Anasayfa / Tımar / 2021’de Kusursuz Bir Tıraş için 13 En İyi Elektrikli Tıraş Bıçağı

2021’de Kusursuz Bir Tıraş için 13 En İyi Elektrikli Tıraş Bıçağı

İçerik

Araştırılan En İyi Elektrikli Tıraş Makinesi1. Braun Series 5 Elektrikli Tıraş Bıçağı2. Braun Series 7 Elektrikli Tıraş Bıçağı3. Panasonic ES8103S Arc 3 Elektrikli Tıraş Makinesi4. Panasonic ES LA63 S Arc4 Elektrikli Tıraş Makinesi5. Panasonic ES-RT51-S Elektrikli Tıraş Makinesi6. Philips Norelco 1250X/40 Elektrikli Tıraş Bıçağı7. Philips Norelco PQ208/40 Elektrikli Tıraş Bıçağı8. Philips Norelco Tıraş Makinesi 2100 Elektrikli Tıraş Makinesi9. Philips Norelco Tıraş Makinesi 3100 Elektrikli Tıraş Makinesi10. Philips Norelco Tıraş Makinesi 4100 Elektrikli Tıraş Makinesi11. Philips Norelco Tıraş Makinesi 4500 Elektrikli Tıraş Makinesi12. Philips Norelco Tıraş Makinesi 6100 Elektrikli Tıraş Makinesi13. Remington F5 5800 Elektrikli Tıraş MakinesiElektrikli Tıraş Makinesi SSSElektrikli tıraş makinesi mi daha iyidir?Elektrikli tıraş makinesi cilt için daha mı iyidir?Elektrikli tıraş hasar verir mi?Elektrikli tıraş makinesi ile tıraş kremine gereksiniminiz var mı?Yeni Bir Elektrikli Tıraş Makinesi Satın Almayı Düşünün

Bayanların yeni elbise veya makyaj için alışverişe gitmeyi seçim ettiği yerlerde, erkeklerin sadece birkaç şey için endişelenmesi gerekir, bunların arasında erkekler için elektrikli tıraş makinesi bulunur. Bir elektrikli tıraş bıçağıyla sakal stillerini kısaltmak ne kadar kolaysa, sizin için doğru olanı doğru maliyete bulmak da bir o kadar güç olabilir.

Elektrikli tıraş cihazları bir hayli sebepten dolayı erkeklerin hediye listelerinde popülerdir: Seyahat ederken veya işteyken çok kullanışlı olabilecek suyla uğraşmadan tıraş olmanızı sağlar.

Bir Hayli testten sonra, doğru elektrikli tıraş makinesinin cildinize, sakalınıza ve değişik kişisel seçimlerinize uyması gerektiğini öğreniyoruz.

Saatlerce araştırma ve test yaptık ve en iyi sakal düzenlemeyi elde etmek için pratik yaptık  ve 2020’nin sunduğu en iyi elektrikli tıraş aygıtlarının bir listesiyle eriştik.

Araştırılan En İyi Elektrikli Tıraş Makinesi

Sizin için doğru olanı seçmek değişik etmenlere bağlı olabilir: arınma kolaylığı, konfor, performans, maliyet, dayanıklılık, çeviklik ve değişik tıraş seçenekleri. Hepsini sizin için ele aldık ve lüzumlarınıza en uygun elektrikli tıraş makinesini seçmenize dayanakçı olmak için elektrikli tıraş makinesi analizlerimize tarafsız derecelendirmeler ekledik.

1. Braun Series 5 Elektrikli Tıraş Makinesi

braun series 5 elektrikli tıraş makinesi braun series 5 elektrikli tıraş makinesi Braun Series 5 Elektrikli Tıraş Makinesi – Amazon’dan alın

Braun Series 5 Elektrikli Tıraş Bıçağı, kontur geçimli bir tıraşın neşesini çıkarmanızı sağlar.

Kademeli olarak daha yakın tıraş olabilen üçlü hareketli kesme sistemine sahiptir.

Optifoil, şimdiye kadarki en yakın Braun tıraş makinesidir. Sadece bir düğmeye değerek süratli bir biçimde arınabilir ve yenileyebilirsiniz. Tıraş makinesinin her gün yeni gibi görünmesini sağlamak için otomatik olarak arınacak, şarj edecek ve yağlayacaktır. 5 dakikalık süratli şarjı vardır. Bu, bir Hazmat iade edilemez öğedir. Amazon’da 4.2 puanı var.

2. Braun Series 7 Elektrikli Jilet

braun series 7 elektrikli tıraş makinesi braun series 7 elektrikli tıraş makinesi Braun Series 7 Elektrikli Jilet – Amazon’dan alın

Braun Series 7 Elektrikli Tıraş Bıçağı, dünyanın 1 numaralı Folyo Tıraş Makinesi Markasıdır. Bu, Mayıs 2013’ten Nisan 2014’e kadar elektrikli folyo tıraş makinesi pazarındaki küresel Braun değer payına dayanmaktadır.

