Anasayfa / Tımar / 2021’de Harikulade Düzenleme için En İyi 11 Sakal Düzeltici

2021’de Harikulade Düzenleme için En İyi 11 Sakal Düzeltici

İçindekiler

En İyi Sakal Düzeltici Analizleri1. Panasonic Beden Ve Sakal Düzeltici2. Wahl En İyi Sakal Düzeltici3. Conair Pille Çalışan Sakal Düzeltici4. Conair Kablolu Sakal Düzeltici5. Panasonic ER-GB40-S Akümülatörlü Sakal Düzeltici6. Philips Norelco Sakal düzeltici BT3210/417. Philips Norelco Sakal Düzeltici 7200, Vakum BT72258 ile. Remington HC5550AM Sakal Düzeltici9. Wahl Sakal Şarj Edilebilir Düzeltici10. Braun Bt 5090 Hassas Sakal Düzeltici11. Philips Norelco Sakal Düzeltici 9100 Bt9295Sakal Düzeltici Satın Alma Kılavuzu1. Kablosuz veya Kablolu Düzelticiler2. Düzeltici Performans, Kapasite ve Kolaylık3. Korumalar, İlaveler ve Aksesuarlar4. Pil Ömrü6. Güvenilir Sakal Düzeltici Markaları ve Fiyatı7. Güvenilir Çevrimiçi İncelemeler8. Sakal Düzelticinizin garantisi9. Bıçak Bakımı Kolaylığı10. Düzenleme Bıçaklarının Tipleri ve GenişlikleriEn İyi Sakal Düzeltici Aksesuarları1. Philips Norelco Sakal Düzeltici2 için Seyahat Çantası. Active Prince Premium Sakal Yağı Bakım Kremi Nemlendirici3. Dahili Tarak Sakal Düzeltici ile Siyah Sakal Şekillendirme ve Şekillendirme Taşıtı, Saç Kesme Makinesi ile Sakal Düzeltici Satın Alma

Çoğu sakallı erkek, sakallarını ve bıyıklarını klasik moda stillerine ek olarak görür .

Her iki vaziyette de, kirli sakalınızı aşmışsanız ve her zamanki gibi harika görünmek istiyorsanız, birinci sınıf bir sakal düzelticiye ihtiyacınız vardır. Sakal düzelticilerin elektrikli tıraş makineleriyle aynı olmadığını unutmayın. Sakal düzelticilerin uzunluğu genellikle sadece bir milimetre kadar kısadır.

Kendinize bir sakal düzelticide ne aradığınızı sorun. Duşta mı banyoda mı kullanmak istiyorsunuz? Sadece suratınızı mı yoksa bedeninizin diğer kısımlarını da mı kesiyorsunuz? Yoksa sadece en iyi şekli mi arıyorsunuz? Bunları göz önünde bulundurun ve aşağıdaki detaylı sakal düzeltici incelemelerimizle size en uygun düzelticiye karar verebilirsiniz.

En İyi Sakal Düzeltici Analizleri

Temiz ve rahat bir tıraş için erkekler için en iyi sakal düzelticiler hakkında derinlemesine incelemelerimizi altta bulabilirsiniz.

1. Panasonic Beden ve Sakal Düzeltici

Panasonic Vücut ve Sakal Düzeltici Panasonic Vücut ve Sakal Düzeltici Panasonic Beden ve Sakal Düzeltici – Amazon’dan Alın

Panasonic Gövde ve Sakal Düzeltici, size üstün bir düzenleme sağlamak için keskin, 45 derecelik paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir.

Yukarı kaydırılan hassas düzeltici, sakal ve bıyık ayrıntılandırma için mükemmeldir. Bu düzeltici, kauçuk tutamağa sahip ergonomik, erkeksi bir tasarıma sahiptir. Amazon’da 4.7 puanı var.

Benim gibi bir pahalı düzelticiden diğerine geçenler için, bunu satın alırsanız, bir daha asla düzelticilerden ucuza kaçmayacağını biliyorum. Kişisel deneyimime göre bundan oldukça memnun kalacaksınız.

