Anasayfa / Tımar / 2021’de Kitiniz İçin En İyi 14 Erkek Bakım Aleti Listesi

2021’de Kitiniz İçin En İyi 14 Erkek Bakım Aleti Listesi

İçerikler

Erkekler için En İyi Bakım Araçları1. Saç Kesme ve Düzeltici2. Kendiliğinden Kesilen Ayna Sistemi3. Tıraş Bıçağı4. Burun ve Kulak Düzeltici5. Bir Çift Makas veya Makas6. Şekillendirme Tarağı7. Bir Saç Fırçası8. Kaliteli Tıraş Kremi9. Erkek Tıraş Sonrası Yağı10. Tıraş Pelerini veya Önlüğü11. Diş Macunu ve Fırça12. Peeling Surat Devireme 13. Tırnak Makası ve Kesici14. Bir Köln ve Koku Damatlık aletlerinizi edinin

Erkekler için kişisel bakım uzun bir yol kat etti. Geçmişte, görünümünüzü güzelleştirmek için tek gereken bir tarak, jilet ve tıraş kremiydi. Günümüzde yapılacak o kadar çok şey var ki; bu sebeple, eksiksiz bir tımar setine dinlenen ihtiyaç.

Ama geriye büyük bir soru kalıyor; Hangi öğeler eksiksiz bir kit oluşturur? Herhangi bir tahmin? Pekala, bu yayında, 2021’de erkekler için zengin aksesuarlı bir bakım vasıta setini oluşturan öğelerin bir listesinde size yol göstereceğim. 

Erkekler İçin En İyi Bakım Taşıtları

Tımar rutininiz için doğru taşıtları bulmak bu listeyle hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hazır mısın? Öyleyse arkanıza yaslanın, gevşeyin ve hadi alt inelim, böylece dışarı çıkıp yeni bakımlı stilinizi hemen elde edebilirsiniz.

1.

Bu sebeple, temiz, temiz ve bakımlı görünmesini sağlamak her zaman usluca olacaktır. Ve bunu yapmanın en iyi yollarından biri, arada bir kırpmak ve kırpmaktır.

en iyi saç kesme makineleri en iyi saç kesme makineleri

Şimdi, pandemi başlamadan evvel bu kolay olurdu. Tek yapman gereken bir berber dükkanı ziyaret etmekti. Ancak şimdi, karantinalar ve sosyal mesafe nedeniyle işler biraz değişik.

Her neyse, bir saç kesme makinesine ve/veya düzelticiye sahip olmak, saç stilinizi evinizin rahatlığında ve güvenliğinde kesip koruyabileceğiniz anlamına gelir. Harika, değil mi?

Ama iyi bir kesme makinesi bulmak kolay değil. Bugün o kadar çok ürün var ki. Düşük kaliteli bir alet satın almanın getirdiği kafa karmaşıklığını ve hayal kırıklıklarını önlemek için en iyi saç kesme makineleri hakkında çok fazla araştırma yapmanız gerekir.

Kendinden Kesimli Ayna Sistemi

Yeterli aynaya sahip olmak kişisel bakımı biraz daha kolaylaştırır. Kendin-yap saç kesimi yapmayı sevenler için Self-Cut Mirror System satın almayı düşünmeleri gereken bir şey. Temel olarak bu sistem, kafanızın her kısmını kolaylıkla görmenizi sağlayan, iyi yerleştirilmiş üç aynadan oluşur.

İndirim

SELF- CUT SYSTEM Travel Version - Yüksekliği Ayarlanabilir Kendinden Saç Kesimi için Üç Yönlü Ayna...SELF-CUT SYSTEM Travel Version - Yüksekliği Ayarlanabilir Kendinden Saç Kesmek İçin Üç Yönlü Ayna...
KENDİ KESİM SİSTEMİ Seyahat Versiyonu – Yüksekliği Ayarlanabilir Kendinden Saç Kesimi İçin Üç Doğrultulu Ayna…

EĞİTİM AL.

Self-Cut’s…VERSATILE ile her seferinde müthiş kesimi elde edin. Self-Cut Sisteminin teleskopik braketleri doğru geliyor…

69,96 $

MALİYETI HAKİMİYET ET

Ve şayet bunun gereksiz bir masraf olduğunu düşünüyorsunuz, her zaman eski ve verimsiz iki aynalı sistemi tercih edebilirsiniz; yani biri duvara sabitlenir ve diğeri elde taşınır.

