Anasayfa / Tımar / 2021’de Havalı Bir Bıyık İçin En İyi 13 Bıyık Balmumu

2021’de Havalı Bir Bıyık İçin En İyi 13 Bıyık Balmumu

İçerik

En İyi Bıyık Mumu Tahlilleri Gidon Bıyık Mumu Birincil Bıyık Cilası Can Gidon Bıyık MumuClubman Bıyık MumuFirehouse Bıyık MumuFisticuffs Bıyık MumuFisticuffs Bıyık Mumu Gentlemen’s BlendFisticuffs Çam Kokulu Bıyık MumuFisticuffs Güçlü Yakalama Bıyık MumuPremium Bıyık MumuStache Bomb Stache WaxThe Sakallı Piç Oduncu Bıyık MumuWild Willies Bıyık MumuMountaineer Markası Natürel Bıyık Mumu Ne zaman Bıyık Mumu kullanmaya başlamalı Bıyık Mumu Tarifi Konutta Birleştirme Nasıl Yapılır 1: Konutta En İyi Bıyık Nasıl Birleştirilir Balmumu ve Hindistan Cevizi YağıAdım 2. Balmumu Hindistan Cevizi Yağı Karışımını EritinAdım 3. Eritilmiş Karışıma Vazelin EkleyinAdım 4. Hindistan Cevizi Yağı Balmumu ve Vazelin Karışımını KarıştırınAdım 5. Kaplara DökünAdım 6. Soğutulmuş Bıyık Balmumu Neden Konut Yapımı Bıyık Mumu?

id=”ftwp-postcontent”>

Muhtemelen erkeklerin bıyık ağdasını karşılaştırdığını duymuşsunuzdur. Ama gerçekten ne olduğunu ve sizin için neler yapabileceğini biliyor musunuz? Bütün olarak nedir ve ne için kullanılabilir? Sınayalım ve bilelim.

Büyük miktarda Bıyık mumu dediğimizde balmumu ve vazelin belirli oranlarda birleşimidir.

Bunun dışında, karışımın kapsadığı başka şeylere bağlı olarak, oldukça güzel bir koku bile yayabilir.

Bu, bıyıklarıyla iftihar dinlemek isteyen herkesin genellikle iftihar dinlediği bir şeydir. Ve o insanlardan biriyseniz, bıyık ağdası yaptırmak sizin için hiç de fena bir fikir olmayacak.

Genellikle saçınıza hasar vermeyecek veya saçınıza hasar vermeyecek biçimde yapılırlar. cildin. Onlar da satın almak için çok pahalı değil. Aslında, insanların kumpaslı olarak satın aldığı sakal yağları veya saç kremleri gibi bazı öteki saç bakım ürünleriyle karşılaştırdığınızda oldukça ucuzlar.

En İyi Bıyık Mumu Tahlilleri

En iyi parlak sonuç için test ettiğimiz ve araştırdığımız gözde bıyık ağdalarımızın altında.

Bıyık Balmumu Tutabilir misiniz

Birincil Bıyık Ağdasını Tutabilir misiniz Birincil Bıyık Ağdasını Tutabilir misiniz Birincil Bıyık Ağdasını Tutabilir misiniz – Amazon’dan Alın

Can sen ha ndlebar Primer Bıyık Ağdası orta tutuşa sahiptir.

Tehlikesiz, natürel, saklı ve petrol kapsamayan biltihapçı sınıf bileşenler kapsar. Temel olarak, reel hayat için tasarlanmıştır. ABD’de üretilen bu Birincil Bıyık Ağdası, cebinizde çözünmeyen, yağ ve su geçirmez yaftalara sahiptir. Amazon’da en iyi 4.6 derecesine sahiptir.

İkincil Bıyık Cilasını Tutabilir misiniz

İkincil Bıyık Ağdasını Tutabilir misiniz Can You Sekonder Bıyık Mumu Gidonu Can You Handlebar Sekonder Bıyık Mumu – Amazon’dan Alın

Can You Gidonu Sekonder Bıyık Mumu ekstra efor ve sıkı tutuştur. Tehlikesiz, natürel, saklı ve petrol kapsamayan biltihapçı sınıf bileşenler kapsar. Üstelik A.B.D.’de üretiliyor ve reel yaşam için tasarlandı.