Daha kişisel bir tıraş elde etmek için seçebileceğiniz 3 Kişiselleştirme Modu vardır. Hassastan yoğuna doğru seçim yapabilirsiniz.

Maksimum surat geçimi için tamamen Esnek Tıraş Sistemidir. Clean & Renew Tıraş Sistemine sahiptir. Herkes için Hassas Düzenleyicidir. Şimdiye kadarki en yakın Braun tıraşı olan OptiFoil’e sahiptir. Bu ürün Hazmat’ta iade edilemez. Bu ürün Amazon’da 4,5 derecesine sahiptir.

3. Panasonic ES8103S Arc 3 Elektrikli Tıraş Makinesi

panasonic ES8103S arc3 elektrikli tıraş makinesi panasonic ES8103S arc3 elektrikli tıraş makinesi Panasonic ES8103S Arc 3 Elektrikli Tıraş Makinesi – Amazon üzerinden alın

Panasonic ES8103S Arc 3 Elektrikli Tıraş Bıçağı, yakın ve değilebilir bir tıraş sağlayabilen kavisli folyoya sahip keskin nanoteknolojik bıçaklara sahiptir.

13.000 RPM motor, meblağlı bir tıraş elde etmek için sabit bir efor akışı sağlar.

Duşta veya duş dışında kullanabileceğiniz ıslak veya kuru tıraş tasarımına sahiptir. En iyi biçimde görünmenizi sağlamak için ayrıntılı bakım için bir Pop-up düzenleyiciye sahiptir. Turbo arınma modu, bıçağınıza yapışabilecek enkazları sprensiplemek için tıraş makinesini 17.000 RPM’ye kadar süratlendirebilir. Bu elektrikli tıraş makinesi Amazon’da 4,3 puana sahiptir.

4. Panasonic ES LA63 S Arc4 Elektrikli Tıraş Makinesi

panasonic ES LA63 S arc4 elektrikli tıraş makinesi panasonic ES LA63 S arc4 elektrikli tıraş makinesi Panasonic ES LA63 S Arc4 Elektrikli Tıraş Makinesi – Amazon’dan alın

Panasonic Arc4 Elektrikli Tıraş Makinesinin 4 Bıçaklı Kesme sistemiyle, pürüzsüz ıslak veya kuru tıraş anı elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Şarj olması 1 saat sürer ve kullanımı 45 dakikaya kadar uzatabilirsiniz.

Ayrıca, sık seyahat eden erkekler de dahil olan seyahat çantasından faydalanacaktır. Amazon’da 4.3 puanı var.

5. Panasonic ES-RT51-S Elektrikli Tıraş Makinesi

panasonic ES RT51 S elektrikli tıraş makinesi panasonic ES RT51 S elektrikli tıraş makinesi Panasonic ES-RT51-S Electric Tıraş Bıçağı – Amazon’dan alın

Panasonic ES-RT51-S Elektrikli Tıraş Bıçağı, Nanotech’in en keskin 30 derecelik iç bıçaklarına sahiptir. Islak veya kuru tıraş olabilir. Sıvı kristal ekranlı esnek bir döner kafaya sahiptir. Pop-up düzenleyici bıyık ve gözdeler için tasarlanmıştır. ES-RT51, Nanotech Islak/Kuru Şarj Edilebilir Tıraş Makinesinin genel model numarasıdır. Bu ürün Amazon’da vasati 4,2 puana sahiptir.

6. Philips Norelco 1250X/40 Elektrikli Jilet

philips norelco 1250X 40 elektrikli tıraş makinesi philips norelco 1250X 40 elektrikli tıraş makinesi Philips Norelco 1250X/ 40 Elektrikli Tıraş Bıçağı – Amazon’dan alın

Philips Norelco 1250X/40 Elektrikli Tıraş Bıçağı, Islak veya kuru bir elektrikli tıraş makinesidir.

Temel olarak, UltraTrack başlıkları, daha yakın bir tıraş için her sakalı yakalamayı amaçlayan üç tıraş başlığı kapsar.

Bu ürün yeni ismi ve ambalajına aktüellendi. SensoTouch 3D 1250X/40 artık Shaver 8100 olarak öğreniliyor. Bu geçiş sebebiyle, bu tıraş makinesini eski veya yeni ambalajında ​​alabilirsiniz. Amazon’da vasati 4,2 puana sahiptir.

