperial Beard Styles_Men's Hairstyles Imperial Beard Styles_Erkek Saç Modelleri

10. Kısa Anız

Kısa Anız Sakal Stilleri Kısa Kirli Sakal Stilleri

Tüm sakal stilleri arasında en basiti olan kısa sakal, Sadece görünümü elde etmek için “özel” bir yöntem olmayacağından kolayca bakım yapabilirsiniz.

Bu süreden sonra, uzunluğu kısa yakalamak için kırpın. Yanaklarınızın üzerinde saç çıkarsa, görünümü gözetmek için alışılmış biçimde tıraş edin. Ayrıca sakalınızı suratınızın alt kısmında kalacak biçimde ense bölgenizdeki tüyleri de tıraş edebilirsiniz.

Kısa Anız Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri Kısa Anız Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri

11. Orta Anız

Orta Kirli Sakal Stilleri Orta Kirli Sakal Stilleri

Öte yandan, erkek grubunun bir parçasıysanız kısa sakallarını kesmekten bırakanlar, o zaman orta uzunluktaki lekeli sakalları seçim edebilirsiniz.

Bu stil muhtemelen sizi azıcık pis görünecek, ancak düzgün bir biçimde korunursa maço görüntünüzü kesinlikle ortaya çıkaracaktır.

Surat Biçimi

Tüm surat biçimleri

Nasıl Elde Edilir

Sakalınızın yanak ve boyun bölgenizi aşmadığından emin olun – sakalınızı düzenleyin veya tıraş edin bu fazla sihrime. Uzunluğu 5 mm’den fazla yakalamamanız gerekecek, bu sebeple haftada en az bir kere kullanabileceğiniz iyi bir düzenleyiciye sahip olmalısınız.

Orta Anız Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri Orta Kirli Sakal Stilleri_Erkekler Saç Modelleri

12. Uzun Anız

Uzun Anız Sakal Stilleri Uzun Kirli Sakal Stilleri

Takribî 6 mm’lik uzun sakalın bakımı, uzun sakalın bakımıyla karşılaştırıldığında azıcık daha güçtür. özellikle yanakta ve Adem elmasının üzerinde gelişen aylak tüylerden kurtulmak için iyi kesilmesi gerektiğinden kısa ve orta boy eşleri.

Surat Biçimi< /h4>

Tüm surat biçimleri

Nasıl Elde Edilir?

Sakalınızı sakalınıza erişene kadar bir veya iki hafta tıraş etmeyin. 6 mm.

Bir düzenleyici veya tıraş makinesi kullanarak aylak tüylerden kurtulduğunuzdan emin olun.

Uzun Anız Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri Uzun Anız Sakal Stilleri_Erkek Saç Modelleri

13. Van Dyke

Van Dyke Beard Styles Van Dyke Beard Styles

Bu sakal stili, 17. asırdan kalma popüler bir Flaman ressamdan alınmıştır. , Anthony Van Dyke – bu onun imzasıydı.

İyi bir tıraş makinesi kullanarak sakalınızı usulca şekillendirin. Boynunuzdaki, yanaklarınızdaki ve gözdelerinizdeki tüm tüyleri tıraş edin. Bıyığınızı el dokunmadan vazgeçin. Çene bölgesindeki sakalınızı ters T biçiminde şekillendirin. Çenenizdeki tüylerin takribî 2 inç kadar uzamasına izin verin. V biçimini elde etmek için arada bir kırpın.

Van Dyke Beard Styles_Men's Hairstyles Van Dyke Beard Styles_Erkek Saç Modelleri

Sakal Stilinizi Gözetmek

Sakal bakımı, onu şekillendirmek için yeterince uzatmak kadar ehemmiyetlidir. Daha uzun sakallar, onları çekici yakalamak için kapsamlı bakım gerektirir. Sakalınızı her zaman pak yakalamanız gerektiğini unutmayın, zira bakteriler için bir sığınak haline gelebilir ve sizi enfeksiyona karşı duyarlı hale getirebilir.

Kumpaslı olarak hafif bir şampuan ve saç kremi kullanarak yıkamak, yumuşak ve pak kalmasını sağlar.

Karışıklık varsa, bunları fırçalamak için geniş dişli bir tarak kullanın. Sakalınızı düzenlemek ve yumuşak yakalamak için sakal yağları ve ağdalar da kullanabilirsiniz. İşte en iyi sakal yağı tekliflerimiz.

Bazı ek sakal bakımı ipuçları için şu videoyu izleyin:

Sakal stilleriyle alakalı bu rehberin dayanakçı olduğunu ve nelerin muhtemel olduğu konusunda daha iyi bir fikre sahip olduğunuzu umuyoruz. Neden bu sakal stillerinden surat biçiminizi seçtiniz? Sizden haber almak isteriz, lütfen alta bir yorum vazgeçin!

hristiyan hume berber erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

İster inanın ister inanmayın ama Christian, makas ve ustura kullanan bir sihirbazdır.

Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında dayanakçı olmak için bu ekibe son kayıp millete olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene süresince kendi berber iş yerini açtı. Hazır olun!

.

Hakkında admin