Bu arada, Amazon’da vasati 4,5 puana sahip.

Clubman Mustache Wax

Clubman Bıyık Ağdası Clubman Bıyık Balmumu Clubman Bıyık Balmumu – Amazon’dan alın

Clubman Bıyık Ağdası Nötr Fırça Taraklı 14g, bıyıkları istediğiniz özelliklere göre kolayca şekillendirebilen ve şekillendirebilen klasik bir şekillendirici ağdadır. Amazon’da 4 puana sahiptir.

Firehouse Bıyık Cilası

İtfaiye Bıyık Mumu Firehouse Bıyık Mumu Firehouse Bıyık Mumu – Alın Amazon aracılığıyla

Firehouse Bıyık Balmumu, çok koyu görünen ancak daha sarih renkli olma meylinde olan Garip Yapışık bir ağdadır.

Koyu renkli saçlar için harikadır. Kolay uygulama ile üstün tutuş sağlar. Sadece bir uygulama ile sıcak ve nemli şartlarda bile tüm gün kalıcılık sağlar.

En iyi sonuç için uygulamadan evvel oda sıcaklığında kullanın. Ayrıca, ağdanın nasıl uygulanacağına dair en iyi ipuçları için lütfen uygulama yönergelerini okuyun. Bu ürün ABD’de el üretimidir. Partiler ve sıfırdan el yapımı sebebiyle renk biraz değişebilir. Bu ürün Amazon’da 4,4 puana sahiptir.

Fisticuffs Mustache Wax

Fisticuffs Bıyık Ağdası Fisticuffs Bıyık Mumu Fisticuffs Bıyık Mumu – Amazon’dan temin edin

Fisticuffs Bıyık Mumu 15g Teneke elle dökülür. Bıyığı ağzınızdan uzak tutabilir. Güzel bir narenciye/biberiye aromasına sahiptir.

Gidon bukleleri için harikadır. Amazon’da 4 puana sahiptir.

Fisticuffs Mustache Wax Gentlemen’s Blend

Fisticuffs Bıyık Ağdası Gentlemen's Blend Fisticuffs Bıyık Balmumu Gentlemen's Blend Fisticuffs Bıyık Balmumu Gentlemen’s Blend – Amazon’dan alın

Fisticuffs Strong Hold Bıyık Balmumu biltihapçı sınıf malzemelerle yapılır. Bir kaleyi koruyabilir ve Amazon’da vasati 4.2 puana sahiptir.

Fisticuffs Pine Scent Bıyık Balmumu

Fisticuffs Çam Kokulu Bıyık Ağdası Fisticuffs Çam Kokulu Bıyık Balmumu Fisticuffs Çam Kokulu Bıyık Balmumu – Amazon’dan Alın

Fisticuffs Çam Kokusu Güçlü Yakalama Bıyık Mumu 1 oz.

En nitelikli malzemelerle yapılır. Bir çam kokusuna sahiptir ve bir kaleyi korur. Amazon’da 3,9 puana sahiptir.

Fisticuffs Strong Hold Bıyık Balmumu

Fisticuffs Güçlü Tutuş Bıyık Ağdası Fisticuffs Strong Hold Bıyık Balmumu Fisticuffs Strong Hold Bıyık Balmumu – Amazon’dan Alın

Fisticuffs Güçlü Yakalama Bıyık Balmumu 1 oz. teneke en nitelikli malzemeler kapsar. Harika bir narenciye kokusuna sahiptir ve bir kaleyi koruyabilir. Amazon’da vasati puanı 4.1’dir.

Premium Bıyık Mumu

En İyi Bıyık Mumu En İyi Bıyık Mumu Premium Bıyık Mumu – Amazon’dan alın

Gentlemen’s Beard Premium Bıyık Balmumu 2 oz’luk büyük bir metal kolide saklanır.

Mükemmel tutuş ve korumaya sahiptir. Bu ürün, harika bir stili korurken size esnek bir sertlik verebilir. Fazla sertleşmeden bıyığınızı yerinde yakalamanıza destekçi olur. Hava şartlarına, bedene ve ısıya karşı solunumdan koruma sağlar. Kokusuzdur. Bıyıklarınızın harika görünmesini sağlayacak! Kullanımı kolaydır.