Umarım bu satın alacağım son trimmer markasıdır zira bundan sonra her zaman satın alacağım marka bu olacaktır. Kutusundan çıkar çıkmaz üç defa kullandım ve o zamandan beri henüz şarj etmedim. Ayrıca, son düzelticim bozulduktan sonra hangi markayı alacağıma karar vermem biraz zaman aldığından, biraz uzun sakalımı da düzgün bir şekilde kesti.

2. Wahl En İyi Sakal Düzeltici

Wahl En İyi Sakal Düzeltici Wahl En İyi Sakal Düzeltici Wahl En İyi Sakal Düzeltici – Amazon’dan alın

Bu sakal düzeltici şu şekilde seçilmiştir: Hammacher Schlemmer Enstitüsü tarafından en iyi derecelendirilmiş düzeltici, optimum özellikler sağladığı ve rahat ve kapsamlı bir tıraş sağladığı için.

Özellikle, Wahl Best Sakal Düzeltici, gereksiz hengame üreten diğer düzelticilere kıyasla oldukça sessizdir. Ayrıca koli içeriğinde bulunan AC adaptör ile 1 saat şarj edebilirsiniz. Amazon’da 4.5 puanı var.

Profesyonel bir stilist dostum, “Şimdiye kadar kullandığım en iyi düzeltici ve sahip olduğum en iyi bakım taşıtı” dedi.

3. Conair Pille Çalışan Sakal Düzeltici

Conair Pille Çalışan Sakal Düzeltici Conair Pille Çalışan Sakal Düzeltici Conair Pille Çalışan Sakal Düzeltici – Amazon’dan Alın

Conair Pille Çalışan Sakal Düzeltici, güçlü paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir. Ayrıca kulak ve burun kılı düzeltici olarak da kullanılabilir.

Çok kullanımlı bir tutamağa sahiptir ve bir saç kesme bıçağı, bıyık tarağı, temizleme fırçası, yağlama yağı ve saklama standı içerir. Bu düzeltici Amazon’da 4.3 derecesine sahiptir.

Pil ömrü bu Conair ile biraz daha az güvenilirdir, ancak bunun dışında, daha yüksek kaliteli bir trim elde etmek için iyi bir ürün satın alımıdır. Bu düzeltici, sakal/bıyık düzeltici satın almayı düşünen biri için önerilir. Çok kısa kesmek için yapıldığında cildi hafifçe çektiği için bunu yakın kesim için kullanmayın.

4. Conair Kablolu Sakal Düzeltici

Conair Corded Sakal Düzeltici Conair Corded Beard Trimmer Conair Corded Beard Trimmer – Amazon’dan edinin

Conair Corded Sakal Düzeltici, süratli temizlik için çıkarılabilir bir bıçağa sahiptir.

Bu ürün iki senelik sınırlı bir garanti sağlar ve Amazon’da 4,3 puana sahiptir.

Bu markayı kullanan bir meslektaşım “Bu şimdiye kadar sahip olduğum en iyi sakal düzeltici. Aynı bölgeleri tekerrür tekerrür tıraş etmem gerekmiyor. Yakın ve süratli tıraş oldu. Bu sebeple, denediğim diğer düzeltici ürünlere kıyasla harika bir ürün. Diğer düzelticilerde hayal kırıklığına uğradım zira yaptıkları kenarlar veya tıraşlar benim sevdiğim kadar hassas değil.”

5. Panasonic ER-GB40-S Akümülatörlü Sakal Düzeltici

Panasonic ER-GB40-S Akülü Sakal Düzeltici Panasonic ER-GB40-S Kablosuz Sakal Düzeltici Panasonic ER-GB40-S Kablosuz Sakal Düzeltici – Amazon’dan alın

Bu, sakalları düzenleyen kablosuz bir düzelticidir. 19 uzunluk ayarı 1 ila 10 mm içeren süratli ayar kadranı vardır.

Eşsiz su kepenkleri süratli ve kolay bakım sağlar. Bu düzeltici, göstergeli bir AC şarj standı ve bir temizleme fırçası içerir. Amazon’da 4,2 puan aldı.