7. Philips Norelco PQ208/40 Elektrikli Jilet

philips norelco PQ208/40 elektrikli tıraş makinesi philips norelco PQ208/40 elektrikli tıraş makinesi Philips Norelco PQ208/40 Elektrikli Tıraş Bıçağı – Amazon’dan alın

Philips Norelco PQ208/40 Elektrikli Tıraş Bıçağı, bir yandan hareket halindeyken süratli bir tıraş sağlar. Dar bir tıraş için kendiliğinden bilenen bıçaklara sahiptir. Bunun dışında suratınızın kıvrımını takip edebilmeniz için bağımsız olarak kayan başlıklara sahiptir. Bataryayla çalışır ve 2 adet Anadolu Ajansı batarya kapsar.

Philips Norelco Shaver 2100 Elektrikli Tıraş Makinesi

Philips Norelco Shaver 2100 Elektrikli Tıraş Makinesi Philips Norelco Shaver 2100 Elektrikli Tıraş Makinesi Philips Norelco Tıraş Makinesi 2100 Elektrikli Tıraş Makinesi – Alın Amazon aracılığıyla

Philips Norelco Shaver 2100 Elektrikli Tıraş Makinesi yeni ambalajına ve ismine sahip. Bu geçiş sebebiyle ürünü ister eski ister yeni ambalajında ​​teslim alabilirsiniz. Dayanıklı ve kendiliğinden bilenen bıçaklarla %25’e kadar daha yakın kesebilen CloseCut kafalarına sahiptir.

Flex ve  Float System, daha fazla kıl tutmak için suratınızın muhtelif hatlarını takip edebilir. Gözdeler ve bıyıklar için ideal olan entegre bir açılır düzenleyiciye sahiptir. Bu herkes için harika bir hediye. Tıraş makinesi, 8 saatlik şarjla 35 dakikaya kadar tıraş sağlayan kablolu ve kablosuz efora sahiptir.

Philips Norelco Shaver 3100 Elektrikli Tıraş Makinesi

philips norelco shaver 3100 elektrikli tıraş makinesi philips norelco shaver 3100 elektrikli tıraş makinesi Philips Norelco Shaver 3100 Elektrikli Tıraş Makinesi – Alın Amazon aracılığıyla

Philips Norelco Shaver 3100 Elektrikli Tıraş Makinesi yeni bir ambalaja ve isme sahip. Bu geçiş sebebiyle ürünü ister eski ister yeni ambalajında ​​teslim alabilirsiniz. Flex ve Float Sistemi, daha fazla sakal tutmak için suratınızın sayısız eğrisini takip edebilir.

Ayrıca, düzenleyici gözdeler ve bıyıklarla geçimlidir. Lityum iyon bataryayı, 8 saatlik şarjın ardından size 40 dakikalık tıraş süresi sağlayabilir. Philips Norelco Shaver 3100, 4,3 puanla Amazon’daki en iyi ürünlerden biridir.

10.

Bu geçiş sebebiyle ürünü ister eski ister yeni ambalajında ​​teslim alabilirsiniz. Islak veya kuru bir elektrikli tıraş makinesidir. Gözdeler ve bıyık için müthiş olan entegre bir açılır düzenleyiciye sahiptir. DualPrecision tıraş başlıkları, daha uzun tüyleri ve en kısa sakalları çözebilir.

Flex & Float Sistemi, daha yakın ve daha süratli tıraş için daha fazla kıl tutmak için suratınızın hatlarını takip edebilir. AquaTec teknolojisi ile rahat bir kuru tıraşın veya serinletici bir ıslak tıraşın neşesini çıkarabilirsiniz. Bu öğe, Tuvalet çantası ve Islatıcı kapsamaz. Amazon’da 4.2 puanı var.

11. Philips Norelco Shaver 4500 Elektrikli Tıraş Makinesi

philips norelco shaver 4500 elektrikli tıraş makinesi philips norelco shaver 4500 elektrikli tıraş makinesi Philips Norelco Shaver 4500 Electric Jilet – Amazon’dan alın

Erkekler, Philips Norelco Shaver 4500 Elektrikli Tıraş Makinesini ıslak veya kuru olarak kullanabilir.

Gözdeler ve bıyıklar için ideal olan entegre bir düzenleyiciye sahiptir. Suratınızın muhtelif kıvrımlarını takip ederek daha fazla sakal ve enseyi yakalayan Pivot, Flex & Float Sistemine sahiptir. Bu herkes için harika bir hediye. Amazon’da 4.3 puanı var.

12. Philips Norelco Shaver 6100 Elektrikli Tıraş Makinesi

Philips Norelco Shaver 6100 Elektrikli Tıraş Makinesi Philips Norelco Shaver 6100 Elektrikli Tıraş Makinesi Philips Norelco Tıraş Makinesi 6100 Elektrikli Razor – Amazon’dan alın

Philips Norelco Shaver 6100 Elektrikli Tıraş Makinesinin yeni bir ambalajı ve ismi var ve bu tıraş makinesini eski veya yeni kolisinde alabilirsiniz. Suratınızın her biçimine sorunsuz bir biçimde geçim sağlayan, gerginliği ve tahrişi eksilten Gyroflex 2D kontur takip sistemine sahiptir.