Tek yapmanız gereken ufak parmağınızla biraz ağdayı kazımak ve parmaklarınızın arasında ısıtmak. Ağda ısındıktan sonra bıyığa uygulayın. %100 natürel bileşenler kapsar, bu sebeple bıyıklarınıza toksik kimyasallar sürme konusunda kaygılanmanıza gerek yoktur. Bu ürün tamamen natüreldir ve ABD’de üretilmiştir. Bu biltihapçı sınıf bıyık mumunu seveceğinizi garanti edebiliriz. Bunu yapmazsanız, tedarikçiyle bağlantıya geçin ve size soru sorulmadan bütün bir geri ödeme yapılacaktır.

Stache Bomb Stache Wax

Stache Bomb Stache Wax Stache Bomb Stache Wax Stache Bomb Stache Wax – Amazon’dan alın

Stache Bomb Stache Wax, Maine’den bir bıyık mumudur.

Erkeksi bir çam kokusuyla kazanç ve Maine’de el üretimidir. Amazon’da 4 puana sahiptir.

Sakallı Piç Woodsman Bıyık Balmumu

Sakallı Piç Oduncu Bıyık Balmumu Sakallı Piç Oduncu Bıyık Balmumu Sakallı Piç Oduncu Bıyık Mumu – Amazon’dan Alın

Sakallı Piç Oduncu Bıyık Balmumu tamamen natüreldir. Tüm organik maddelerden üretilmiştir. Ayrıca, uzun süre dayanabilen ve hoş bir ahşap yaftayla gelen olağanüstü bir tutuşa sahiptir. Bu ürün Teksas’ın kalbinde el üretimidir ve Amazon’da vasati 4.3 puana sahiptir.

Wild Willies Mustache Wax to Go

Wild Willies Stache Wax Wild Willies Stache Wax Wild Willies Bıyık Balmumu Gitmek İçin Orijinal 3 Koli – Maliyet: 18,97 $ – Amazon’dan alın

Wild Willie’s Stache Wax, şu anda mevcut olan organik bileşenleri kapsar endüstride.

Şaşırtıcı bir biçimde, sadece sıkı bir tutuş sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sakalınızı da rehabilitasyon eder. Bu ürünle birlikte “Wild Willies Ağda Arınıcı” kullanmanız önerilir.

Bu ürün alttaki bileşenleri ve faydaları kapsar:

Shea Yağı, buruşuklukları ve ince çizgileri onarmak için harikuladedir. Anti-inflamatuar, derinlemesine ıslatıcı, UV gözetici, kolajen imali uyarıcıdır. Sarı Balmumu saç büyümesini uyarabilir ve saçı çevresel hasarlardan koruyabilir. Tatlı Badem Yağı kırık uçları güçlendirebilir ve onarabilir. Ayrıca A, B ve E Vitamini kapsar. Omega 9,6 ve 3’e ek olarak, saçları güçlü tutabilir ve kırılmayı önleyebilir.Çam Reçinesi, ağaçlardan elde edilen ve daha yapışık hale getirmek için bıyık mumunda nesiller boyu kullanılan natürel bir bitki reçinesidir.Çay Ağacı Esansiyel Yağı. sağlıklı saç büyümesini teşvik edebilir. Kuru cilt ve kepekleri rehabilitasyon edebilir. Saç dökülmesine deva ve mantar önleyici bir rehabilitasyondur. Sedir Ağacı Esansiyel Yağı Antiseboreik, Antiseptik, Anti-inflamatuar, Tonik, Sıkılaştırıcı, Balgam söktürücü, Böcek öldürücü ve Mantar öldürücüdür. Biberiye Esansiyel Yağı saç büyümesini uyarabilir ve folikülleri uyarabilir.

Amazon’da 4,7 puan aldı.

Mountainer Marka Natürel Bıyık Mumu

Mountainer Marka Doğal Bıyık Mumu Mountainer Marka Doğal Bıyık Mumu Mountaineer Marka Natürel Bıyık Mumu – Amazon’dan Alın

Mountainer Marka %100 Natürel Bıyık Mumu 2 oz.