Harika bir ürün ve ıslak ve kuru kesebilir ve artık ataşmanları değiştirmeye ve takip etmeye gerek yok. Bakımı ve bakımı çok kolaydır, ancak bir şeyi usunuzda yakalamanız gerekir, gözetmelerinden kimilerinin keskin kenarları vardır, budama yaparken bunlara dikkat etmek daha iyidir. En iyi deneyim olmasa da makul fiyata değer.

6. Philips Norelco Sakal düzeltici BT3210/41

Philips Norelco Beardtrimmer BT3210 Philips Norelco Beardtrimmer BT3210 Philips Norelco Sakal Düzeltici BT3210 – Amazon’dan alın

Philips Norelco Sakal düzeltici BT3210/41, kullanıcılarına 10 yerleşik 3/64″ 1mm çoğalışlarla kilitlenen ayarlanabilir uzunluk ayarlarında.

Kullanıcıların cilt tahrişi olmadan pürüzsüz ve rahat bir düzenleme deneyimi yaşamasını sağlayan cilt dostu bıçaklara sahiptir. Başlık, kolay ve kapsamlı temizlik için çıkarılabilir. 100-240 V otomatik voltaj kullanır. Bu ürün Amazon’da 4,1 puana sahiptir.

Phillips Norelco’nun piyasada yarattığı şimdiye kadarki en iyi sakal düzeltici! Bu sakal düzeltici bana şimdiye kadarki en yumuşak, en eşit ve verimli tıraşı verdi.

7. Philips Norelco Beardtrimmer 7200, Vakum BT7225

Philips Norelco Beardtrimmer 7200 with Vakum BT7225 Philips Norelco Beardtrimmer 7200 ve Vakum BT7225 Philips Norelco Beardtrimmer 7200 ve Vakum BT7225 – Amazon’dan edinin

Philips Norelco QT4070 Vakumlu Sakal , Anız ve Bıyık Düzeltici Pro ismini Philips Norelco QT4070/41 Sakal Düzeltici 7300 olarak değiştirdi.

Ancak geçiş yaparken ürün sunum değişiklikleri görebilirsiniz.

Bu arada, bu ürün, saçları 1/32 inçten 23/32 inç’e 1 mm’den 18 mm’ye kadar düzeltmenizi sağlayan 18 uzunluk ayarına sahiptir. İlginç bir şekilde, kırpmayı ve fan süratini artırabilen bir turbo efor artırma özelliği sergiliyor. Bu düzelticinin Amazon’da 4 derecesi var.

Sevdiğim biri bu düzelticiyle ilgili deneyimini anlattı. “Sadece bir seneden biraz fazla bir kullanımdan sonra her iki taraftaki klips birbiri arkasına kırıldı ve kesme aparatı yerinde kalmadı. Düzeltici bundan sonra işe haylaz. Müşteri destek hizmetleriyle iletişime geçtiler ve profesyonelce cevap verdiler.

Kesme değişimi süratli bir şekilde bana gönderildi ve bana öyle geliyor ki orijinalin çok daha geliştirilmiş, yükseltilmiş tasarımı ücretsiz. Kesici ataşman değişimi bu sefer harikulade bir şekilde çalıştığı için şirketi destekleri ve ürünü için de şiddetle tavsiye ediyorum.”

8. Remington HC5550AM Sakal Düzeltici

Remington HC5550AM Sakal Düzeltici Remington HC5550AM Sakal Düzeltici Remington Hc5550Am Sakal Düzeltici – Amazon’dan alın

Remington HC5550AM Sakal Düzeltici profesyonel kendiliğinden bilenen ve titanyum kaplı bıçaklara sahip efor motoru.

Bu sakal düzeltici kablolu ve kablosuz olarak kullanılabilir. Her zaman hareket halinde olan erkekler için harikulade olan bir USB şarj özelliğidir. Kaymaz kauçuk yakalama yeri vardır. Bu düzeltici Amazon’da 4 derecesine sahiptir.

