Anasayfa / Erkek Giyim / 2021’de Dikkatleri Döndürecek 15 Erkek Kravat

2021’de Dikkatleri Döndürecek 15 Erkek Kravat

İçerik

Trend Now’da En İyi Erkek KravatlarıSiyah Saten Erkek KravatlarıNane Yeşili İpek Erkek KravatlarıSiyah Noktalı Skinny Erkek KravatlarıKoyu Mavi Çizgili Ekose Erkek KravatlarıPaisley Turuncu Erkek KravatlarıSolid Mor Polyester Erkek KravatlarıÇiçekli Desenli Skinny Cotton Erkek KravatlarıSolid Pembe Polyester Saten Erkek KravatlarıKuş Desenli Pamuklu Erkek KravatlarıKlasik Çizgili Siyah Erkek KravatlarıKırmızı Saten Erkek KravatlarıMavi ve Gri Klipsli Siyah Erkek KravatlarıSiyah İpek Kendinden Kravat Yaylı Erkek KravatlarıLacivert ve Kahverengi Ekose Fiyonklu Erkek KravatlarıMavi Örgü Fiyonklu Erkek KravatlarıErkekler neden kravat takar?Erkek Kravatlarının Değişik ÇeşitleriErkekler İçin PapyonlarAscot Erkek KravatlarıClip-on Erkek KravatlarıErkekler İçin Kravat Seçimi İçin İpuçlarıFonksiyon Kravatın Malzemesinin Rengi Kravatın Oranları div id=”ftwp-postcontent”>

Bir insanda stilize edebileceğiniz her şey moda şemsiyesi altındadır. Popüler kültüre oldukça bağımlı olduğu için moda trendleri de insanların kendisi kadar değişkendir. Yaygın moda stili, giyim, pabuç, aksesuar ve hatta tutumları belirler, ancak bunlar sabit kalmaz.

Bunun yerine, insanlarla birlikte aktif olarak gelişirler, kimileri zarif bir şekilde modanın kendisinin bir parçası haline gelirler. Erkek kravatları buna uygun bir örnektir.

Kravatlar, genellikle erkekler tarafından boyuna takılan ve boğazdan bağlanan uzun kumaş parçalarıdır.

Kravatlar, resmi ve yarı resmi işlevler için erkeklerin temel giyimi haline geldi.

Şimdi Trenddeki En İyi Erkek Kravatları

Günümüzde erkek kravatları geliyor erkek saç modelleri kadar çok stil. Piyasada bulunan çok rakamda kravatla, kitleyi geçmenize ve sahip olabileceğiniz en iyi erkek kravatlarını bulmanıza destekçi olacağız!

Siyah Saten Erkek Kravatları< /h3> Spring Notion Erkek Çocuk Saten Fermuarlı Kravat, Hediye Kutulu Siyah X-SmallSpring Notion Erkek Çocuk Saten Fermuarlı Kravat, Hediye Kutulu Siyah X-Small

Nane Yeşili İpek Erkek Kravatları

Erkek Kravatları 2018 Erkek Kravatları 2018 Paul Malone İpek Kravat ve Aksesuarlar Nane Yeşili – Amazon’dan alın

Bu göz akdikeni renk, birçok vaziyette ortak bir renk temasıdır.

Bu noktalar her şeyden evvel harika görünüyor ve bu koyu kravat herhangi bir iş elbisei ile bile iyi gidiyor.

Koyu Mavi Çizgili Ekose Erkek Kravatları

GUSLESON Erkek Gri Mavi Ekose Kravat İnce Kaşmir Pamuklu Skinny Kravat ve Cep Kare Takımları...GUSLESON Erkek Gri Mavi Ekose Kravat İnce Kaşmir Pamuklu Skinny Kravat ve Cep Kare Takım.. .

Çizgili ekose desenli kravatlar giymek, kayıt dışı bir değişiklik hissi verir, ancak yine de sizi şık meblağ. Çizgili ekose kravatlar elbiseinize kişilik kazandırırken, daha sarih renklerle vurgulanan koyu renkleri bu resmi değişi ilaveler.

Paisley Orange Erkek Kravatları

Erkek Kravatlar Macys Mens Ties Macys Vesuvio Napoli Kravat Yanık Turuncu Renk Paisley Tasarım Erkek Boyun Kravat – Amazon’dan alın

Bu kravat, polyester olmasına karşın ipeksi parlaklığını ortaya koyuyor. iğrenç derecede güçlü görünme.

Kravatlardaki düz renkler neredeyse her şeyde harika görünür ve onları güvenli kravat seçimleri yapar. Koyu renkler, özellikle bu mor, resmi gidişatlar için mükemmeldir ve profesyonel kalabalığın arasını gezerken sizi zarif bir stilde meblağ.