3. Tıraş Bıçağı

Sakal bakımı ve canlı saç çizgisi tasarımları söz konusu olduğunda, tıraş bıçakları kullanışlıdır. Ayrıca, tıraş makineleri ve kesme makinelerinin aksine, tıraş makineleri sınırlı efor kaynaklarına katlanmaz.

straight-razor-grooming-tool- set.jpg

Bu sebeple bunları kullanabilirsiniz ne zaman ve nerede olursanız olun. Suratında kıl yakalamayan ve cilt tıraşı olmayı tercih eden erkekler için en iyi taşıttır.

4.

İşte bu surattan bir burun ve kulak düzelticiye sahip olmak önemlidir.

Hiçbir ürün bulunamadı.

Bunun en iyi yanı, bazı çağdaş saç kesme makinesi setlerinin onunla birlikte bitirici bir bakım taşıtı olarak gelmesidir. Bu sebeple, bu cins kombinasyonlara dikkat edin.

5. Bir Çift Makas veya Makas

Hey… Bu mevzuda hepimiz hemfikiriz – makaslar pek çok iş için idealdir. Erkekler için kişisel bakım söz konusu olduğunda, bunları saçınızı düzenlemek, şekillendirmek ve tıraş etmek için kullanabilirsiniz. Fakat! Bir tutma var.

İndirim

Equinox Profesyonel Tıraş Bıçağı Serisi Kuaför Saç Kesme Makası - Japon Paslanmaz Çelik Salon. ..Equinox Profesyonel Razor Edge Serisi Berber Saç Kesme Makası - Japon Paslanmaz Çelik Salon...
Equinox Profesyonel Razor Edge Serisi Berber Saç Kesme Makası – Japonca Paslanmaz Çelik Salon…
19.97 $

MALİYETI HAKİMİYET ET

Berber makası veya profesyonel inceltme makası kullanımı kolay olsa da, belirli bir beceri seviyesi gerektirir; Sakalınızı veya saçınızı yanlış bir şekilde keserseniz, aylarca süren bakım ve şekillendirmeyi kaybedersiniz.

6. Şekillendirici Tarak

Tarakın olmazsa olmaz bir bakım taşıtı olduğunu söylemeye gerek yok. Çok kullanışlıdır ve saçınızı ve sakalınızı düzleştirmenizi kolaylaştırır. Bu neden önemli? Eh, yeni başlayanlar için, taranmış saçlar hoş ve şık görünüyor.

Ayrıca, saçı düzleştirdiğinizde, aynı uzunlukta kesmek/düzenlemek oldukça kolay hale gelir. Kabul edelim – kimse yamalı bir sakal veya saça sahip olmak istemez.

7. Saç Fırçası

Taraklar gibi fırçalar da saçın şekillendirilmesinde ve düzleştirilmesinde önemli bir rol oynar.

Ancak, sadece sakalınızın/saçınızın düzenli ve bakımlı görünmesini istiyorsanız, biraz fırçalamanız yeterli olacaktır.

8. Kaliteli Tıraş Kremi

Kısa soru: Erkekler neden tıraş kremi kullanır? Bilmiyor musun? Pek çok emele hizmet eder:

Her bir saç telini yumuşak ve kesilmesi kolay hale getirmek için sakalınızı nemlendirmek. Sürtünmeyi ve alttaki cildinizin kesilme ve kızarıklık, tahriş ve kızarıklık oluşma olasılığını en aza indirir. Ayrıca, düzenleme sırasında saç kesme işleminin her yere yayılmasını önler.

Yani, evet. Bakım setinize dahil etmeniz gerekir.

Cremo Berber Sınıfı Adaçayı ve Narenciye Tıraş Kremi, Şaşırtıcı Derecede Üstün Ultra Kaygan Tıraş Kremi...Cremo Barber Sınıfı Adaçayı ve Narenciye Tıraş Kremi, Şaşırtıcı Derecede Üstün Ultra Kaygan Tıraş Kremi...
Cremo Berber Sınıfı Adaçayı ve Narenciye Tıraş Kremi, Donakaltıcı Derecede Üstün Ultra Kaygan Tıraş Kremi.. .