İyi bakım ürünleri ürettiği bilinen bir şirket tarafından yapılan, şiddetle tavsiye edilen harikulade düzeltici. Tek şikayetim, pilin şarj olması çok uzun sürüyor. En iyi yanı, şayet elinizde elektrik varsa, şöhretiteyi kablolu olarak kullanabilirsiniz.

9. Wahl Beard Şarj Edilebilir Düzeltici

Wahl Beard Şarj Edilebilir Düzeltici Wahl Beard Şarj Edilebilir Düzeltici Wahl Beard Şarj Edilebilir Düzeltici – Amazon’dan alın

Bu şarj edilebilir sakal ve bıyık düzeltici sakalınızı düzgün tutun. Güvenli bir tutuş için yumuşak değişli personellere sahip ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Ek görünümler oluşturmak için kılavuz taraklar içerir. 3 senelik garantisinden yararlanabilirsiniz. Bu düzelticinin Amazon’da derecesi 4’cins.

Bu düzelticinin bu incelemesini Amazon’da okudum. “Bu satın almayla yaptığım harika bir uyuşma! Bu düzeltici, benim zevkime göre biraz hengameli olsa da uluslararası seyahatler için harika.”

10. Braun Bt 5090 Hassas Sakal Düzeltici

Braun Bt 5090 Hassas Sakal Düzeltici Braun Bt 5090 Hassas Sakal Düzeltici Braun Bt 5090 Hassas Sakal Düzeltici – Alın Amazon aracılığıyla

Bu, Braun’un en güçlü sakal düzelticisidir. Eşit bir düzenleme elde etmek için zorlu sakal şartlarına geçim sağlayabilen güçlü bir çift pil sistemine sahiptir. Size belirlenmiş sakal stilleri vermek için ultra keskin paslanmaz çelik düzenleme personeline sahiptir.

Bu ürün Amazon’da 4,3 puana sahiptir.

Bu düzelticide sevdiğim şey, bir milimetreye yakın düzenleme ayarlarıdır. Fiyatına göre kaliteli bir tıraş makinesi. Nasıl hareket ettirebileceğinizi kavrayana kadar, ilk kullandığınızda sizi birkaç defa kesebilir. Nasıl doğru kullanılacağını biliyorsanız, orta uzunluktaki sakalınızı her zaman temiz yakalamak için harikulade bir düzeltici olabilir. Ağır hizmet tipi, yüksek kaliteli bir ürün, dayanıksız ve ucuz değil.

11. Philips Norelco Beardtrimmer 9100 Bt9295

Philips Norelco Beardtrimmer 9100 Bt9295 Philips Norelco Beardtrimmer 9100 Bt9295 Philips Norelco Beardtrimmer 9100 Bt9295 – Amazon’dan alın

Bu çok doğrultulu düzeltici çift taraflıdır tersine çevrilebilir ve bir uçta yüksek performanslı bir düzeltici ve diğer tarafta bir ayrıntı düzeltici sunar.

Sakal düzenleme işlemi daha az zahmetlidir.

Bıçaklar, ince öğütülmüş Krom Çelikderi yapılmıştır ve kendiliğinden bilener, 0,2 mm’lik artan uzunluk ayarları sayesinde ultra hassas kesim yapma kabiliyetine sahiptir. Tamamen yıkanabilir cihazın temizlenmesi çok kolaydır. Sadece cihazı musluğun altına tutun ve durulayın.

Profesyonel bir sakal düzeltici kullanıcısının bu düzeltici hakkında söyleyecekleri var. “Efor seviyesi göstergesi iyi çalışıyor ve tıpkı açıklamada belirtildiği gibi. Elde iyi hissettiriyor ve sakalımı doğru uzunlukta yakalamak ve tıpkı bir profesyonelin kestiği gibi pürüzsüz ve düzenli görünmesi mevzusunda harikulade bir iş çıkarıyor.”