Flower Print Skinny Cotton Erkek Kravatları< /h3> Mantieqingway Erkek Pamuk Baskılı Çiçekli Boyun Kravat Skinny KravatlarMantieqingway Erkek Pamuk Baskılı Çiçekli Boyun Kravat Skinny Kravatlar

Çiçek teması gerektiren gidişatlarda , bu kravat harika görünecek. İnce genişlik de en iyi ince gövdelerde görünür, bu sebeple faturaya uyarsanız, bu kravata sahip olmak hasardan daha iyidir.

Solid Pink Polyester Saten Erkek Kravatlar

İndirimdeki Erkek Kravatları İndirimdeki Erkek Kravatları Orijinal Olarak Amazon’dan Gönderildi

Tek başına düz renginde, kravat neredeyse her şeye iyi gider.

Bu balık baskılı kravat çok rahat ve haşhaş görünüyor, ancak yumuşak renkleri ofis boyunbağı olarak gerçekten iyi gidiyor, belirli bir stil ve şıklık düzeyine erişiyor ve içinde o eğlenceli çekiciliği gözetiyor.

Klasik Çizgili Siyah Erkek Kravatları

Erkek Kravatları Amazon 2018 Erkek Kravatları Amazon 2018 HISDERN Klasik Çizgili Erkek Kravat ve Cep Kare Ekibi
– Amazon’dan alın

Aynı renkten iki erkek kravatına sahip olmak asla hasar vermez ve üzerinde ince bir klasik şerit tasarımı olan birini seçmek kesinlikle harika! Bu kravatın diğer birçok rengi de mevcuttur ve hatta set olarak cüzdanınızda veya blazerinizde kullanabileceğiniz bitirici bir mendil ile birlikte gelir.

Kırmızı Saten Erkek Kravatlar

En İyi Erkek Kravatları Amazon Amazon En İyi Erkek Kravatları KissTies Saten Saf Renk Kravat Erkek Kravatları + Hediye Paketi – Amazon’dan alın

Canlı kırmızı renk ekleyin bu hoş kravat ile kravat repertuarınıza.

Bir başka harika şey de, bir hediye paketiyle gelmesidir, böylece en iyi arkadaşınız için de alabilirsiniz!

Siyah, Mavi ve Gri Klipsli Erkek Kravatları< /h3> Covona Erkek Mavi, Siyah ve Gri/ Damalı Kravat KlipsliCovona Mavi, Siyah ve Gri Erkek Kravat Klipsli

Klips bağları, sabah hazırlık süresini önemli miktarda eksiltirken güne uygun görünmenizi sağlayan süratli tempolu bir dünya için pratik bir cins haline geldi. Bu kravat, görünümünüze hayat veren koyu ve sarih tonlarında da harika görünüyor. Ayrıca, bu kravatta kopan bir güvenlik tokası bulunur, böylece bunu taktığınızda herhangi bir ilmik çekmezsiniz.

Siyah İpek Kendinden Kravat Fiyonklu Erkek Kravatları

100% Resmi İpek Kendinden Kravat Papyon Siyah100% Resmi İpek Kendinden Kravat Papyon Siyah

Bu siyah papyon kendinden bağlı, yani onu standart yaya kendiniz bağlayabilirsiniz.

Ekoseli harika lacivert ve kahverengi renkleri, çekici ve rahat bir tasarım oluşturur. Kendinden bağlı olması da size kendi kravatınızı bağlama keyfini yaşatıyor.

Blue Knit Bow Erkek Kravatları

Düğün İçin Erkek Kravatları Düğün Erkek Kravatları Alizeal Erkek Örme Papyon – Amazon’dan alın

İster gömlek ister düğmeli, bu mavi örgü fiyonk soğuk giyim ile gerçekten iyi gidecek, ancak Ayrıca, görünüşü alt oynadığı resmi giysilerle de kullanabilirsiniz. Örgü görünümü özellikle göz akdikenidir, bu sebeple resmi olarak sıradan bir şekilde öne çıkmak istiyorsanız bunu alın!

Erkekler neden kravat takar? h2>

İnsanlar, yerleşik görünümü nedeniyle kravat takarlar. Erkeklerin bağları profesyonellik ve seçkinlerle ilişkilendirilmiştir.

Gevrek erkek kravatları, elbiseye genel olarak temiz bir his verir. Bazı önde gelen moda stilleri de kravatlarla uğraşmış ve bunu gündelik civarlarda da uygulamıştır.

Değişik Erkek Kravat Cinsleri

Burada detaylı olarak ele alıyoruz. Erkekler için giymeyi seçebileceğiniz değişik kravat stilleri. Kravatınızı ve elbiseinizi takmak istediğiniz duruma göre de seçebileceğiniz ince nüanslar ve stiller vardır.