Amazon’da 4.2 puanı var.

13. Remington F5 5800 Elektrikli Tıraş Makinesi

remington F5 5800 elektrikli tıraş makinesi remington F5 5800 elektrikli tıraş bıçağı Remington F5 5800 Elektrikli Jilet – Amazon’dan alın

Remington F5 5800 Elektrikli Jilet, Pivot ve flex ve interceptor teknolojisini kullanır. Açılır düzenleyici ve LED yakıt göstergesi ile durulanabilir bir tasarıma sahiptir. Kablolu ve kablosuz kullanım, 5 dakikalık süratli şarj ile 60 dakikaya kadar çalışma süresi sağlayabilir. Amazon’da 4,2 puan alan harika bir ürün.

Elektrikli Tıraş Cihazları SSS

Okuyucularımızdan bu ürünle alakalı çok sayıda soru aldık. muhtelif elektrikli tıraş cihazları ve süslemeler ve hangisinin gidişatları için en iyisi. Erkekler için elektrikli tıraş cihazları hakkında en sık sorulan soruların yanıtlarının altında.

Elektrikli tıraş makinesi daha mı iyi?

Kısa yanıt EVET’tir.

Elektrikli tıraş cihazları, manuel tıraşınıza kıyasla, sakalınızı cildinizden çıkarmadan evvel almanıza dayanakçı olur. Bu, tıraşı daha süratli ve pürüzsüz hale getirir ve bu sebeple cildinizi tahriş, kesik ve batık tüylerden korur.

Elektrikli tıraş makinesi cilt için daha mı iyidir?

Evet, genellikle elektrikli tıraş cihazları cildiniz için daha iyidir zira manuel tıraş aygıtlarından daha süratli ve daha hassas tıraş olurlar. Daha iyi tıraş sonuçlarıyla daha az sıklıkta üzerinden geçerek cildinizi rahatlatırsınız. Hassas ciltler için elektrikli tıraş makinesi kullanılması her zaman önerilir.

Elektrikli tıraş hasar verir mi?

Genel olarak elektrikli tıraş hasar vermez. Yeni bıçaklı yeni bir elektrikli tıraş makineyi satın aldığınızda, bıçaklar âmâlaşmadan evvel en az 12 ay dayanmalıdır. Öyle olduğunda, o zaman saçınızı sürüklemeye başlayabilir ve bu sebeple gücenebilirler. Hoş bir elektrikli tıraşın devam etmesi için bıçakları en az 12 ayda bir değiştirmenizi öneririz.

Elektrikli usturalı tıraş kremine mi gereksiniminiz var?

Kısacası, HAYIR.

Küvet üzerindeki duşta kullanmayın, bu zorunlu değildir ve sadece doğru donanım olmadan risklidir. Tıraş kremi veya jelini sadece manuel düz bıçaklı tıraş bıçağıyla kullanın.

Yeni Bir Elektrikli Satın Almayı Düşünün Razor

Elektrikli tıraş aygıtlarının ucuz olmadığını kavrıyoruz ve listemizden de anlaşılacağı gibi bir elektrikli tıraş makinesinin maliyeti 30 ile 180 dolar arasında değişebilir. Ek olarak, takribî altı ay ila iki sene arasında yeni bir kafa satın almanız gerekir. Bu size her biri takribî 25 ila 45 dolar arasında mülk olacak. Çoğu vaziyette, tıraş aygıtınızın şarj edilebilir bataryasını değiştirmek yerine yeni bir tıraş makinesi satın aldığınızda paradan tasarruf edebilirsiniz.

İşiniz bu sebeple iyi bir karar vermek için ehemmiyetlidir. elektrikli tıraş makinesi lüzumları ve bütçe. Bazı erkekler için tıraş cihazları geçtiğimiz sene daha da popüler hale geldi. Her iki vaziyette de, surat cildinize ve sakalınıza özen gösterdiğinizden ve zaman zaman iyi bir şişe şarap ve iyi bir dostlukla beraber hoş sakal yağı ile rehabilitasyon ettiğinizden emin olun!

Şimdi, yapardık. Alttaki yorumlarda hangisini satın aldığınızı duymayı ve beklediğiniz tıraşı verip vermediğini bilmeyi seviyorum!

joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi
Joseph Gonzales

7 yaşındayken kardeşinin saçını kesmeye başlayan Joseph, her zaman ünlü bir kuaför olmak istemiştir.

Şimdi esin verici yazılar, resimler ve saç modeli teklifleriyle bilgilerini bizimle paylaşıyor.

.

Hakkında admin