Sakal Düzeltici Satın Alma Rehberi

Sakal düzeltici satın almaya karar vermeden evvel göz önünde bulundurulması gereken bazı noktalar vardır. Yeni sakal düzelticileri incelerken gözden geçirmeniz gereken ana noktalar şunlardır:

Sakal Düzelticinin Eforu – daha fazla tork, her geçişte daha fazla bıyık alacağı anlamına gelirSakalın fiyatı Düzeltici – ödediğiniz fiyata ne kadar değer elde edersinizSakal Düzelticinin Pil Ömrü  – uzun pil ömrü ve süratli şarj süresi ile yaşamınız daha rahat olurSakal Düzeltici Kordon – şarj ettiğiniz veya elektriği taktığınız kablosuz bir sakal düzeltici mi istiyorsunuz? Hangi sakal düzelticiyi alacağınıza karar verirken seçimlerinizi temel alabilir.Kablosuz veya Kablolu Düzelticiler

Çoğu sakal düzeltici kullanıcı, kablosuz veya pille çalışan bir düzelticinin esnekliğini önerir. Kullandıkça yolunuza girecek bir kablosu olmaması, elektrik prizi olmadığında bile her yerde kullanabilmenizi sağladığı hareket kabiliyeti, bu modeli neden tavsiye ettikleri sorulduğunda gösterdikleri sebeplerdir. .

sakal düzelticiler satın alma rehberi kablosuz beard trimmers satın alma rehberi kablosuz

Yine de eksileri, kolaylıklar mevzusundaki hevesinizi azaltabilir. Pille çalışan model, elektrikle çalışan kablolu model kadar güçlü değil. Ve daha fazla efor, daha yüksek kesme sürati anlamına gelir; bu da kablolu ve elektrikle çalışan sakal düzelticileri, cildinizi suratınızdan sürüklemeden sakal kesmede daha verimli hale getirir.

Pille çalışan piller, pilleri bittiğinde ve yedek yakalamayı unuttuğunuzda sizi bitmemiş bir düzenleme ile bırakabilir. Uzun ve kalın sakalları kesmek veya düzenlemek için daha fazla efor ve daha yüksek sürat gerektiğinden, daha yüksek efora sahip kablolu sakal düzelticiler ayrıca uzun ve yoğun sakalları olanlar için en uygun olanlardır.

2. Düzelticiler Performansı, Kapasitesi ve Kolaylığı

Bu, hangisinin en iyisi olduğu hakkındadır. Ufak kompakt sakal düzelticiler veya büyük olanlar. Hareket kabiliyeti ve seyahatler için ambalajlama için ufak düzelticiler daha uygundur, ancak elektrikli kesim söz mevzusu olduğunda büyük olanlar daha iyi performans gösterir. Daha ufak olanların çoğu pille çalışır, bu sebeple kullanım kolaylığı için bu lisderiin başında gelir. Ancak gideceğiniz yerde elektrik kaynaklarına erişiminiz olduğunu biliyorsanız, büyük ve kablolu düzelticileri satın alın.

3. Gözeticiler, Ataşmanlar ve Aksesuarlar

Kolaylık olması için seçim yaparken, elbette her istediğinizde gözetici değiştirmenizi gerektirmeyen esnek bir düzeltici olan ayarlanabilir gözeticili bir sakal düzelticiyi tercih edebilirsiniz. değişik bir uzunlukta kırpmak için.

sakal düzeltici aksesuarları beard düzeltici aksesuarları

Ancak değiştirilebilir gözeticiler sakal düzelticiler için bir avantajdır; sakalınızı kesmek için kullanın.

Sakal düzelticiden buruna, kulaklara, beden düzelticiye ve hatta ayarlanabilir gözeticili düzelticilerin yapamayacağı elektrikli tıraş makinesine kadar. Yapabileceği en iyi şey sakalları değişik uzunluklarda kesmektir.

Gözetmelere ve ilavelere ek olarak, sadece düzelticinin tamamen değiştirilebilir parçaları olarak değil, aynı zamanda belirleyici olacak aksesuarlar da vardır. ihtiyaçlarınıza en uygun olanı. Bunlar saklama veya ambalajlama çantası, seyahat seti çantası veya şarj standıdır. Ayrıca taraklara, bıçak yağına, makaslara ve fırçalara da ihtiyacınız olacak. Seyahat için her bavulunuzu hazırladığınızda tüm aksesuarlarınızın olup olmadığını hakimiyet ettiğinizden emin olun.