Kravatlar

Kravat genellikle, fazla hür uçları önden sarkacak şekilde yakanın çevresine bağlanan uzun bir kumaş parçasıdır. Çağdaş kravat da en yaygın erkek kravatlarından biridir. Kravatlar tasarım açısından iyi bir esnekliğe sahiptir. Ayrıca bağlama şeklini de stilize edebileceğiniz için popülerdir.

Erkekler için Papyonlar

Düğün İçin Macys Erkek Kravatları Macys Mens Kravatlar For Wedding

Hür uçlu kravatların aksine, papyonlar genellikle simetrik görünecek şekilde bağlanmış kumaş şeritlerdir ve her biri yan bir döngü oluşturur.

Katlanmış ve bir kravat iğnesi veya kravat iğnesi ile sabitlenmiş, genellikle desenli bir kumaşa sahiptir. Bu kravat, kullanımlarını daha çok askeri üniformalarda ve sabah kıyafetlerinde düğünlerde görür. Genellikle gömleğin yakasına değil, boynuna bağlanır.

Klipsli Erkek Kravatları

Klipsli kravatlar isminden de anlaşılacağı gibi: gömleğin ön yakasına takılan kalıcı bağlar. Bütün bir kravat yanılsaması verir, ancak velvele yapmaz. Klipsli kravatlar, genellikle kullanışlı olduğu ve bağlamanın güvenlik açısından tehlikeli olduğu gidişatlarda kravatlara iyi bir alternatif olduğu için tercih edilir.

Kişiler için Kravat seçmeye ilişkin ipuçları Erkekler

Giysilerinizin bir parçası olarak doğru kravatı seçmek için çok düşünmelisiniz. Doğru kravatı bulmak için göz önünde bulundurulması gereken birçok şey var. Çevrede bir sürü erkek bağının olması bile destekçi olmuyor. Elbiseinize son bir değiş olarak kravat, izleniminizi yaratabilir veya bozabilir.

Fırsat

Bu vesileyle, elbise seçiminde çok önemlidir. doğru kravat. Potansiyel bir iş ortağını etkilemek için giyiniyorsanız, profesyonellik gösteren bir kravat seçmek en iyisidir.

Düğün gibi özel bir renk temasına sahipseniz, belirtilen renklerle eşleştirmeye çalışmalı ve gereken kravat tipini takmalısınız.

En İyi Erkek Kravat Hedefi En İyi Erkek Kravat Hedefi

Kravatların Rengi

Bağlığın rengi büyük miktarda bağlama bağlıdır. Bazı resmi etraflarda koyu renklerle yetinmek en iyisidir; otoriteyi çağrıştırır ve size temiz bir görünüm kazandırır.

Tek renkli erkek kravatları çok istikametlidir ve güvenle tarzınıza gözetirken takabilirsiniz. Diğer gevşek gidişatlar, elbiseinizle geçimli olduğu sürece renklerin karıştırılması için imkânlar sunar.

Kravatın Malzemesi

Malzeme önemlidir zira kravatınızın ömrünü ve dokusunu etkiler. İyi bir kravat, basitçe buruşmamak ve iyi dökümlü olmak arasında bir denge sağlamalıdır.

Uzunluk için, gövdenizi büyütmeli ve kemer tokasının çok üstüne veya hafifçe değecek şekilde kravat almalısınız. Genişlik ayrıca beden miktarınıza ve ceketinize de bağlıdır. Sıska yapılar ve daha dar ceket klapaları genellikle daha dar kravatlarla iyi gider ve bunun tersi de geçerlidir.

Sizin için doğru Kravat’ı seçmek

Tüm söylenenlerden sonra , erkek kravatları elbiseinizin yalnızca bir parçası ama tıpkı temiz ve taze bir saç kesimi gibi insanlar üzerinde iyi bir izlenim vazgeçmenize destekçi olabilir. İnsanların sizde gördüğü ilk şeylerden biridir, bu sebeple hem iyi bir buz kırıcı hem de bir görünüm geliştiricidir.

İyi göründüğünüzde insanların kravata nasıl iltifat ettiğini görün; iyi bir kravat elbiseinizi iyi tamamlar ve makûs bir kravat sizin için her şeyi mahveder. İyi bir dizi erkek kravatı bulundurmak, gidişat ne olursa olsun, kesinlikle uygun görünmenize destekçi olacaktır!

< div>

erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri erik lucatero giyim stilistleri ekibi erkek kuaförleri < /div>

Erik Lucatero

İtalya’da doğan Erik Lucatero, genç yaştan itibaren moda ve stil mevzusunda ani bir hüner edindi.

Şimdi moda polisi imtihanını geçmenize destekçi olmak için ekibimize katıldı.

.

Hakkında admin