Bu sebeple, ikisini de satın almak zorunda değilsiniz; bir tane yeter.

9. Erkek Tıraş Sonrası Yağı

Şüphesiz, hiç kimse kuru, kaşıntılı ve jiletle dolu sakallardan sevmez. Sadece rahatsız edici değil, aynı zamanda çok sinir bozucu.

Bunu yaşıyorsanız, iyi bir tıraş sonrası yağ, jel veya krem sadece aradığınız çözüm olun. Tıraş sonrası tıraş losyonları birçok doğrultudan yararlıdır:

Tıraştan sonra cildinizi sterilize etmek veya dezenfekte etmek. Kaşıntıyı ve kıl kökü iltihabını eksiltir. Cilt hasarını, batık tüyleri ve jilet darbelerini tedavi etmeye takviyeci olur. Ayrıca, sizi hoş ve taze kokulu vazgeçecektir.

En iyi tıraş losyonları, uçucu yağlar, Aloe Vera, karite yağı, cadı fındığı, papatya özü, gliserin ve natürel kokular gibi natürel bileşenler içerir.

Tıraş Pelerini veya Önlüğü

Saç kesimi önlüğü olması harika zira kesim sonrası temizliğinizi eksiltir. Bu bez, siz çalışırken saç kırpıntılarının her yere dağılmasını maniler ve tüm süreç süresince sizi temiz meblağ.

Profesyonel ipucu: Önlük için alışveriş yaparken vantuzlu veya pelerinli şemsiye tasarımlı olanları tercih edin zira bunlar standart olanlardan daha verimlidir.

11. Diş Macunu ve Fırçası

Dişlerinizin de biraz TLC’ye Tender Love and Care ihtiyacı vardır. Diş fırçalama, muhtemelen herkesin hijyen rutininin en önemli parçalarından biridir. Ağzınızı taze ve diş etlerinizi/dişlerinizi sağlıklı hissettirir. Bu sebeple bakım setinizde kesinlikle bir diş fırçası ve macunu bulunmalıdır.

12. Eksfoliye Edici Surat Devireme

Çok mu fazla? Pek değil. Eksfoliye edici bir surat devireme, kuru, ölü ve hasarlı cilt hücrelerinden kurtulmada çok etkilidir. Bu sebeple, suratınızın parlak, nemli ve pürüzsüz görünmesini sağlayacaktır.

Her zaman olduğu gibi, natürel içerikli ürünleri tercih edin; Minimum yan etki ile veya hiç yan etki olmadan etkili olduğu ispatlanmıştır.

13. Tırnak Makası ve Kesici

Evet! Tırnaklarınızı unutmayın.

Anladın mı?

14. Bir Kolonya ve Koku

Son olarak, oda ekibiniz biraz koku olmadan bitirilmiş sayılmaz. Unutmayın, tımar sadece bakmak değil, aynı zamanda harika kokmakla da ilgilidir. Bu sebeple, görünümünüzü ve kişiliğinizi bitirmek için biraz kolonya veya koku aldığınızdan emin olun.

Damat aletlerinizi alın

Ve bu bir sargı. Kendi bakım vasıta setinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey bu kadar. Bununla ilgili en iyi şey, bu öğelerin hepsini olmasa da çoğunu minik bir devireme torbasına veya seyahat çantasına sığdırabilmenizdir.

Bu, eksiksiz kitiniz ile kolayca ve sorunsuz bir şekilde hareket edebileceğiniz anlamına gelir. Bundan daha iyi olamaz. Bunları koymak için yeriniz biterse, burada depolamak için bazı fikirler bulabilirsiniz.

Peki bu listede eksik olan ne var? Erkeğinizin bakım setinde çok önemli olan nedir? Sizden haber almak isteriz, lütfen yorumunuzu alta vazgeçin ve düşüncelerinizi paylaşın!

joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi joseph gonzalez kuaför erkek kuaför ekibi
Joseph Gonzales

7 yaşındayken kardeşinin saçını kesmeye başlayan Joseph, her zaman ünlü bir kuaför olmak istemiştir.

Şimdi ilham verici yazılar, resimler ve saç modeli önerileriyle bilgilerini bizimle paylaşıyor.

.

Hakkında admin