4. Pil Ömrü

Mevzu pille çalışan sakal düzelticileri seçmeye geldiğinde emel her zaman rahatlık, hareket kabiliyeti ve seyahat ederken kolay paketlemedir. 2-3 günlük bir yolculukta sadece birkaç dakika kullanmanız gerektiğinde pil ömrü neden önemlidir?

Buradaki sorun pil ömrünün ne kadar sürebileceği değildir. Önemli olan pilin bütün olarak şarj olmasının ne kadar sürdüğüdür. Çoğu, 10 – 15 saat kadar sürer, ancak en az 2 saat maksimum kullanımınız varsa, bu iyi bir seçim olacaktır.

6.

Güvenilir markalardan satın aldığınızda, uzun senelerdir iyi ve harikulade sakal düzelticiler üretme işiyle uğraştıkları anlamına gelir. Ne hakkında olduklarını biliyorlar ve çoğu sakal düzeltici kullanıcının avantajlarını ve gereksinimlerini biliyorlar.

Elbette bu markaların çoğu ürünlerini ucuza satmıyor. Ancak, bir parça kırıldığında, sakal düzelticiler satan mağazalarda, hatta yakınınızdaki yerel mağazalarda satılan bir dizi yedek parçaya sahip olacağınızın güvencesi, güvenilir markalarla garanti edilir. Aslında, geniş bir mağaza yelpazesinde bu güvenilir markalar bulunur, bu sebeple hemen hemen her yerde bulunabilirliklerine ulaşabilirsiniz.

beard trimmers marka incelemeleri beard trimmers marka incelemeleri

Araştırmamıza ve kişisel deneyimlerimize göre Phillips, Wahl ve Panasonic popüler güvenilir markalardır.

Yüksek değer, sadece fiyat açısından değil, aynı zamanda dayanıklılık, güvenilirlik ve optimum performans açısından da çeviri edilir. Bu sebeple güvenilir markalar, ürünlerini biraz daha yüksek fiyatlara satsalar da, yatırımlarınız ürün için ödediğiniz para için en tatmin edici yatırım getirisini alacağınızdan emin olabilirler.

7. Güvenilir Çevrimiçi Analizler

Ürün incelemelerini okumak, satın alınacak ürüne karar verirken de takviyeci olabilir. Güvenilir çevrimiçi incelemeler, bunların doğrulanmış müşterilerden gelen hukuki incelemeler olduğu anlamına gelir, bu sebeple belirtilen ve iletilen deneyim ve duygular asıl ve orijinaldir. Her artı ve eksi, ürünü kullanırken deneyimleyebileceğiniz avantajlara yapıcı katkılardır.

Ürünü ararken, ürünşöhret sayfasında yayınlanan yorumları okuyabilirsiniz. Amazon ve eBay gibi çoğu satıcı sitesi, müşterilerin satın aldıkları ürünler için yorum bırakmasına izin verir. Bunlar, metin incelemelerinin ve yıldız derecelendirmelerinin kombinasyonları olabilir. Bu da size müşterilerin ürünlerin performansı hakkında ne düşündüklerini söyleyecektir. 4 yıldız veya daha fazla derecelendirmeye sahip olanları seçin.

8. Sakal Düzelticinizin Garantisi

En iyi ürün garantisi en az 2 yıldır ve en azından plastik parçalar veya kolayca eskiyen parça değişimleri sunmalıdır.

Kimileri 3 sene garanti sunar, ancak bunlar nadirdir ve böyle bir teklif gelirse, bu daha uzun garanti süresini alın.

9. Bıçak Bakımı Kolaylığı

Genel olarak, sakal kesme makinenizin bıçağını keskin, temiz ve yağlı hale getirmeniz yeterlidir, ihtiyaç dinleyeceği tüm bakımlar bunlardır. Paslanmaz çelik, bakım kolaylığı söz mevzusu olduğunda kesinlikle kazanandır.