Alışveriş yaparken boyutları karşılaştırabilirsiniz. %100 natürel, kimyasal kapsamaz ve petrol kapsamaz. Balmumu, Natürel Yağlar ve Uçucu Yağlar ile yapılmıştır, Nötr/Saydam bir Renk tonuna ve yüksek tutuşa sahiptir. Hafif Sedir/Köknar iğnesi kokusuna sahiptir. Amazon’da 4,1 puan aldı.

Bıyık Ağdası ne zaman kullanılmalı

bıyık mumu nasıl kullanılır how bıyık mumu kullanmak için

Bu soruyu şimdi soruyorsunuz, bu sebeple bir süredir sakalınızı uzattığınızı varsayabiliriz. Ya da onu büyütmeye başlamak için bir karar vermek üzeresiniz. Sakal veya bıyık bırakma zaman çizelgesinin hangi noktasında olursanız olun, şu anda çevrede olursanız, bu soruyu sormak için her zaman iyi bir zamandır. Surat kılı bakımı hakkında bereketli balakalar aramak için doğru ya da yanlış zaman yoktur.

Sakalınızı uzatmaya başladığınızda, saçınızın ne kadar süratli uzadığına bağlı olarak bir ay kadar unutabilirsiniz. şimdi dikkat edilmesi gerektiğini ve bir an evvel halledilmesi gerektiğini size kendiliğindene anımsatıyor. Sakallarınız suratınızın bir kısmını örtmeye veya saklamaya başladığında ve dikkatinizi dağıtmaya başladığında, onu düzeltmenin veya ortadan kaldırmak için şekillendirmenin bütün zamanıdır.

asil cılız bıyık mumu şekillendirme unruly scraggly bıyık ağdası şekillendirme

Artık sakalınız varlığını hissettirmeye başladığına göre, bıyık ağdası kullanmanın bütün zamanıdır.

Ve sunduğu düzensiz görünümden hoşlanmıyorsunuz. Tıraş olmak elbette bir seçenek değil, zira onu büyütmek için çok uzun süre bilave ettiniz. Tek seçeneğiniz, onu en iyi markaların ve doğru cinste bıyık ağdasının dayanağıyla kırpmak ve şekillendirmek.

Kalın ve fazla derecede pürüzlü surat kıllarınız olduğunda, bir saç kremine gereksiniminiz olacak. daha güçlü bir tutuş sağlayan bıyık mumu. Görünümleri ve sabah rutini üzerinde tüylenme yapmaktan hoşlanmayanlar için orta tutuşlu kolay bakım ağdasını almanızı öneririz. Ve tüm gün boyunca görünümünü düzgün ve bakımlı yakalamak isteyenler için natürel bir bileşim bıyık mumu almanız gerekir.

apply-mustache-wax.jpg

Öğle yemeğinden sonra ve buluşmalardan evvel, yerinde kalan ve konuşurken veya bir lokma yemek yerken yanlışlıkla ağzınıza kaçmayan şık bir zikzak bıyığınız olduğundan emin olmak için tekerrür uygulamanız gerekir.

Ve hepsinden iyisi, seksi delici gözlerinizi uygun biçimde geliştiren şık bir keçi sakalı. Bu iyi bıyık bakım ipucuna dikkat etmelisiniz.

Bıyık Ağdası Nasıl Sürülür

Bıyıklara uygulama söz konusu olduğunda ağdayı almak kadar kolay değildir ve sadece parmaklarınızı kullanarak uygulayın. Doğru tekniği ve sonrasında bıyık bakımınızı nasıl yapacağınızı bilmelisiniz. Bıyık fırçası da almanız gerekecek. Bu, balmumu denk biçimde yaymanıza destekçi olacaktır. Ayrıca bıyıklarınızı düzgün bir biçimde şekillendirmenize destekçi olacaktır.

Şimdi muhteşem Bay Miyagi’nin ünlü Karate Kid filminde söylediği gibi: “Wax ON, Wax OFF.”

Yapılacak En İyi Bıyık Balmumu Tarifi Konutta

ev yapımı bıyık mumu ev yapımı bıyık mumu

Konut yapımı bıyık mumu yapmak çok kolaydır.

Tek gereksiniminiz olan balmumu, hindistancevizi yağı, vazelin ve uçucu yağlar. Bu bileşenler, değişik mum tutuşları elde etmek için değişik oranlar kullanılarak karıştırılabilir.