10. Düzenleme Bıçaklarının Tipleri ve Genişlikleri

Kullanılmakta olan en yaygın iki düzeltici bıçak cinsi seramik ve çeliktir. Seramik bıçaklar korozyona uğramaz ve daha soğuktur. Bu cins bıçaklar dayanıklıdır ve düzgün bir şekilde bakılırsa daha uzun süre katlanır ve düşmemesine veya sert bir yüzeye çarpmamasına dikkat ederseniz. Berberler, daha iyi kayma ve daha yumuşak hissetme eğiliminde oldukları için seramik bıçakları tercih ederler.

Paslanmaz çelik bıçaklar, çelikderi yapıldıkları için çok daha sert ve dayanıklıdır. Paslanmaz çelik bıçaklar paslanmaz, keskinleştirilmesi daha kolaydır ve seramik bıçaklara göre daha ucuzdur. Bu bıçakların ebatları seramik bıçaklardan daha geniştir.

Değer, dayanıklılık, çeşitlilik ve kullanım ve bakım kolaylığı söz mevzusu olduğunda, kişisel tercihten paslanmaz, firari bir kazanandır.

MALİYETI HAKİMİYET ET

MALİYETI HAKİMİYET ET

MALİYETI HAKİMİYET ET

div>

Başlık
Philips Norelco Sakal Düzeltici için Seyahat Örneği

div>

Önizleme
Philips Norelco Sakal Düzeltici Serisi 7200 7300 7100 3100 Saç Kesimi Saç Kesimi için Şapka Seyahat Çantası...Hatd Travel Cas e Philips Norelco Sakal Düzeltici Serisi 7200 7300 7100 3100 Saç Kesimi Saç Kesimi...

Fiyat
Fiyat mevcut değil

Buradan alın.
MALİYETI HAKİMİYET ET

Başlık
Kara Sakal Dahili Taraklı Şekillendirme ve Şekillendirme Taşıtı

Önizleme
The BEARD BLACK Sakal Şekillendirme ve Şekillendirme Aracı Mükemmel sıralama ve Kenarlandırma için dahili Tarak, kullanın...Mükemmel sıralama için dahili Taraklı BEARD SİYAH Sakal Şekillendirme ve Şekillendirme Aracı & Kenar, kullan...

Fiyat
9.99$

Buradan alın.
MALİYETI HAKİMİYET ET

1.

MALİYETI GÖR

Sakal düzeltici seyahat setime harika bir katkı. Bir Norelco sakal düzeltici için oldukça çekişmeli bir kit olarak, kimileri, düzeltici modelleriyle birlikte gelen 23 ataşmanın tümüne sığamayacaklarını söylüyor. 23 ekin tümüne aynı anda ihtiyacınız olmayacak, bu surattan gerçekten ihtiyacım olanı yalana çalışıyorum. Taraklı düzeltici, ekstra tarak ve şarj cihazı, sanki sakal düzeltici modelim için yapılmış gibi uyuyor. Bu benim için son zamanlarda yaptığımız bir seyahatte seyahat valizimde üç parçanın da kaybolmasından daha iyi. Satın aldığım için çok mutluyum ve memnunum.

2. Active Prince Premium Sakal Yağı Bakım Kremi Nemlendirici

Aktif Prens Sakal Yağı Kremi Premium Sakal Nemlendirici Canlandırıcı Koku 2 oz - En İyi Bırakılan...Active Prince Beard Oil Conditioner Premium Sakal Nemlendirici Canlandırıcı Scent 2 oz - Best Leave in...
Active Prince Beard Oil Conditioner Premium Sakal Nemlendirici Canlandırıcı Koku 2 oz – En iyi ayrıl…

A…Yeni Active Prince tescilli kokumuz, taze metromuzdur…

$10.97

MALİYETI GÖR

Harika his ve koku! Benim için harikulade sakal yağı. Bir uçuşta pompa şişesiyle ilgili bir sorun yaşadım. Pompa, check-in valizime sızdı. Firmaya haber verdim ve hemen yedek pompa ve yağ gönderdiler. Harika bir müşteri hizmeti bulmak güç. Şiddetle tavsiye edilen şirket, müşterilerine deneyimimizi önemsediklerini gösteriyor.