Güçlü bir mum yapmak istiyorsanız, bal mumu ölçüyü hindistancevizi yağından daha fazladır. Bıyıklarınıza yağlı bir parlaklık veren yağlı ağda daha çok hindistancevizi yağı kullanır. Alttaki direktif, konutta kendi bıyık ağdanızı nasıl yapabileceğiniz konusunda size rehberlik edecektir.

1. Adım: Balmumu ve Hindistan Cevizi Yağını Birleştirin

bıyık mumu tarifi hindistan cevizi yağı arıları mumu bıyık mumu tarifi hindistan cevizi yağı arıları mumu

Balmumu ve hindistancevizi yağını bir karıştırma bardağında birleştirin kavanoz veya karıştırma kabı.

2. Adım. Balmumu Hindistan Cevizi Yağı Karışımını Eritin

bıyık balmumu tarifi ısı arılar balmumu hindistan cevizi yağı karışımı bıyık balmumu tarifi ısı arılar balmumu hindistan cevizi yağı karışımı

Mumunu eritmek için ocağa veya kazana koyun.

Adım 3.

Hindistan Cevizi Yağı Balmumu ve Vazelin Karışımını karıştırın

balmumu hindistan cevizi yağı bıyık mumu tarifi karıştırın

Vazelinin hindistancevizi yağı ve balmumu ile iyice karışmasını sağlamak için karışımı usulca karıştırın.

Adım 5. Kaplara Dökün

< div> kapta taze ev yapımı bıyık mumu kapta taze ev yapımı bıyık mumu

Üç malzemenin homojenleştiğinden emin olduğunuzda sıvıyı hazırladığınız kaba dökün.

homemade-mustache-wax-storage-jars.jpg

Bir teneke, kavanoz veya rastgele bir hoş kremayı seçebilirsiniz. Sahip olduğunuz ve kullanmak istediğiniz yemek kabı.

Cover The Cooled Bıyık Ağdası

kullanıma hazır bıyık mumu ev yapımı tarifi bıyık mumu ev yapımı tarifi kullanıma hazır

Takribî yarım saat sonra kabı kapatın. Bu tamamen soğuması için yeterli bir süre. Artık kullanıma hazırdır.

Neden Konut Yapımı Bıyık Ağdası?

Suratınızdaki tüyleri gözetmenize destekçi olabilecek ideal bir vasıtadır. Foliküllerden saçın ucuna kadar beslenmeyi ve nemi artırarak bıyık/sakalınızı kuvvetlendirmeye destekçi olur. Bu, aynı zamanda, bıyıklarınızı yerinde yakalamak, onu kullanmaktaki asıl emeliniz olduğunda çok daha iyidir, zira daha uzun bir yakalama etkisi vardır. Sakal yağı ve balsamı ile karşılaştırıldığında, sakal/bıyık mumu oldukça uzun süre dayanabilir, hatta bazıları 42 saatten fazla sürebilir.

Kendin Yap bıyık mumu ile şekillendirme kendin yap bıyık mumu ile şekillendirme

İyi bakım alışkanlıkları, aksi takdirde gece uyumadan evvel sakal ağdasını çıkarmanızı gerektirir.

Ertesi sabah çıkarmak acı verici olabilir zira daha uzun süre bırakıldığında saç tellerine sıkıca entegre olabilir.

İdeal olarak, ağdayı gün ortasında tekerrür uygulamadan evvel veya tımardan evvel sabah uyguladığınız ağda kalıntısını çıkarmak için bıyıklarınızı nemli bir bez veya el havlusu ile silmelisiniz.

Konut yapımı bıyık ağdası organiktir ve hem sizin hem de sakalınız için çok sağlıklıdır. Sakalınızı sağlıklı hale getirir ve sakalınızı genel sağlığınız için risk oluşturmaz. Sakalınızı ve bıyıklarınızı tamamen düzenlemenize izin verecek! İster büyük bir buluşma, ister resmi veya yarı resmi bir gala için olsun, bir bıyık mumu kesinlikle o maço bıyık stilini yerini yakalayacaktır!

hristiyan hume berber erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume

İster inanın ister inanmayın ama Christian, makas ve ustura kullanan bir sihirbazdır.

Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında destekçi olmak için bu ekibe son kayıp millete olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene boyunca kendi berber iş yerini açtı. Hazır olun!

.

Hakkında admin