3. Dahili Taraklı Siyah Sakal Şekillendirme ve Şekillendirme Taşıtı

BEARD BLACK Sakal Şekillendirme ve Şekillendirme Aracı Mükemmel sıralama ve Kenarlandırma için dahili Tarak, kullanın...Mükemmel sıralama ve Kenarlandırma için dahili Taraklı SAKAL SİYAH Sakal Şekillendirme ve Şekillendirme Aracı, kullanın...
BEARD BLACK Sakal Şekillendirme ve Şekillendirme Aleti, Kusursuz sıralama ve Kenarlandırma için dahili Tarağa sahip, kullan…
9,99 $

MALİYETI HAKİMİYET ET

Bütün olarak beklendiği gibi çalışan harika bir vasıta. Evvel berbere benim için çizgileri oymasını ve ardından önümüzdeki iki hafta süresince çizgileri takip etmesini sağlamalıydım. Berberin kasetini takip edemediğim ve daha sık Berbere gittiğim zamanlar oluyor. Tutarsız tıraşımdan dolayı jilet darbeleri alıyordum. Şimdi, berberim sakalımı bantlamak için bu aleti kullanıyor, sonra ben de usturayla çizgileri takip ediyorum. İyi tasarlanmış, hafif ve kullanışlı olduğu için kullanımı kolaydır, ödediğiniz fiyat, onu kullanarak elde edeceğiniz deneyim için makul.

Sakal Düzeltici ve Saç Kesme Makinesi

Kesinlikle bazı benzerlikler olduğu gibi, bu ikisi arasında kesinlikle bazı değişiklikler de vardır. Saç kesme makineleri temel olarak daha uzun saçları kesmek için tasarlanmıştır ve genellikle bir dizi değişik ataşmanla birlikte gelir. Her ataşman, yapılacak kesimin uzunluğunu belirlemek veya “ayarlamak” için kullanılır.

Tıraş makinesinin birincil tasarımı ve emeli, neredeyse tıraş edilmiş çok kısa saç görünümü elde etmek için cilde çok yakın kesmesine izin vermez. Bu temiz kesim görünümünü elde etmek için bir tıraş makinesi kullanılır.

Sakal düzelticinin daha ince bıçakları, saç veya sakalın kesilmesi veya düzeltilmesiyle ilgili daha ince detaylar üzerinde çalışmayı kolaylaştırır. Bazı düzelticilerde ataşmanlar bulunur ancak tüm saç kesme makinelerinde ataşmanlar bulunur.

Tıraş makineleri, saç kesme makinelerinin aksine kalın veya uzun saçları kesmek için tasarlanmamıştır. Kısa saçlar ve ince ayrıntılar, düzelticiler için yapılmıştır. Ancak, düzelticiler çok yakın kesim yapabilirler, bu da kimilerinin tıraş makinesi yerine düzelticiyi tercih etmesinin nedenlerinden biridir.

Sakal Düzelticinizi Satın Alma

Brooklyn’in en iyi berberlerinden birinden Matt Southerland, o zamana kadar sakalın uzamaya karşı kesilmesini önerir. düzelticinin son vuruşunu yapar ve Adem elmasının hemen üzerinde bir boyun çizgisi gözetmenizi önerir. Bu sakal düzelticilerden sizin favoriniz hangisi? Facebook’ta veya yorumlarda bize bildirin!

hristiyan hume berber erkek kuaför ekibi christian hume berber erkek kuaför ekibi
Christian Hume
< div itemprop="description">

İster inanın ister inanmayın, tıraş olmaya çok ihtiyacı var ama Christian, makas ve ustura kullanan bir sihirbaz.

Ara vermeye, seyahat etmeye ve Nick’le tanıştıktan sonra, erkeklere toplam makyajlarında takviyeci olmak için bu ekibe son kayıp ulusa olarak katılmaya karar verdikten sonra 12 sene süresince kendi berber iş yerini açtı. Hazır olun!

.

Hakkında admin